بک لینک

موضوع بسته شده است 
سوال در باره ی لوکس بلاگ
(93-8-15، 12:15 عصر)happyman نوشته است: اگه واقها ایندکس براتون مهمه برید بلاگفا
رزبلاگ ایندکسش=0
من شنیدم حتی یه زمانی قرار بود پنالتی شه!
لوکس بلاگ هم که از اون مضخرف هاست
امنیت=0
اگر از منظر امکانات میخواید برید رزبلاگ ام خب ایندکس و ...........

از نظر من هم بزررگ ترین مشکل رزبلاک

ایدنکسش هست.

ولی خب هر سیستم وبلاگدهی یه مشکلی داره.

آدم یه سایت داشته باشه مستقل باشه به این چیز ها هم فکر نکنه.
 سپاس شده توسط ebrahim.sh
(93-8-15، 12:15 عصر)happyman نوشته است: اگه واقها ایندکس براتون مهمه برید بلاگفا
رزبلاگ ایندکسش=0
من شنیدم حتی یه زمانی قرار بود پنالتی شه!
لوکس بلاگ هم که از اون مضخرف هاست
امنیت=0
اگر از منظر امکانات میخواید برید رزبلاگ ام خب ایندکس و ...........

اونایی که میگن رزبلاگ ایندکسش صفره منظورشون ایندکس با خود ساب دامنه رزبلاگ یعنی مثلا site.rozblog.com هست (که اونم اینقدر که میگن ضعیف نیست ! نسبت به سیستم هایی مثل میهن بلاگ و بلاگفا یکم ضعیف تره)

وگرنه اگر دامنه متصل کنید ایندکسش چند برابره سیستم های دیگر هست به علت امکاناتی مثل پیوند یکتا و ...

داخل همین رزبلاگ وب سایت هایی هستن که ایندکسشون زیر 10 دقیقه ست

در پناه حق
سرور مجازی هتزنر
کیفیتی و قیمتی بینظیر
همراه با انواع کانفیگ ها
 سپاس شده توسط Mr.Navid ، ebrahim.sh
من هم یه وبلاگ تو رزبلاگ ایجاد کردم 10 دقیقه بعد تو نتایج گوگل بود.

بدون اینکه مطلب بنویسم.
 سپاس شده توسط ebrahim.sh
تو سلام

داداش تو لوکس بلاگ اصلا سءو نداره بازدید خیلی کم میاره امنیت صفر  من بهت میهن بلاگ و بلاگفا پیشنهاد میکنم که خیلی سءو بالایی داره و بازدید زیادی میاره اما داداش چرا دامنه نمیخری و سایت نمیزنی  سایت از هرلحاظی که بگی بیسته از نظر سءو امکانات و..........
....

سپاس شده توسط ebrahim.sh ، The only
ممنون دوستان .

واقعا توضیحاتتون مفید و کار آمد بود .

خب من بلاگفا رو انتخاب نکردم برای اینکه به قول بچه ها دیکتاتوری هست و میهن بلاگ هم که زیاد از ظاهرش خوشم نمیاد و لوکس بلاگ هم که میگید از نظر ایندکس و سئو و امنیت مزخرف هست . پس تنها سیستمی که برای بنده میمونه رزبلاگ هست .

خب یعنی شما میگید که بنده برم به رزبلاگ؟

(93-8-15، 03:59 عصر)saeedlord نوشته است: تو سلام

داداش تو لوکس بلاگ اصلا سءو نداره بازدید خیلی کم میاره امنیت صفر  من بهت میهن بلاگ و بلاگفا پیشنهاد میکنم که خیلی سءو بالایی داره و بازدید زیادی میاره اما داداش چرا دامنه نمیخری و سایت نمیزنی  سایت از هرلحاظی که بگی بیسته از نظر سءو امکانات و..........
سلام سعید جان .

من که توی اولین پستم گفتم سایتم رو قراره عید راه بندازم . الان دوست دارم تا عید یه وبلاگ بسازم روش کار کنم ....

درضمن بلاگفا رو که اصلا نگو ...         خب من توش وبلاگ دارم به هیچ جاهی نرسیدم ..

حالا میهن بلاگ رو میشه روش فکر کرد . .                 ولی خب اگر به غیر از این دو مورد باشه بهتره ....

خب حالا شما ایندکس رو بیخیال شید چونکه برای وبلاگ حتما یه دامنه میگیرم ...
سلام
من جاتون بودم تو بلاگ http://blog.ir میساختم.
اما اگه از بلاگ (به هر دلیلی خوشتون نمیاد) پیشنهاد من بلاگ اسکای http://blogsky.com که دارای پیکوفایل و سرویس جدیدش نماشا است یا میهن بلاگ http://mihanblog.com است به غیر این دو من تو وبلاگدهی ها هیچ کدوم رو پیشنهاد نمیکنم.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
سلام جان متاسفانه نظر ها خیلی متفاوت هست .

مثلا تو میگی از بلاگ استفاده کن ولی یکی میگه نه مزخرفه!

یا مثلا تو میگی بلاگ اسکای هم خوبه  در صورتی که خیلی ها میگن نه خوب نیست و ....

یا خیلی ها گفتن لوکس بلاگ عااااالیه بعدش چندنفر اومدن کلا لوکس بلاگ رو به عنوان یه آشغال جلوه دادن و خیلی دیگه از نظر ها که واقعا آدم رو گیج میکنه ...

خب یعنی توی کشور ما هیچ سرویس وبلاگدهی نیست که از همه لحاظ خوب باشه؟  هرکدومشون یه ضعف خیلی بد دارن؟

دوستان من وبلاگم رو توی لوکس بلاگ میسازم چه میخواد مزخرف باشه چه میخواد عاااااااالی باشه و....

چونکه واقعا دیگه گیج شدم . توی مملکت ما یه سرویس خوب و بی نقص پیدا نمیشه ...

عجب . .. .
کی لوکس بلاگ رو به عنوان آشغال گفته.

تو این تایپک هیچ کس توهین نکرد به هیچ سیستمی وبلاگدهی فقط ایرادشونو گفتند.

یه جامیگی می خوای تو رزبلاگ بسازی یه جا میگی می خوای تو میهن بلاگ بسازی یه جا میگی تو بلاگ

کسی که گیچ شده ماهستیم.

ولی انتخاب باخودته

موفق باشی67
 سپاس شده توسط ebrahim.sh
(93-8-15، 08:09 عصر)ebrahim.sh نوشته است: سلام جان متاسفانه نظر ها خیلی متفاوت هست .

یا خیلی ها گفتن لوکس بلاگ عااااالیه بعدش چندنفر اومدن کلا لوکس بلاگ رو به عنوان یه آشغال جلوه دادن و خیلی دیگه از نظر ها که واقعا آدم رو گیج میکنه ...

خب یعنی توی کشور ما هیچ سرویس وبلاگدهی نیست که از همه لحاظ خوب باشه؟  هرکدومشون یه ضعف خیلی بد دارن؟

دوستان من وبلاگم رو توی لوکس بلاگ میسازم چه میخواد مزخرف باشه چه میخواد عاااااااالی باشه و....

عجب . .. .

همه چی تموم توی این دنیا که هیچ کس یا هیچ چیزی نیست.
تو اینترنت هم نه وبلاگدهی همه چی تموم داریم نه هاستینگ نه انجمن و نه ....
هر کدوم مزایا و معایبی دارن اصلاً مگه میشه خلق بشر بی عیب باشه؟ بی عیب فقط خداست.

به نظرم حداقل نظر کسایی رو قبول کنید که خودشون تجربه کار با اون سرویس رو داشته باشن مثلاً بعضی ها چون از رزبلاگ خوششون میاد شاید اصلاً یه بار هم لوکس بلاگ کار نکرده باشن اما میگن همه سرویس ها بدرد نخورن فقط رزبلاگ چون تو موقعیت فعلی که هستن رزبلاگ رو از همه بیشتر دوست دارن.

سلیقه هر کس هم فرق داره الان مثلاً من از بلاگ و بلاگ اسکای خوشم میاد اما مثلاً اگه شما برید توشون عضو بشیم ممکنه خوشتون نیاد.عضویت که ضرری نداره خودتون برید وبلاگدهی های معروف عضو بشید ببینید کدوم بهتره.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
 سپاس شده توسط ebrahim.sh
(93-8-15، 08:15 عصر)blogamooz نوشته است: کی لوکس بلاگ رو به عنوان آشغال گفته.

تو این تایپک هیچ کس توهین نکرد به هیچ سیستمی وبلاگدهی فقط ایرادشونو گفتند.

یه جامیگی می خوای تو رزبلاگ بسازی یه جا میگی می خوای تو میهن بلاگ بسازی یه جا میگی تو بلاگ

کسی که گیچ  شده ماهستیم.

ولی انتخاب باخودته  

موفق باشی67

امیر جان والا منم دودل شدمه دیگه .

درضمن منم نگفتم کسی گفته لوکس بلاگ آشغاله . من میگم جوری میگن مزخرفه و به درد نمیخوره که اصلا انگار اندهزه آشغال هم ارزش نداره .

(93-8-15، 08:17 عصر)HSG نوشته است:
(93-8-15، 08:09 عصر)ebrahim.sh نوشته است: سلام جان متاسفانه نظر ها خیلی متفاوت هست .

عجب . .. .

همه چی تموم توی این دنیا که هیچ کس یا هیچ چیزی نیست.
تو اینترنت هم نه وبلاگدهی همه چی تموم داریم نه هاستینگ نه انجمن و نه ....
هر کدوم مزایا و معایبی دارن اصلاً مگه میشه خلق بشر بی عیب باشه؟ بی عیب فقط خداست.

به نظرم حداقل نظر کسایی رو قبول کنید که خودشون تجربه کار با اون سرویس رو داشته باشن مثلاً بعضی ها چون از رزبلاگ خوششون میاد شاید اصلاً یه بار هم لوکس بلاگ کار نکرده باشن اما میگن همه سرویس ها بدرد نخورن فقط رزبلاگ چون تو موقعیت فعلی که هستن رزبلاگ رو از همه بیشتر دوست دارن.

سلیقه هر کس هم فرق داره الان مثلاً من از بلاگ و بلاگ اسکای خوشم میاد اما مثلاً اگه شما برید توشون عضو بشیم ممکنه خوشتون نیاد.عضویت که ضرری نداره خودتون برید وبلاگدهی های معروف عضو بشید ببینید کدوم بهتره.

ممنون حسین جان . ولی خب درسته فقط خدا بی نقص و عیب هست ولی خب این سرویس ها هم میتونن انقدر خوب باشن که نقص ها و عیب هاشون  به چشم نیاد . مثلا خداوکیلی من اگر بلاگفا اجازه تبلیغات میداد عمرا رهاش نمیکردم . چونکه از تنها سرویسی که خوشم میاد و مطمانه بلاگفا هست . ولی خب مدیرش اقای شیرازی عزیز این سرویس رو با افقانستان اشتباه گرفته! داره ممثل طالبان مدیریت میکنه! 

به نظر من اگر بلاگفا اگر این مشکل رو نداشت توی ایران اولین وبهترین و یا حداقل کم عیب ترین بود . ولی خب به خاطر این رفتارهاش خیلی ها مثل من فرار کردن از دستش . مثلا من حتی میخواستم لینک دانلود یک فیلم سینمایی رو بزارم توی وبلاگم اجازه نمیداد . کلا مساله فقط تبلیغات نیست تو بلاگفا .....

خب منم برای این که تو سرویس های دیگه کار نکردم میترسم با یک سرویس شروع به کار بکنم ولی خب خوب از آب در نیاد .

ممنون از همتون بابت راهنمایی هاتون . من میرم فکرام رو میکنم و بلاخره وبم رو تو یکی از این سرویس ها میزنم .

باز هم ممنون .
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان