بک لینک

موضوع بسته شده است 
تولد تلخ
(92-5-27، 12:33 عصر)shahin-sorkh نوشته است: من از یه تکنیک استفاده کردم که برات شرح می‌دم:

با همون کش گوگل برو تو قسمت آموزش‌های JS، بعد دونه دونه آدرس قسمت‌های آموزشی زو کپی کن تو آدرس بار کش Smile

یکمی سخته ولی بهتر از هیچیه
اینم لینک قسمت آموزش‌های JS:
http://blogers.ir/forum/forumdisplay.php?fid=50

مرسی Heart میدونستم باید چیکار کرد مشکلم پیدا کردن آدرس آموزش ها بود Blush لینک تالار رو نداشتم Smile
سر بی گناه را غم دار نیست...

سپاس شده توسط ShahinSorkh ، Farshad0732
(92-5-26، 11:52 عصر)Hacking نوشته است:
(92-5-26، 11:42 عصر)بچه فضول نوشته است: واقعا متاسفم واسه همچین انجمنی که آخرین بک آپ آن مال 4 ماه پیش بوده این یعنی توهین به کاربران و عدم توجه به وقت و شخصیت آنها و...
من مدت ها وقت گذاشتم اعتبارهای من 78 تا بودن و ارسال هام 738 اما حالا نگاه کنید آیا اینجایی که مثلا میخواد آموزش بده به کاربران باید هر 4 ماه یک بار بک آپ بگیرن؟
آیا واقعا این حرفه ای هستش؟
چه تضمینی وجود داره که دوباره اتفاق نیفته؟
و....؟؟

اقای مافی شما انلاین نمیشدید زیاد اهمیت نمیدادیم هر چند کاربران شاکی بودن ولی الان حتی ارزشی هم قائل نشدید که یک بکاپ ساده از انجمن بگیرید

واقعا ارزشش رو داشت ...
دوستان گرامی شاید لازم است شما یک بار دیگر توضیحات ما را در مورد بک آپ مطالعه کنید، ما در حال سخن گفتن از یک بد شانسی هستیم اما شما تصور می کنید ما هیچ کاری نکرده ایم.
 سپاس شده توسط ShahinSorkh ، Pouriya Sadeghi ، mvg ، mboy2050 ، بچه فضول ، Farshad0732
اقای مافی بحث بد شانسی جای خود دارد ! شما در کل به مسائل انجمن کم توجه بودید .....

سپاس شده توسط بچه فضول
دوستان خواهشن بیخیال گذشته‌ها بشین
درسته ضربه‌ی بدی خوردیم چه ما کاربرا و چه مدیران
ولی دیگه قرار نیست انقد کشش بدین که
بجای اینکه همت کنید و تاجایی که می‌شه پست‌های به درد بخور رو سیو کنید تا بشه برشون گردوند هی میگید چه تضمینی داره و این حرفا؟!
به قول آقای مافی با یه بدشانسی مواجه شدیم دیگه
الان با این حرفا میشه درستش کرد؟ آقای جانقربان دو دومین پست همین تاپیک فرمودن که تا جایی که میشد تلاش کرده‌ان که انجمن رو بازیابی کنن ولی حالا به هر دلیلی نشده
کش دادن این قضیه درسته؟
کش دادن اصلا کار درستی نیست ! داریم دوستانه صحبت میکنیم تا مدیران برای بازگشت انجمن کمک کنند ! نه مثل قبل هر 1 ماه

10 ثانیه آنلاین شوند

سپاس شده توسط ShahinSorkh ، بچه فضول ، Farshad0732
اول اینکه برای این اتفاق واقعا"متاسفم...واقعا"ضربه روحی خوردم
درسته من سابقه ام مثل بعضی از شما ها نبود ولی تو این دو ماه که عضو بودم واقعا"تلاش کردم با بیش از 150 ارسال و 35 اعتبار که اکثرا"هم ساخت بنر های کاملا"حرفه ای برای اعضا بود که برای هر کدومشون واقعا"وقت گذاشتم ولی الان تمامی تلاش هام از بین رفته ...
از مدیران خواهش دارن حداقل به فکر کابران قبلی هم باشن و چاره ای بیاندیشن...
 سپاس شده توسط Farshad0732
(92-5-27، 01:06 عصر)Pouriya Sadeghi نوشته است: کش دادن اصلا کار درستی نیست ! داریم دوستانه صحبت میکنیم تا مدیران برای بازگشت انجمن کمک کنند ! نه مثل قبل هر 1 ماه

10 ثانیه آنلاین شوند

جسارتا جناب مافی، با این حرف کاملا موافقم
شما یا جناب جانقربان مدت زمان معقولی رو برای رسیدگی به انجمن در نظر نمی‌گرفتید
متاسفانه...
 سپاس شده توسط بچه فضول ، رهنمافرد ، Farshad0732
خیلی دوست دارم این تاپیک رو ببندم Smile
آقای مافی لطفا دسترسی های تالار مدیران و ناظمان رو تنظیم کنید.
 با تشکر.
 سپاس شده توسط ipry
(92-5-27، 01:11 عصر)amir61 نوشته است: اول اینکه برای این اتفاق واقعا"متاسفم...واقعا"ضربه روحی خوردم
درسته من سابقه ام مثل بعضی از شما ها نبود ولی تو این دو ماه که عضو بودم واقعا"تلاش کردم با بیش از 150 ارسال و 35 اعتبار که اکثرا"هم ساخت بنر های کاملا"حرفه ای برای اعضا بود که برای هر کدومشون واقعا"وقت گذاشتم ولی الان تمامی تلاش هام از بین رفته ...
دوست من ، اگه نیت شما کمک بوده مطمئنا از بنرهایی که ساختید داره استفاده میشه !! بنظر من اصلا گرافیست ها نباید غمی داشته باشن چون طرحاشون حذف نشده و جای دیگه ای استفاده میشه .
 سپاس شده توسط ipry ، mvg
(92-5-27، 01:14 عصر)MohamadGh نوشته است:
(92-5-27، 01:11 عصر)amir61 نوشته است: اول اینکه برای این اتفاق واقعا"متاسفم...واقعا"ضربه روحی خوردم
دوست من ، اگه نیت شما کمک بوده مطمئنا از بنرهایی که ساختید داره استفاده میشه !! بنظر من اصلا گرافیست ها نباید غمی داشته باشن چون طرحاشون حذف نشده و جای دیگه ای استفاده میشه .
درسته من تو انجمن با اینکه زحمت زیادی کشدم ولی خیلی چیز ها هم یاد گرفتم...
و تو انجمن مدیون برخی کابرانم...
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان