بک لینک

موضوع بسته شده است 
"نمونه کار بنر" کاربر Arash
با درود فروان!
با توجه به بسته شدن تاپیک قبلی و تصمیم به زدن تاپیک این تاپیک رو ارسال کردم که نمونه های جدیدم رو در اون قرار بدم!

دو نمونه جدید بنر برای بنده:

[تصویر:  36xdi1f932h4m6hc52yg.gif]

[تصویر:  lrubb1lcwygq6i1iipeq.gif]
 سپاس شده توسط mahdizz ، Mr.AliReza ، Mr.Navid ، mortezaal ، sh.karimi ، ebrahim.sh ، blogamooz ، modhamatan ، E.irannezhad
به این ترکیب رنگی علاقه خاص داریا1
 سپاس شده توسط ebrahim.sh
هردوتاش خوبه

از نظر من اولی بهتره
 سپاس شده توسط ebrahim.sh
ببیند
تایپیک نمونه کار وقتی زده میشه لازم نیست شما بگید کدوم خوبه
شما به نمونه کارها توجه میکنید و اگر تو بنری مشکلی یا ایرادی دیدید یا نکته ای به ذهنتون رسید که تو بهبود بنر و بهتر شدنش کمک میکنه رو گوشزد میکنید
الان اکثرا تایپیک های نمونه کار به جای این که بار آموزشی داشته باشه و به طراح کمک کنه تا طرحش رو بهبود بده پر شده از عباراتی مثل اولی خوبه دومی بهتره یا ...
لطفا از هر راه و روشی برای افزایش پست و اسپم استفاده نکنید بزارید این انجمن بار علمیش و جنبه تخصصیش حفظ بشه انجمن های تفریحی زیادی وجود داره برا دادن اسپم و ... میتونید به اونجا مراجعه کنید
 سپاس شده توسط Mr.Navid ، ebrahim.sh ، simorghmmm ، montenegro
(93-8-16، 10:24 عصر)miladgraph نوشته است: ببیند
شما به نمونه کارها توجه میکنید و اگر تو بنری مشکلی یا ایرادی دیدید یا نکته ای به ذهنتون رسید که تو بهبود بنر و بهتر شدنش کمک میکنه رو گوشزد میکنید
الان اکثرا تایپیک های نمونه کار به جای این که بار آموزشی داشته باشه و به طراح کمک کنه تا طرحش رو بهبود بده پر شده از عباراتی مثل اولی خوبه دومی بهتره یا ...
لطفا از هر راه و روشی برای افزایش پست و اسپم استفاده نکنید بزارید این انجمن بار علمیش و جنبه تخصصیش حفظ بشه انجمن های تفریحی زیادی وجود داره برا دادن اسپم و ... میتونید به اونجا مراجعه کنید

دوس  ندارم تاپیک ارشو باز ببندن
ولی الان شما چرا اسپم دادین خب انتقاد میکردن32
 سپاس شده توسط Mr.Navid ، blogamooz ، ebrahim.sh
چه کاریه خب میگفتی قبلیرو باز کنن ف
 سپاس شده توسط ebrahim.sh
(93-8-16، 10:24 عصر) miladgraph نوشته است: ببیند

مگه این تایپک ها واسه نظر نیست واسه این نیست که ما مظرمونو بدیم.

خب نظر من اینه اولی بهتر از دومی

ببخشید امثال شما باعث شدند تایپک قبلی ایشون بسته بشه.

نظر نداری چرا اسپم میدی.

خب میخوای پستات بیشتر شه این همه موضوع.
 سپاس شده توسط mahdizz ، ebrahim.sh
تازه میفهمم شاهو کریمی چه سختی های کشیده!
اگر این متن رو میخونی دمت گرم شاهو!
 سپاس شده توسط sh.karimi ، ebrahim.sh
(93-8-16، 10:24 عصر)miladgraph نوشته است: ببیند

میلاد جان حرف دلم رو زدی به خدا .

متاسفانه این راهی شده برای کاربران تا برای افزایش پست های خود به تایپیک های نمونه کار ها رجوع کنند و نظر بیخودی بدن . بدون این که توی اون حرفه سابقه ای داشته باشن . فقط بلدن بنویسن خوب شده آفرین .....      فقط همین.

این کار درستی نیست .

موفق باشید . . .

(93-8-16، 11:06 عصر)blogamooz نوشته است:
(93-8-16، 10:24 عصر) miladgraph نوشته است: ببیند

مگه این تایپک ها واسه نظر نیست واسه این نیست که ما مظرمونو بدیم.

خب نظر من اینه اولی بهتر از دومی

ببخشید  امثال شما باعث شدند تایپک قبلی ایشون بسته بشه.

نظر نداری چرا اسپم میدی.

خب میخوای پستات بیشتر شه این همه موضوع.

امین جان ایشون اونقدر سابقه دارن که نیازی برای بالا بردن امار پست هاشون نیست . درضمن نظر تو هم اسپم نیست ولی خب بهتره که اینطور نظر ندی و اگر توی گرافیک سررشته داری به صورت مفید و علمی تر نظر بدی . اگر نه هم که هیچ .

موفق باشی ....

(93-8-16، 10:33 عصر)mahdizz نوشته است: دوس  ندارم تاپیک ارشو باز ببندن
ولی الان شما چرا اسپم دادین خب انتقاد میکردن32

آقا ارش ببخشید این بحث رو کش میارم ...

ولی مهدی جان میلاد راست میگه . بهتره نظر ها علمی باشه و مفید . نه اینگونه ....

موفق باشید
 سپاس شده توسط miladgraph ، modhamatan
با سلام مجدد
یه نکته ای رو خدمتتون میگم :
هدف من از دادن اون پست به هیچ وجه توهین و همچنین تخریب شخص خاصی نبوده و اسم هیچ فردی رو نیز نبردم
هدف از دادن اون پست بهبود تایپیک های نمونه کار {یعنی کلیه تایپیک ها و نه فقط این تایپیک یا ...}بوده که به جای این که این قبیل تایپیک ها با هرزنامه پر بشن بار علمیش افزایش پیدا کنه و طراح مد نظر بتونه طرح خودش رو بهبود ببخشه
با یه نکته این قضیه رو براتون روشن تر میکنم :
الان ایشون اومده دو نمونه بنر قرار داده آیا فایده ای داره که به ایشون بگیم که بنر اولی خوبه و دومی از اولی بهتره ؟این کار تنها باعث تشویش و سر درگمی تایپیک میشه و به سمت خاصی تایپیک حرمت نمیکنه
آیا بهتر نیست به جای این کار ایرادهای بنرشون رو بگیم یا مواردی رو برای بهبود کلی بنرشون بگیم ؟
در کل هدف من فقط و فقط بهتر شدن این نوع تایپیک ها بود و هدف اسپم و ... نبود
تمام
 سپاس شده توسط ebrahim.sh ، simorghmmm ، montenegro
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان