بک لینک

موضوع بسته شده است 
نظر خواهی:نمونه کار های بنده arash7900
(93-5-16، 05:02 عصر)arash7900 نوشته است: نوع:لوگو تایپ و تگ
حجم:نا معلوم
اندازه:نامعلوم
تایپ:انگلیسی
زمان:2 ساعت و 50 دقیقه
پیش نمایش:ضمیمه شد.
سلام !
زمان 2:50 دقیقه !!! واقعا برای یک متن ساده که فونت را کوچیک و بزرگ کردید یک استایل نقره ایی دادید ؟
کار شما خوبه اما وقت را صحیح نیست اطمینان دارم
 سپاس شده توسط samankhosravi ، mahdizz ، behzadzati ، kia12
(93-5-16، 05:31 عصر)evil1378 نوشته است: با فونته؟

با چیه؟
با شیپ هست

(93-5-16، 05:46 عصر)هکر نوشته است:
سلام !
زمان 2:50 دقیقه !!! واقعا برای یک متن ساده که فونت را کوچیک و بزرگ کردید یک استایل نقره ایی دادید ؟
کار شما خوبه اما وقت را صحیح نیست اطمینان دارم
با شیپ هست!
اگر فونت رو دارید بدید ما استفاده کنیم!
 سپاس شده توسط behzadzati ، mahdizz
(93-5-16، 04:25 عصر)arash7900 نوشته است: با نگاه کردن بنر ها راحت میشه تشخیص داد که چه شده!
شما هم دقت کنید!

سلام

خب به نظر شما اجرای همون افکت ها و همون استایل ها فایده ای هم داره ؟
منظورتون از ایده ناب به کار گیری ایده دیگران توی بنرهاتون هست ؟
 سپاس شده توسط samankhosravi ، mahdizz
(93-5-16، 07:28 عصر)i.sharifi نوشته است:
(93-5-16، 04:25 عصر)arash7900 نوشته است: با نگاه کردن بنر ها راحت میشه تشخیص داد که چه شده!
شما هم دقت کنید!

سلام

خب به نظر شما اجرای همون افکت ها و همون استایل ها فایده ای هم داره ؟
منظورتون از ایده ناب به کار گیری ایده دیگران توی بنرهاتون هست ؟
ایده های رو که شما دارید هیچ کس نداره!
افکت یک ایده نیست!
بلکه چیدمان و مفهوم یک کار گرافیکی ایده هست!
شما الان 5 سال هست که طراحی می کنید ولی من 6 ماه هست فوتوشاپ رو باز کردم!
شما استادید ولی ما هنوز شاگرد هم نشدیم!
 سپاس شده توسط mahdizz ، sh.karimi ، kia12
تو یه خط نیست

ایدس یا اشکاله؟؟؟
(93-5-17، 01:59 عصر)montenegro نوشته است:
تو یه خط نیست

ایدس یا اشکاله؟؟؟
منظورتون رو نفهمیدم؟
(93-5-16، 07:45 عصر)arash7900 نوشته است: ایده های رو که شما دارید هیچ کس نداره!
افکت یک ایده نیست!

بنده به خاطر ندارم که جایی گفته باشم 5 سال در حال طراحی هستم و حتی اگر اینطور باشه باز هم دلیل قانع کننده ای برای مقایسه سطح کارها نیست .
ضمنا 6 ماه مدت زمان خیلی زیادیه و از شما انتظار میرفت تا به الان توانایی این رو داشته باشید که حداقل یک بنر با کیفیت خوب و بر پایه خلاقیت و ایده خودتون بسازید . اما من واقعا پیشرفتی در کارهای شما نمیبینم . 6 ماه زمان کمی نیست که شما اینطور سعی دارید این بازه زمانی رو کم و حتی بی ارزش جلوه بدید . من با وجود مشغله کاری و اشتغال به تحصیل و همینطور سن بالا و بدون اینکه کسی باشه تا من رو راهنمایی کنه ، شاید 1 ماه نشد تا به خیلی از ابزارهای فوتوشاپ تسلط پیدا کردم .
متاسفانه مشکل هم دقیقا همینجاست که خیلی ها اینطور تصور می کنن با دانلود کردن و اجرای نرم افزار فوتوشاپ و ساخت دو تا بنر و پیچ در پیچ کردن فونت و تعدادی شیپ به عنوان "لوگو" و اضافه کردن تعدادی شیء نورانی به هدر ، یک نفر به "طراح" و "گرافیست" بدل خواهد شد .
لازم به توضیح نیست ، اما مطمئن باشید اگر نه 5 سال ، که 10 سال از عمرتون رو پای فوتوشاپ صرف کنید طراح نخواهید شد .
ضمنا سوال این نبود که تعریف یا مفهوم ایده چیه؛ من پرسیدم چه فایده ای داره ایده ای که قبلا توسط شخص دیگه ای تولید شده رو در کارهاتون مورد استفاده قرار میدید و تازه از اونها به عنوان ایده ناب خودتون یاد می کنید ؟

(افکت ایده نیست ؟ من تا قبل از صحبت شما فکر می کردم افکت ایده ست ولی الان متوجه شدم که افکت ها به صورت رندوم و تصادفی خودشون ظاهر میشن [تصویر:  1.gif] )

زمان با ارزش ترین سرمایه ایه که در اختیار انسان قرار داده شده ، سعی کنید از وقتتون به نحو احسن استفاده کنید [تصویر:  1.gif]
 سپاس شده توسط mahdizz ، kia12 ، gharaee ، mj3a
(93-5-17، 05:18 عصر)i.sharifi نوشته است:
(93-5-16، 07:45 عصر)arash7900 نوشته است: ایده های رو که شما دارید هیچ کس نداره!
افکت یک ایده نیست!

بنده به خاطر ندارم که جایی گفته باشم 5 سال در حال طراحی هستم و حتی اگر اینطور باشه باز هم دلیل قانع کننده ای برای مقایسه سطح کارها نیست .
ضمنا 6 ماه مدت زمان خیلی زیادیه و از شما انتظار میرفت تا به الان توانایی این رو داشته باشید که حداقل یک بنر با کیفیت خوب و بر پایه خلاقیت و ایده خودتون بسازید . اما من واقعا پیشرفتی در کارهای شما نمیبینم . 6 ماه زمان کمی نیست که شما اینطور سعی دارید این بازه زمانی رو کم و حتی بی ارزش جلوه بدید . من با وجود مشغله کاری و اشتغال به تحصیل و همینطور سن بالا و بدون اینکه کسی باشه تا من رو راهنمایی کنه ، شاید 1 ماه نشد تا به خیلی از ابزارهای فوتوشاپ تسلط پیدا کردم .
متاسفانه مشکل هم دقیقا همینجاست که خیلی ها اینطور تصور می کنن با دانلود کردن و اجرای نرم افزار فوتوشاپ و ساخت دو تا بنر و پیچ در پیچ کردن فونت و تعدادی شیپ به عنوان "لوگو" و اضافه کردن تعدادی شیء نورانی به هدر ، یک نفر به "طراح" و "گرافیست" بدل خواهد شد .
لازم به توضیح نیست ، اما مطمئن باشید اگر نه 5 سال ، که 10 سال از عمرتون رو پای فوتوشاپ صرف کنید طراح نخواهید شد .
ضمنا سوال این نبود که تعریف یا مفهوم ایده چیه؛ من پرسیدم چه فایده ای داره ایده ای که قبلا توسط شخص دیگه ای تولید شده رو در کارهاتون مورد استفاده قرار میدید و تازه از اونها به عنوان ایده ناب خودتون یاد می کنید ؟

(افکت ایده نیست ؟ من تا قبل از صحبت شما فکر می کردم افکت ایده ست ولی الان متوجه شدم که افکت ها به صورت رندوم و تصادفی خودشون ظاهر میشن [تصویر:  1.gif] )

زمان با ارزش ترین سرمایه ایه که در اختیار انسان قرار داده شده ، سعی کنید از وقتتون به نحو احسن استفاده کنید [تصویر:  1.gif]
با سلام!
جواب قانع کننده ای دادید ولی بازم مسئله ای پیش میاید که اگر ما و دیگران ایده های دیگران را نبینیم و اون ها رو اجرا نکنیم نمی توانیم
ایده های داشته باشیم!
درست است 6 ماه وقت کمی نیست ولی این شش ماه را که من در بستر فوتوشاپ که نخوابیده ام شاید وقتی که کامل برای فوتوشاپ گذاشتم 1 ماه باشد ولی 6 ماه است که با اون اشنایی نسبی پیدا کردم!
با اون گفته گرافیست و طراح شدیدا موافقم و میخواستم که اون در جایی مطرح کنم که شما این بار رو از دوش من برداشتید!
واقعا ممنون از پاسخ های سازندتون!

یا حق!
 سپاس شده توسط mahdizz
(93-5-17، 02:16 عصر)arash7900 نوشته است:
(93-5-17، 01:59 عصر)montenegro نوشته است:
تو یه خط نیست

ایدس یا اشکاله؟؟؟
منظورتون رو نفهمیدم؟
اگه توچه کنید یه خورده حروف بالا پایینن یعنی وسط هر حرف کنار وسط حرف دیگه نیس.
اگه خط کش رو فعال کنید متوجه حرفم میشید.
 سپاس شده توسط evil1378
سلام ارش جان خسته نباشی !

داداش به کارت ادامه بده اینا از یه جا دیگه دارن می سوزن !

بنده با مدرک اگر حرفی زدن میام جلو و استایل هایی که از سایته ای خارجی دانلود کرده و حتی هدر هایی که طراحی کرده است دقیقا برات بازگو و شرح میدهم و ماهم میتوانیم ایشان را یک کپی بردار به نامیم به کارت ادامه بده اینا همش شعره دهن من و همه اونایی که با شما رقابت میکنند سرویس کن

ما که سرویس کردیم قیمت بازار رو آوردن پایین Smile))

روز خوش
 سپاس شده توسط alivesali ، Farshad0732 ، F.Seraji
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان