بک لینک

موضوع بسته شده است 
نظر خواهی:نمونه کار های بنده arash7900
(93-5-18، 01:10 عصر)هکر نوشته است: سلام ارش جان خسته نباشی !

داداش به کارت ادامه بده اینا از یه جا دیگه دارن می سوزن !

بنده با مدرک اگر حرفی زدن میام جلو و استایل هایی که از سایته ای خارجی دانلود کرده و حتی هدر هایی که طراحی کرده است دقیقا برات بازگو و شرح میدهم و ماهم میتوانیم ایشان را یک کپی بردار به نامیم به کارت ادامه بده اینا همش شعره دهن من و همه اونایی که با شما رقابت میکنند سرویس کن

ما که سرویس کردیم قیمت بازار رو آوردن پایین Smile))

روز خوش

باادب باش كه تكليف جوانان ادب است
فرق  مابين بني آدم وحيوان  ادب  است
راحت روح زنان،زينت مردان ادب است
باادب باش كه سرمايه ی خوبان ادب است
آيه آيه همه جا سوره ی  قرآن ادب است .

داداش من کسی نیستم و معذرت برا اسپم
ولی یکمم ملاحظه سن طرف مقابلتون رو کنین .از جایی دیگه میسوزنو نمیدونم سرویسو........!زشته
این اختلاف رو تمومش کنین دیگه .من که از این اختلاف خیلی ناراحتم .بقیه کاربرا رو نمیدونم .خدایی حیف نیست
 سپاس شده توسط evil1378 ، gharaee ، mohsen1377 ، i.sharifi ، E.irannezhad ، Mr.Navid ، mj3a
(93-5-18، 02:02 عصر)mahdizz نوشته است:
(93-5-18، 01:10 عصر)هکر نوشته است: سلام ارش جان خسته نباشی !

داداش به کارت ادامه بده اینا از یه جا دیگه دارن می سوزن !

بنده با مدرک اگر حرفی زدن میام جلو و استایل هایی که از سایته ای خارجی دانلود کرده و حتی هدر هایی که طراحی کرده است دقیقا برات بازگو و شرح میدهم و ماهم میتوانیم ایشان را یک کپی بردار به نامیم به کارت ادامه بده اینا همش شعره دهن من و همه اونایی که با شما رقابت میکنند سرویس کن

ما که سرویس کردیم قیمت بازار رو آوردن پایین Smile))

روز خوش

باادب باش كه تكليف جوانان ادب است
فرق  مابين بني آدم وحيوان  ادب  است
راحت روح زنان،زينت مردان ادب است
باادب باش كه سرمايه ی خوبان ادب است
آيه آيه همه جا سوره ی  قرآن ادب است .

داداش من کسی نیستم و معذرت برا اسپم
ولی یکمم ملاحظه سن طرف مقابلتون رو کنین .از جایی دیگه میسوزنو نمیدونم سرویسو........!زشته
این اختلاف رو تمومش کنین دیگه .من که از این اختلاف خیلی ناراحتم .بقیه کاربرا رو نمیدونم .خدایی حیف نیست

براتون کپی برداری های هارو براتون پ.خ می کنم
تهمت زدن به دیگران خیلی بده داداش
 سپاس شده توسط mahdizz
اولا این بحثی که بین من و استارتر تاپیک برقرار شده بود ، در خصوص نمونه کارهای ایشون بود ، ثانیا فکر نمی کنم این بحث به کسی ارتباط داشته باشه که اسپم ارسال می کنید .
در خصوص اینکه کی داره به کی تهمت میزنه خب کاملا مشخصه . به هر حال کسی که نمونه کارهای سایتی مثل "پیکسلم" رو عینا کپی می کنه و به عنوان کار اورجینال به افراد تحویل میده و هربار دستش رو میشه ، باید هم اینطور دست و پا بزنه تا افراد رو تخریب کنه و خودش رو در خیالات خودش بالا بکشه .
ضمنا این رو مطمئن باشید که یه بچه 17 18 ساله که هنوز به بلوغ عقلی نرسیده نه میتونه بازار رو خراب کنه نه ارزش کار شخصی رو پایین بیاره و جالب اینجاست که بنده این دسته افراد رو اصلا به حساب نمیارم ، چه برسه به اینکه بخوام معیارهام رو بر اساس عملکرد اونها تغییر بدم . 
در خصوص این توهین ها هم این دوست بد دهان شما مطمئن باشه در زمان خودش پاسخ مناسبی دریافت می کنه .
 سپاس شده توسط mahdizz ، evil1378 ، MR.MOHAMMAD ، E.irannezhad ، Mr.Navid
سلام خنده داره !

میخواید سایت های انگلیسی براتون به وضوح قرار بدم دقیقا از 3 رنگ بندی و افکت های اماده ایی که خود قرار داده است و جناب شما استفاده کرده ایید به همه نشون بدم !
قصدم خراب کردن کسی نبوده ، فقط حقیقت را بیان می کنم از دوستان شاپ کیبر قشنگ شما را شناختن و به همه پیغام خصوصی میدادم طرحشون از کجا کپی شده است !

بحث خنده اینه به مدیر زرین پال پیغام داده بود " این طرح بنر از ایده من کپی کرده حق استفاده ندارید "
پاسخ داده بودن مدیر زرین پال " اگر این طور است شما هم از پارس پال - جهان پی استفاده نکنید ایده من است "

یعنی جواب دندان شکن بد تر از این ندید بودم
برو برادر خدا خیرت رو یه جا دیگه بده انقدر سفارش دادن تو شاپ کیبر بنرات رو اوردی 2.500 تومن ! اره من 18 سالمه حیف با این سن دهنه بعضی هارو مالیدم به خاک واقعا به خودم افتخار میکنم Smile

روز خوش ادامه بدید

درضمن انقودر تو حاشه نرید ، انقودر هم به کسی تهمت نزنید میخواید بگید انقدر نه انقورد ؟ اینا خودش حاشیه است دادش Smile)

روز خوبی داشته باشید
 سپاس شده توسط mahdizz ، ArashDma
با همتونم :

آقای شریفی

آقای کریمی

و دیگر دوستان ...

1-لطفا تاپیک این دوستمونو خراب نکنید.

2-چرا انقدر جر و بحث می کنید؟؟؟؟
که چی الان؟؟
مثلن شما با جر و بحث به مقام بالاتری رسیده اید؟؟؟!!؟؟
درجه ی بالا رسیدن با تلاشه کوششه
حالا گرافیست های حرفه ای ما رو ببین !

لطفا با هم مهربان باشید53

خیلی برام جالبه !

طرز تفکرتون مثل بچه ها می مونه و هی به جون هم میوفتید !
 سپاس شده توسط mahdizz ، mj3a
(93-5-16، 07:28 عصر)i.sharifi نوشته است:
(93-5-16، 04:25 عصر)arash7900 نوشته است: با نگاه کردن بنر ها راحت میشه تشخیص داد که چه شده!
شما هم دقت کنید!

سلام

خب به نظر شما اجرای همون افکت ها و همون استایل ها فایده ای هم داره ؟
منظورتون از ایده ناب به کار گیری ایده دیگران توی بنرهاتون هست ؟
سلام!
شما مدرکی دارید که اثبات میکنه که افکت و ایده ها اختصاصی هست؟
اگر دارد رو کنید!
 سپاس شده توسط mahdizz
(93-5-18، 06:47 عصر)arash7900 نوشته است: سلام!
اگر دارد رو کنید!
عزیزم شما به طراحی حرفه ای و تخصصی با تکیه بر ایده های نابتون ادامه بدید ، اگر روزی به جایی رسیدید دست ما رو هم بگیرید [تصویر:  1.gif]
 سپاس شده توسط mahdizz ، evil1378
(93-5-18، 06:55 عصر)i.sharifi نوشته است:
(93-5-18، 06:47 عصر)arash7900 نوشته است: سلام!
اگر دارد رو کنید!
عزیزم شما به طراحی حرفه ای و تخصصی با تکیه بر ایده های نابتون ادامه بدید ، اگر روزی به جایی رسیدید دست ما رو هم بگیرید [تصویر:  1.gif]
ادامه میدیم!
ولی معلوم شد که دلیلی ندارید که ایده ها مال شماست!
پس ایده های ما هم ناب است!
 سپاس شده توسط mahdizz ، sh.karimi ، kia12
حس رقابت خوب است اگر با حسادت آمیخته نشود. مشکل ما آدم ها گاهی این است که فکر می کنیم این دنیا آنقدر بزرگ نیست که همه در آن جا شویم.
من قضاوتی نمی کنم که اینجا حق با کیست و حق با چه کسی نیست اما هر چیزی که باعث احساس دو طرف بحث شده است احتمالا برای هر دو مخرب است. اگر فکر می کنید حق با شما نیست شجاعانه عقب نشینی کنید و اگر فکر می کنید حق با شماست متواضعانه ببخشید. این تقاضای من از برخی دوستان به عنوان یک برادر کوچکتر است.
 سپاس شده توسط Mansouri ، AmirRezaei ، kia12 ، Mohammadinia ، montenegro ، MR.MOHAMMAD ، Sir.Mahdi ، gharaee ، evil1378 ، alivesali ، Javad Hosseini ، E.irannezhad ، 3iran ، bia2trol ، MOHamMaD.Sh ، Bahamin ، Aria.021 ، Mr.Navid ، mj3a ، ArashDma
نوع:کاور
حجم:43 کیلوبایت
اندازه:700 در 200
زمان طراحی:1 ساعت
پیش نمایش:ضمیمه شد.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

سپاس شده توسط Javad Hosseini ، mahdizz
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان