بک لینک

نظرسنجی: آیا از بلاگفا راضی هستید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بله
48.15%
13 48.15%
خیر
37.04%
10 37.04%
نظری ندارم
14.81%
4 14.81%
در کل 27 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

موضوع بسته شده است 
سایت بلاگفا
Heart 
سلام ! این تاپیک در رابطه با بلاگفا است ! در نظر سنجی شرکت کنید و در مورد اینکه چه چیز هایی باید به بلاگفا اضافه بشه!!!

من که خودم خیلی از بلاگفا راضی نیستم چرا که در ارسال مطلب ها محدودیت زیادی داره و حتی خیلی از کد های معمولی رو غیر مجاز میدونه .
و ابزار آپلود عکس رو نداره باید اضافه بشه Cool

نظر شما در مورد بلاگفا چیه ؟
از بلاگفا خيـــــلي راضي هستم

زيبا راحت خودمونيه

اما اين رو قبول دارم كه درباره بلوك كردن برخي از كدها و سايتها كمي عجولانه يا بهتر بگم خودخواهانه تصميم گيري شده .

به نظرم اگه بلاگفا چند امكان جزئي رو اضافه كنه خيلي بيشتر دوستش ميدارم :

مثل

صفحات وبلاگ : صفحات 1 ، 2 ، 3 ، و...

يا رتبه دهي به هر مطلب

و چند چيز ديگه كه در آينده مطرح ميكنم
روزهای آخر سربازی چه کُند میگذره،کاش همهء زندگی اینطور بود!
ممنون از نظر شا کیوان جان!
اما من با وجود اینکه بلاگفا واسم تکرای شده و خیلی ازش گله دارم و حتی در نظ سنجی گزینه خیر رو انتخاب کردم ولی هیچ سایت و سرویس وبلاگدهی به زیبایی و آسوده کاری بلاگفا ندیدم !!

ممنون از نظرتت دوست عزیز
منم باهات موافقم و همونطور كه گفتم اگر براي اولين بار از سرويس بلاگفا استفاده كني كار با ديگر سرويس ها برات خيلي سخت ميشه و نميتوني انس بگيري
من یکی که کلی از بلاگفا شاکی ام خود به خود قالبمو حذف کرده در هر دو وبلاگ بدون اینکه دستکاری کرده باشمAngry
ساده ترین کدها رو قبول نمیکنه......
و به زودی هم به یه بلاگ دیگه خواهم کوچید که بلاگ اسکای در اولویتهIdea
سلام
بلاگفا اگه آپلود عکس داشته باشه خیلی خوب میشه. واقعا خیلی سخته که نتونیم عکس مستقیما آپ کنیم!
خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر که داده ات نعمت است و نداده ات حکمت و گرفته ات امتحان...
والا من فقط از بلاگفا استفاده کردم
بعضی از کدهارو قبول نمیکنه و باید خودمون بعضی چیزا را بهش اضافه کنیم
http://nagofteha70.blogfa.com/
وب خودمه
دوست داشتی برو نگاه کن
Tongue
به نظرم بحث آپلود عكس و فايل بحث آنچنان ضروري نيست چون توي اين چند سال حسابي اينترنت ايران از اين لحاظ تقويت شده (البته فقط چند سايت معتبر هستند) اما اگر يه سيستم وبلاگ دهي معتبر مثل بلاگفا همچين امكاني رو فراهم كنه مطمئنن خيال مدير وبلاگ راحت تره .

محدوديت هاي بلاگفا بعضي هاشون عجولانه و بچه گانه ست (اما به نظرم طوري نيست كه باعث بشه اين سيستم قدرتمند از دور قدرت كنار بره)
الان و درحال حاضر و البته به نظر من: یکی از مشکلاتی که بلاگفا داره قسمت قالبهاش هست.
که سه نوع قالب: اصلی - آرشیو - صفحا جدا داره./ و این یکجورایی اذیت میکنه وبلاگنویس رو.
آره درسته عليرضا اما اگه طرز صحيح استفاده از اون رو بلد باشيم تازه ميفهميم كه چقدر ما رو به زيبا و حرفه اي نشون دادن وبلاگمون نزديك ميكنه دوست جون
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان