بک لینک

موضوع بسته شده است 
«20» صندلی داغ با حضور "ipry"
(93-6-15، 01:53 صبح)happyman نوشته است: سلام
این تیکه رو نفهمیدم
شامل کلاس head هم بودن اون رو در نظر نگیره. مثلا اگه  اولین دیو کلاس head داشته باشه اون در نظر گرفته نمیشه و فقط دیو های 3 و 5 انتخاب میشن.
با کد اچ تی ام ال توضیح بدید لطفا

این کد رو تست کنید. اگه دقت کنید روی گزینه های فرد سه و پنج که میرید سبز سبز میشه. با اینکه اولین گزینه هم فرد هست ولی چون کلاس هید داره سبز نمیشه...

کد:
<!doctype html>
<html>
    <head>
    <meta charset="utf-8">
    <title>Untitled Document</title>
    <style>
.row { font-weight: bold }
.div1 #div2 .row:nth-child(odd):not(.head):hover { color: green; cursor: pointer }
</style>
    </head>
    <body>
    <div class='div1'>
      <ul id='div2'>
        <li class="head row">اولین گزینه با کلاس هید</li>
        <li class="row">دومین گزینه</li>
        <li class="row">سومین گزینه</li>
        <li class="row">چهارمین گزینه</li>
        <li class="row">پنجمین گزینه</li>
        <li class="row">ششمین گزینه</li>
      </ul>
    </div>
</body>
</html>
کدنویسی رایگان کدهای پیشرفته جاوا اسکریپت :: پ.خ
 سپاس شده توسط Mr.Navid
اها
الان شیر فهم شدم4
برای اینکه گیر ندن یه سوال هم می پرسم
===============================
فک میکردی انقد ازت سوال کنم؟؟؟؟
در حال برنامه نویسی یک اسکریپت هستم...|منتظر باشید 
 سپاس شده توسط ipry
(93-6-15، 02:13 صبح)happyman نوشته است: اها
الان شیر فهم شدم4 خب خدارو شکرSmile
برای اینکه گیر ندن یه سوال هم می پرسم
===============================
فک میکردی انقد ازت سوال کنم؟؟؟؟ نه انقدر سوال رو فکر نمیکردم بپرسی ولی بازم دوست داشتی بپرسSmile
چند صفحه مونده رکورد محمدرضا رو بزنی ؟ Big Grin
اولین پولی که از نت دراوردی چی بود ؛ چقدر و به چ دلیلی ؟
با توجه به اینکه خودمم تو یوتم هستم و از اوضاع خبر دارم فکر میکنی روزی بدون سفارش داشته باشی ؟ اصلا فکر میکنی یه روز برگردی به وی بی کد ؟
قبول داری خیلی آموزشات تو وی بی کد سخته Big Grin؟
عینکی هستی؟ اصلا چشمت ضعیفه ؟
در طول روز حدودا چقدر وقت آزاد داری ؟
تا حالا عاشق شدی ؟
الان gf داری عایا ؟
قبلا داشتی عایا؟
همینا دیگه Big Grin
جواب ندی من میدونم و تو Big Grin

سپاس شده توسط ipry ، Mr.Navid
(93-6-15، 02:38 صبح)عرشیامنصوری نوشته است: چند صفحه مونده رکورد محمدرضا رو بزنی ؟ Big Grin 26 ارسال دیگه
اولین پولی که از نت دراوردی چی بود ؛ چقدر و به چ دلیلی ؟ من یادم نیست امشب شام خوردم یا نه اونوخ انتظار داری یادم باشه پارسال چه پولی به دست اوردم؟Big Grin
با توجه به اینکه خودمم تو یوتم هستم و از اوضاع خبر دارم فکر میکنی روزی بدون سفارش داشته باشی ؟ اصلا فکر میکنی یه روز برگردی به وی بی کد ؟ فعلا که کاسبی شدید گرفته نصف سفارشات رو دارم رد میکنم.  اگه رسیدم خیلی زود به یه جاهایی در php برسم به وی بی کد بر میگردم
قبول داری خیلی آموزشات تو وی بی کد سخته Big Grin؟ اسونه دیگه. همه میگن چرا انقد مبتدی اموزش میدی. کلا زبات تحت ویندوز از تحت نت اسون تره
عینکی هستی؟ اصلا چشمت ضعیفه ؟ نه نیستم - خداروشکر فعلا قویه
در طول روز حدودا چقدر وقت آزاد داری ؟ هیچی
تا حالا عاشق شدی ؟  بله
الان gf داری عایا ؟ نه
قبلا داشتی عایا؟ بله
همینا دیگه Big Grin
جواب ندی من میدونم و تو Big Grin
یا علی :|
یکم از تجربیات gf داری برامون بگو Big Grin
چی شد یه دفعه از تبلیغ تک رسیدی به ویوا بارسا ؟ 
قالب کلاه بارسا بهتر از ویوا میشه به نظرت ؟
من فک کنم اگه 3 روز دیر تر بهت سفارش میدادم الان تو نوبت مهرماه بودم Big Grin

ویندوز 8 یا 7 ؟
همینا بای Big Grin

سپاس شده توسط ipry
(93-6-15، 03:03 صبح)عرشیامنصوری نوشته است: یا علی :|
یکم از تجربیات gf داری برامون بگو Big Grin برای سنت خوب نیست از ایناBig Grin
چی شد یه دفعه از تبلیغ تک رسیدی به ویوا بارسا ؟  مگه تبلیغ تک چشه؟:| ادم هر چی بیشتر کار کنه تجربه هاش بیشتر میشن دیگه..
قالب کلاه بارسا بهتر از ویوا میشه به نظرت ؟ فکر نکنم.. فعلا تا یونایتد فنز رو بسازم
من فک کنم اگه 3 روز دیر تر بهت سفارش میدادم الان تو نوبت مهرماه بودم Big Grin مهر ک نه.اواخر شهریورBig Grin

ویندوز 8 یا 7 ؟ هفت
همینا بای Big Grin
 سپاس شده توسط Mr.Navid
چشمام درد میکنه :|
لوگوی یو تم رو کی زده ؟
بنر یوتم رو؟
اگر مدیر گوگل بودی چ تغییری در الگوریتمش میدادی؟

سپاس شده توسط ipry
(93-6-15، 03:10 صبح)عرشیامنصوری نوشته است: چشمام درد میکنه :| بگیر بخاب نصف شبیBig Grin
لوگوی یو تم رو کی زده ؟ یکی از گرافیستان خوب بلاگرز اقای emperator
بنر یوتم رو؟ خانوم ازاد
اگر مدیر گوگل بودی چ تغییری در الگوریتمش میدادی؟  کاری میکردم هر کی قالب اختصاصی نداره توی نتایج نشون داده نشهBig Grin
 سپاس شده توسط Mr.Navid
(93-6-15، 12:24 صبح)ipry نوشته است:
(93-6-14، 11:08 عصر)mhe نوشته است: خب، بریم سراغ سوالاتی که بهتون گفته بودم.
باید خدمتتون عرض کنم که سوالاتتون مفت نمی ارزه!( با عرض پوزش) دونستن یا ندونستن اینها درساخت یه قالب - حالا یه وبلاگ ساده یا یه سایت بزرگ- هیچ تاثیری نداره. اینها دقیقا شبیه مطالبی هست که توی کتاب درسی اموزش میدن. دونستن اینها مفیده ولی به هیچ دردی نمیخوره. اگه کسی بلد نباشه اسمون زمین نمیاد..

1. درباره بحث شی گرایی (OOP) در CSS چیزی شنیدید؟ اگر پاسخ بله است، کمی توضیح دهید لطفا. دقیقا منظورتون چیه؟ اینمدلی نشنیدم..

2. آیا HTML، فریم ورک دارد؟ اصلا زبانی هست که بتوان برایش فریم ورک نوشت؟ (مانند جاوا اسکریپت، پی اچ پی و ...) برای html و سی اس اس فریم ورک وجود داره. برای بقیه خبر ندارم..

3. همونطور که می دونید در HTML، یک سری تگ با مفهوم خاصی موجود اند، مانند تگ p، تگ a و ... اما آیا امکان ایجاد تگ های سفارشی با نام های سفارشی هم وجود دارد؟ مروگر می تواند تگ های دلخواه ما را بخواند؟!! فقط در هسته ی وبکیت فقط و نسخه ی جدید اپرا و کروم امکان ساخت Custom Element هست

4. آیا در html، امکان import کردن فایل های html دیگر وجود دارد؟!! مثلا امکان import کردن فایل های css وجود دارد، html چطور؟ بله امکانش هست - با استفاده از rel="import" - فقط در هسته ی وبکیت پشتیبانی میشه
سوالات دیگری هم هستند، اما لطفا به همین ها پاسخ دهید، تا به اثباتی که قبلا عرض کردم برسیم، یا حق با من است یا با شما Smile

خودم هم میدونم این سوال ها مفت نمی ارزه Smile
و هیچ کدوم هم ربطی به طراحی قالب و ... نداره. فقط یکسری مباحث اضافه هستند که پیش بینی شده در آینده بیشتر ازشون استفاده میشه. در هر حال، خوش گذشت Wink
امیدوارم موفق باشید، یا حق.
 سپاس شده توسط Mansouri ، F.Seraji ، Mr.Navid ، ipry
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان