بک لینک

موضوع بسته شده است 
نمونه کارهای بنده
(93-2-23، 02:56 عصر)i.sharifi نوشته است: سلام
سعی می کنم هر از چندگاهی نمونه کارهام رو اینجا قرار بدم . اکثر نمونه کارها قدیمی هستن و حدودا 2 سال پیش طراحی شدند .
برای شروع :

خوشحال میشم نظرتون رو در ارتباط با این کارها بشنوم .

سلام
کارتون حرف نداره!
تنها اشکالی که دیدم حجم بنرهاست!بنظرم یکمی زیاده 80 90 کیلو بایت واسه ی بنر!
موفق باشی
(93-4-22، 01:19 صبح)مهدیجون نوشته است: از نظر افکت عالیه ولی کیفیت فونت ها و شیپ ها کمه

از بنر گیف بیش از این انتظاری نمیره . با این حال فکر نمی کنم کیفیت متن ها و به قول شما شیپ ها اونقدرها کم باشه دوست عزیز .

(93-4-22، 01:24 صبح)imandroid نوشته است:
(93-2-23، 02:56 عصر)i.sharifi نوشته است: سلام
سعی می کنم هر از چندگاهی نمونه کارهام رو اینجا قرار بدم . اکثر نمونه کارها قدیمی هستن و حدودا 2 سال پیش طراحی شدند .
برای شروع :

خوشحال میشم نظرتون رو در ارتباط با این کارها بشنوم .

سلام
کارتون حرف نداره!
تنها اشکالی که دیدم حجم بنرهاست!بنظرم یکمی زیاده 80 90 کیلو بایت واسه ی بنر!
موفق باشی

سلام

حجم بنر را باید با فاکتورهایی مثل تعداد فریم ها و اسلایدها ، نوع افکتها ، تعداد رنگها و آیکون ها و تصاویری که در بنر به کار رفته سنجید .
در مورد بنرهایی که با حجم 80 یا 90 کیلوبایت خروجی گرفته شدند کلیه فاکتورهای فوق در بالاترین میزان و بالاترین کیفیت هستند .
اگر بنری فقط از متن و نهایتا 3 رنگ تشکیل شده باشد نباید بیش تر از 50 کیلوبایت حجم داشته باشد . در صورتی که بعضی از نمونه کارهای دوستانتون در این انجمن بالای 150 کیلوبایت حجم دارند و حرکت عناصر بسیار ساده ست و هیچ افکت و آیکونی در آنها به کار نرفته .
ضمنا بنرهایی با حجم حتی زیر 60 کیلوبایت هم در این تاپیک وجود دارند که از نظر فاکتورهایی که بیان شد بهینه و در بالاترین سطح ممکن هستند .
از اینکه نظرتون رو بیان کردید سپاسگزارم .
 سپاس شده توسط imandroid ، samankhosravi ، mahdizz ، E.irannezhad
از هوش و خلاقیت بالایی برخوردارید و کاراتون بسیار عالی و بی نقص مخصوصا لوگوها.
 سپاس شده توسط samankhosravi ، i.sharifi
شیپ و افکت های زیبایی داری
 سپاس شده توسط i.sharifi
سلام
دو نمونه کار بنر در دو سایز که طی چند روز اخیر ساختم :

بنر اول

و بنر دوم :

بعضی ها اینطور تصور می کنند که ساخت بنر گیف ساده ست و گاهی اوقات با مقایسه هزینه ها با تصورات خودشون (و نه کیفیت بنرها و سختی هایی که طراح برای ساخت یک بنر متحمل خواهد شد) از تعرفه ای که تعیین کردم گله می کنند .
به طور معمول 8 ساعت (تقسیم شده در دو روز) برای ساخت یک بنر زمان نیاز هست . برای بعضی از بنرها حتی 15 ساعت هم وقت صرف میشه و در سه روز کار تهیه و ساخت بنر به اتمام میرسه .
ریسایز کردن یک بنر هم اصولا کار وقت گیری هست و برای متحرک سازی بعضی از عناصر باید مجددا مراحلی رو که در بنر اورجینال طی شده ، طی کرد و گاهی 3 الی 5 ساعت برای ریسایز کردن یک بنر زمان نیاز هست .
طی کردن مراحل تهیه یک بنر از ایده گرفته تا رنگ بندی مناسب و نوع چیدمان عناصر و همینطور متحرک سازی اونها خسته کننده ست و انرژی زیادی رو میطلبه .
 سپاس شده توسط ابوالفضل ، samankhosravi ، E.irannezhad ، -Saeed- ، mahdizz ، F.Seraji
دومیه خیلی زیباست
مخصوصا اون قسمت تایپ
گرافیست آماده به کار
 سپاس شده توسط i.sharifi
بنر خودم خشگل شده Smile
ممنون ازتون Smile
عالیه Smile
به زودی...
 سپاس شده توسط i.sharifi ، F.Seraji
شاید تا وقتی کسی روی بنراتون کلیک راست نکرده باشه فکر کنه اینا فلش هست!
واقعا حرفه ای!
خیلی حرفه ای!
See The Great

Feel The Great
 سپاس شده توسط i.sharifi
با سلام!
یه نظر من تنها چیزی که بنرها رو منحصر به فرد میکنه رنگبندی هست!
لظفا خواهشا یکم در مورد رنگبندی توضیح بدید
 سپاس شده توسط mahdizz
(93-4-25، 07:55 عصر)arash7900 نوشته است: با سلام!
یه نظر من تنها چیزی که بنرها رو منحصر به فرد میکنه رنگبندی هست!
لظفا خواهشا یکم در مورد رنگبندی توضیح بدید

تو اینترنت سرچ کن آموزش روانشناسی رنگ ها
 سپاس شده توسط i.sharifi
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان