بک لینک

موضوع بسته شده است 
سایت ساز ، نه سرویس وبلاگدهی !!
(90-12-15، 01:55 عصر)xnet نوشته است: امکانات فوق العاده بالا که حتی برخی از سیستم های سایت ساز معروف دنیا ، همچین امکاناتی را ندارند.

میشه چندتا از این سیستم های سایت سایز معروف دنیا رو نام ببرید؟
(90-12-15، 01:55 عصر)xnet نوشته است: پس از همه شما کاربران عزیز رزبلاگی میخوایم که از این پس به جای کلمه وبلاگ از کلمه سایت و به جای وبلاگدهی از سایت ساز استفاده کنید!

بنابراین من از مدیران انجمن خواهش می کنم تالار رزبلاگ رو حذف کنند. چرا که اینجا انجمن وبلاگنویسان است نه انجمن وبمسترها
 سپاس شده توسط رسول ، alaedin ، رهنمافرد ، atanaghedifar ، rezakhani ، Makaveli ، only
منم موافقم . آخه رز سایت با این امکانات که در جهان بی نظیره دیگه فک کنم اینجا واسش کوچیکه . باید دنبال یه جای بزرگتر واسش باشین . فک کنم همون انجمن پشتیبانی رز سایت کافیه که تمام دغدغه ی اونا شده دمو / ولی حتی یکی از کد هایی که میذارن منبع نداره و طوری با کاربران حرف میزنن که پشیمون میشی یه سوال بپرسی ؟؟؟

رز بلاگ طوری رفتار میکنه که انگار بقیه ی سرویس های وبلاگ دهی امکانات ندارن . نکته ی جالب اینجاست از دزدی اسکریپت حرف میزنه ولی اگه دقت کرده باشید بعضی چیز ها رو از میهن بلاگ گرفته مثلا وقتی مطلبی ارسال میکنی یا همون پست میذاری . تو یه کادر سبز مینویسه مطلب با موفقیت ارسال شد . این کادر و جمله دقیقا در میهن بلاگ وجود داره و حتی وقتی روش میزنی مثل میهن بلاگ ناپدید میشه . نمی خوام کسی رو متهم کنم ولی بهتره واسه یه کلمه انقدر به خودتون فشار نیارین . حالا رز بلاگ باشه یا رز سایت مگه فرقی میکنه باید هدف اصلی خدمت به کاربران باشه و جذب تبلیغات
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
 سپاس شده توسط رهنمافرد ، ahmad-ahmad
من هم موافقم.
 سپاس شده توسط alaedin ، ahmad-ahmad
رزبلاگ با این کارش خودشو پایین آورد
تصویر توسط ناظم حذف شد.
تنها استفاده از " متن " در امضا مجاز می باشد.
اصلا به نظر من اسم سیستم وبلاگدهی جذب کاربر بیشتری داره. چون همه میدونن که با هر سطح اطلاع از وب میتونن یه وبلاگ شخصی داشته باشن. اصلا دلیل موفقیت سیستم های وبلاگ دهی به خاطر همینه.
ولی حالا فرض کن که آدم تازه کار با همچین اسمی مواجه بشه. از اسم سایت میترسه و میگه من وبلاگ بسازم راحت تره چون اسم سایت یکم سنگینه براش
رز بلاگ انصافا روند رو به رشد خوبی پیش گرفته بود و داشت جا میفتاد ولی فکر میکنم غرور و زیاده طلبی زمینش بزنه.
البته من دوست ندارم همچین اتفاقی بیفته ولی با شرایطی که میبینم تحلیلم اینه
 سپاس شده توسط ahmad-ahmad
می دونید چیه؟ یه سرویس سایت دهی وظیفشه که این همه امکان داشته باشه. اما اگه یه سیستم وبلاگدهی این سرویس ها رو بده از بقیه سر تره.
 سپاس شده توسط prince ، ahmad-ahmad ، atanaghedifar
منم موافقم . آقا رهنما راست میگه . رز بلاگ از بقیه ی سرویس ها سر تره ولی اگه یه مقایسه ای بین رز و میهن انجام بدیم فقط یه سرویس مفید داره که بیشتر از میهن بلاگ که اونم انجمنه . ولی میهن بلاگ سرویس هایی مثل آپارات و کلوب داره که جای خالی انجمن رو واسه کاربران پر میکنه . من از انجمن رز بلاگ استفاده میکنم و نظر من اینه که رز بلاگ برای اولین و آخرین بار هم که شده اگه بخواد جایگاه خوبی پیدا کنه باید سرویس انجمن دهی هم راه اندازی کنه تا ببینید بعد از دو ماه جایگاه اون تو الکسا چقدر تغییر میکنه و تبلیغات هم میتونه جذب کنه چون الان تو صفحه ی اول فقط سایت آپلودی رو تبلیغ میکنه که مال خودشه و سمت راست یه تبلیغ گذاشته که لینک نداره و فقط باید نگاه کنی . ولی میهن بلاگ که دیگه جایی واسش باقی نمونده و شاید چند ستون دیگه هم اضافه کنه تا جوابگوی این همه درخواست باشه
رز بلاگ چیه؟
من نمیشناسمش . انجمنش رو پاک کنید

vcp صد تای رزبلاگ ارزش داره . وی سی پی چندین ساله که هست و هر چند وقت کارهای مفیدی برای وبلاگ هاش ، ببخشید ، سایت هاش میکنه

ولی رزبلاگ - سیستم وبلاگــــــــــدهی با غروره که .... دوستان در موردش صحبت کردند و حرفشون رو هم قبول دارم
خوب رز بلاك يه سيستم وبلاكدهي هست كه سايت ميده _ البته قبلا وبلاكدهي بود كه وبلاك ميداد ولي رشد سريعي داره اين سرويس وبلاكدهي ببخشيد سايت دهي . ببخشيد وبلاكدهي
رز بلاگ تا اونجا که یادمه تو یه مقطع زمانی به همراه لوکس بلاگ بهترین سرویس وبلاگ دهی بود.این دو سرویس بعدها به دلیل اشتباهاتشان تا حدود زیادی طرفدارانشون رو از دست دادن.البته رز بلاگ الآن تا حدودی پیشرفت دارد ولی لوکس بلاگ رو به نابودیه.
تصویر توسط ناظم حذف شد.
تنها استفاده از " متن " در امضا مجاز می باشد.
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان