بک لینک

موضوع بسته شده است 
قالب جدید پنل مدیریت رونمایی شد و ادرس جدید آپلود سنتر
(91-1-24، 04:41 عصر)karbar98 نوشته است: اگر سرویس وبلاگ هستند معرفی کنید.
اخه شما یه جوری گفتید تا حالا که گفتم تو سایت ها هم نبوده تا حالا
مثلا می خواستید ثامن بلاگ رو چی می گن یه جورایی تا قوی جلوه بدید و گفتید تاحالا کسی مثل ثامن منوی کشویی نداشته
تاحالا اینطوری شو ندیده بودم به خدا تاحالا(لووووووول)Big Grin
تا حالا کسی اینقد گفته تاحالا؟

Just Basic4Android (B4A) Is My Love
 سپاس شده توسط alaedin
منم فك نكنم رز بلاك اين كارو كرده باشه . رز بلاك مديريت و برنامه نويس هاي قويي داره و هر ماه امكاناتي اضافه ميكنه . البته شايد تغييرات ثامن بلاك رو ديده ولي فك نكنم دزدي كرده باشه . يكي بره و كدهاي صفحات اين سرويس ها رو برسي كنه و نظر علمي بده
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
خب چه جوری باید نصبش کرد
چیو نصب کنی . منظورت قالب جدید پنل مدیریت رز بلاگ هست . اگه منظورت اینه به صفحه ی مدیریت برو و در بخش تنظیمات پنل سایت تغییر بده
پاسخ الامتو : شما گفتید من کلی سرویس وبلاگ دیگر می شناسم که منو های ان ها ابشاری هست , بنده هم گفتم مثال بزنید که شما زدید به کوچه علی چپ !

----------------

بهتر این را بدانید از همان اولی که ثامن بلاگ راه افتاد رزبلاگ دشمنی خودش رو شروع کرد , ابتدا با حمله به ثامن بلاگ , که هیچ کاری نتوانست بکند و حالا هم اینطوری , البته در پاسخ به اون حمله بهترین وبلاگ های رزبلاگ توسط ثامن بلاگ هک شد.

این رو گفتم که بدانید شروع کننده این کار ها رزبلاگ بوده است , من از یک جهت خوشحال هستم , چون این کار ها نشانه ضعف ان ها هست.
نه مثله اینکه جد و آباداً پدر کشتگی دارید!
بی خیال بابا! سالم رقابتتون رو بکنید!
 سپاس شده توسط xnet
ثامن بلاگ هم مشکلی با کسی ندارد , اون کسانی که در ابتدا دشمنی می کنه , بازی را شروع می کند.
اظهار نظر بعضی از دوستان خیلی جالبهBig Grin
ببینید:

(91-1-24، 04:25 عصر)messi نوشته است: واي اينا كه خيلي شبيه هستند . امكان اسكريبت دزدي هست به نظرتون .

چند صفحه بعد خودشون جواب میدن:

(91-1-24، 04:53 عصر)messi نوشته است: منم فك نكنم رز بلاك اين كارو كرده باشه . رز بلاك مديريت و برنامه نويس هاي قويي داره و هر ماه امكاناتي اضافه ميكنه . البته شايد تغييرات ثامن بلاك رو ديده ولي فك نكنم دزدي كرده باشه...

اینجوری اظهار نظر کردن جالب نیست. بعد یه مدتی میشه عادت. چند وقت دیگه میشیم مدیری، مسئولی، چیزی... مردم رو دق میدیم.
 سپاس شده توسط رهنمافرد ، Browning ، mojtaba.kh.18
خوب دوستان با نظراتشون نظر بنده رو تغییر دادن و من هم با خودم فک کردم که تا مطمئن نشدم تهمت نزنم . در ضمن من برای این که درباره ی این موضوع منطقی تر باشیم گفتم که کد های این منو ها و یا صفحه رو برسی کنید ببینید چقدر شبیه هستند .
 سپاس شده توسط ahmad-ahmad
مهم اون ایده هست , کد هایش را من ظرف نیم ساعت براتون می نویسم.

از اینجور چیز ها زیاد در اینترنت ما هست , یه زمانی پی سی دانلود قالب خودش رو با کلی ابتکار تغییر داد , یه ماه بعدش اسان دانلود اومد عین همون رو کپی کرد.
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان