بک لینک

موضوع بسته شده است 
تولد تلخ
من اطلاع دارم که زحمت های خیلی از کاربران از بین رفته است اما اطمینان دارم می توانید در کمتر از چند روز تمام پست های خود را پیدا کنید و مجدد ارسال کنید اگر کپی آنها در هارد شما موجود است که مشکلی نیست و اگر موجود نیست از سرویس کش گوگل استفاده کنید البته می دانم شاید مثل قبل نشود اما اگر همه کاربران همکاری کنند خیلی زود این مدت جبران می شود. در مورد کاربری که گفتند عدم وجود بک آپ جدید   "توهین به کاربران و عدم توجه به وقت و شخصیت آنها" است درخواست می کنم مجدد ارسال های اول را مطالعه کنند. ما تمام تلاش خود را کردیم اگر حتی سرور قدیم بک آپ موجود بود احتمال وجود بک آپ جدیدتر  تقریبا بالا بود. ما برنامه هایی برای اضافه کردن کاربران به انجمن داریم که انشالله سعی می کنیم آن را عملی کنیم
 سپاس شده توسط miraziz ، رهنمافرد
(92-5-27، 12:02 صبح)Pouriya Sadeghi نوشته است:
(92-5-26، 11:57 عصر)NorTon نوشته است: تجربه بهترین درس است ، هر چند که دستمزد آن گران باشد 4

سجاد جان شما که ماه ها بود به انجمن نیومده بودید ! کلی از ارسالات ما حذف شده .. .

مدیران بگذارید صاف و پوستکنده حرف بزنیم !

اگه دوباره بخواید کم محلی کنید به این انجمن مطمئن باشید بیشتر از این دووم نمیاره .

من خودم نمیخوام بلاگرز ضعیف بشه . در صورت نیاز تلاشم رو هم میکنم که انجمن زمین نخوره ..

ولی اینجاست که باید بگم از شما حرکت از ما هم حرکت ! 4

حرکت ما کافی نیست ..

اشتباه نگفتی اون یه چیز دیگه هست میگه از تو حرکت از خدا برکت Big Grin: Big GrinBig Grin DD:
 سپاس شده توسط Pouriya Sadeghi
میدونم . خودم تغیرش دادم به از شما حرکت از ما هم حرکت !
سر بی گناه را غم دار نیست...

سپاس شده توسط Hack!ng
(92-5-27، 12:03 صبح)mj نوشته است: من اطلاع دارم که زحمت های خیلی از کاربران از بین رفته است اما اطمینان دارم می توانید در کمتر از چند روز تمام پست های خود را پیدا کنید و مجدد ارسال کنید اگر کپی آنها در هارد شما موجود است که مشکلی نیست و اگر موجود نیست از سرویس کش گوگل استفاده کنید البته می دانم شاید مثل قبل نشود اما اگر همه کاربران همکاری کنند خیلی زود این مدت جبران می شود. در مورد کاربری که گفتند عدم وجود بک آپ جدید   "توهین به کاربران و عدم توجه به وقت و شخصیت آنها" است درخواست می کنم مجدد ارسال های اول را مطالعه کنند. ما تمام تلاش خود را کردیم اگر حتی سرور قدیم بک آپ موجود بود احتمال وجود بک آپ جدیدتر  تقریبا بالا بود. ما برنامه هایی برای اضافه کردن کاربران به انجمن داریم که انشالله سعی می کنیم آن را عملی کنیم
کاریه که شده و اصلا هم نمیخوام سرزنش کنم !
اول اینکه آقا پسورد منو تغییر بدید 4 Fesghel
بعد هم اینکه یعنی چی ؟
یعنی به کاربران بگیم که بیا فلان سوالو بکن بعد من بیام جوابتو بدم ؟
Fesghel
مشخصات خود را در پیام خصوصی ارسال کنید تا انجام شود.
به هر حال ناله و گلایه چیزی رو درست نمیکنه ...

فقط مدیران یاد بگیرید دیگه انجمن رو به امان خدا ول نکنید !

اقای جانقربان چند درصد ممکن است ارسال های حذف شده بازیابی شود ؟؟؟؟؟
سر بی گناه را غم دار نیست...

سپاس شده توسط بچه فضول
Wink 
دوستان بهتره هول نکنین 
مهم اینه که بلاگرز برگشته!اکانت خودم هم پاک شده بوداما به خاطر بلاگرز و دوستام دوباره ثبت نام کردم
امیدوارم مشکل حل شه و ااعتبار ها ارسال های دوستان برگرده که دیگه حرص نزنن تا شیرشون خشک شه4
 ما همه باهم از بلاگرز خیلی چیزا یاد گرفتیم و خیلی چیزا هم به بلاگرزیها یاد دادیم

پس چشتون رو بخاطر یه اشتباه روی اونهمه  محبت بلاگرزیها نبندید و امیدوار باشید

من الان برم از  وبم بک آپ بگیرم4
 سپاس شده توسط miraziz ، رهنمافرد ، بچه فضول ، Hack!ng
همان طور که قبلا هم گفتم.با افسوس و سر کوفت و ... به خدای عالم که از اول تولد انسان تا حالا کاری درست نشده.
بهتر است به فکر مطالب جدید تر و دعوت دوستاتون به انجمن باشید.
از کاربران عاجزانه تقاضا دارم که به خاطر روی گل منUndecided نیز که شده دیگه نق نزنند.Big Grin
ولی مدیران نیز باید قول دهند که در آینده  هر کدام روزانه حداقل نیم ساعت (که باید بیشتر باشد) برای انجمن وقت بزارند.مخصوصا قسمت «پیشنهادات و انتقادات» و به همه ی مشکلات و درخواست کاربران احترام گذاشته و یک جواب منطقی برای رد یا قبول بدهند و مسائل فنی انجمن نیز با آنها است.بقیه ی موارد و تاپیک ها را خود کابران و ناظمان می چرخونن.
Heart
 سپاس شده توسط ipry
حالا که اطلاعات پاک شده
انگار هیچ کاریش هم نمیشه کرد

ولی یه جوری میشه جبرانش کرد
آقای جان قربان دیگه هفته ای یک بار بک آپ بگیره که چنین مشکلی پیش نیاد
آقای مافی هم روزی 5 ساعت آنلاین باشه فعالیت کنه که جبران بشه
(92-5-27، 12:03 صبح)mj نوشته است: من اطلاع دارم که زحمت های خیلی از کاربران از بین رفته است اما اطمینان دارم می توانید در کمتر از چند روز تمام پست های خود را پیدا کنید و مجدد ارسال کنید اگر کپی آنها در هارد شما موجود است که مشکلی نیست و اگر موجود نیست از سرویس کش گوگل استفاده کنید البته می دانم شاید مثل قبل نشود اما اگر همه کاربران همکاری کنند خیلی زود این مدت جبران می شود. در مورد کاربری که گفتند عدم وجود بک آپ جدید   "توهین به کاربران و عدم توجه به وقت و شخصیت آنها" است درخواست می کنم مجدد ارسال های اول را مطالعه کنند. ما تمام تلاش خود را کردیم اگر حتی سرور قدیم بک آپ موجود بود احتمال وجود بک آپ جدیدتر  تقریبا بالا بود. ما برنامه هایی برای اضافه کردن کاربران به انجمن داریم که انشالله سعی می کنیم آن را عملی کنیم
دوست من شما میگی من رفتم از طریق گوگل به اون پیج هایی که پاسخ دادم چند تا پیدا کردم اما روی آنها که کلیک کردم میگفت نیست.
دوست گلم باید صادق باشیم با هم من نمیخوام بگم که تلاش نکردید اما این تلاش ها نوش دارویی است بعد از مرگ سهراب.
مثلا من که به درخواست های لوگو و بنر و فاوآیکن و کارهای ویرایشی فتوشاپی دوستان پاسخ میدادم باید از کجا پیدا کنم؟؟؟؟
 سپاس شده توسط Hack!ng
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان