بک لینک

موضوع بسته شده است 
تولد تلخ
من هم از امروز تلاش خودم رو تو انجمن شروع کردم امیدوارم باز هم مثل قبل پر رونق بشه...
از مدیران هم می خوام که هر چه زودتر ثبت موضوع جدید رو فعال کنن و از تلخی های گذشته برای بهبود آینده استفاده کنن
جان بلاگرز بس کنید ! اشتباه بود تموم شد ! تا فردا تابیک بزنید درست نمیشه
 سپاس شده توسط پويابهروش ، Miss Azad ، Farshad0732
هشچ مشکلی نیست .بلاخره این چیزی هست که برای هر سایتی پیش میاد.منم دوباره از اول شروع می کنم الآن میرم پروفایلمو ردیف می کنم مثل قبل.
از این به بعد حرف دلمو فریاد میزنم!!!
 سپاس شده توسط پويابهروش
اینایی که توی این مدت مسدود شده بودند دوباره میتونند برگردند؟

چرا این طوری میشه؟
من چندین بار میخواستم وارد بشم ولی صفحه فیلتر شده بود!!!
با رفرش هم جواب نداد خارج شدم و دوباره وارد شدم یه وقت خدایی نکرده مسئله جدی نشه
عکس هم موجود هست خواستید ارسال میکنم
 سپاس شده توسط Hack!ng
نام کاربری منم نمیاره الان باین اسم عضو شدم ونام قبلیم redgirls بودچند روزی هم بود که انجمن نمیاورد
باید دست به دست هم بدیم تا انجمن مثل قبل شه
(92-5-27، 03:33 عصر)مهدی روانخواه نوشته است: سلام ...
من مهدی روانخواه هستم ...
ببخشید من اتفاقی اومدم و دیدم که این اتفاق افتاده چون قصد ویرایش امضای خود و نوشتن یک مطلب در آن برای 1 سال را داشتم ولی متوجه شدم که نام کاربری من به همان نام کاربری قبل تغییر پیدا کرده و بنده از سمتم (ناظم) برکنار شده ام . البته چندان هم برایم مهم نیست ولی فقط میخواهم بدانم چه می شود ؟ آیا به سمت قبلی ام باز می گردم ؟ تشکر
دسترسی شما تغییر کرد

دوستانی که مشکل وارد شدن به انجمن دارند به من پیام خصوصی ارسال کنند
 سپاس شده توسط ipry ، M.Wilson ، Farshad0732
آقای مدیر به فکر کاربران فعال قبلی هم باشین و یه مساعدتی برای زحمت های قبلیشون داشته باشین...
نذارین همه زحمت های قبلی از بین بره و از نو شروع کنند درسته ما سعی خودمونو دوباره انجام میدیم ولی یه دلگرمی از طرف انجمن ایجاد بشه که کابران با روحیه تازه وارد انجمن بشن و کار خودشونو شروع کنند
اقای جانقربان نظرتان چیست کاربران ویژه هم به مقام خود باز گردند !!؟؟

به نظرم تعداد پست ها را هم به طور دستی ویرایش کنید تا کاربران قدیمی در شرف ویژه شدن کمی از آمپاس خارج شوند :d
سر بی گناه را غم دار نیست...

سپاس شده توسط Hack!ng ، Miss Azad ، Farshad0732
سلام دوستان
منم بابت این قضیه خیلی ناراحت شد ، کاری به اعتبار ها و تشکر ها ندارم بیخی ، یادمه یکی از دوستان گفت 300 تا پست تا کاربر ویژه شدن فاصله داره،اون یکی گفت 150 تا ، خبر نداشتند ارسال های بنده فقط 40 تا تا کاربر ویژه شدن فاصله داشت فقط 40 تا !
حالا از 710 ارسال شدم 100 تا ! بیخیال خودمو درگیر نمیکنم Smile بی زحمت یکی از مدیران نام بنده رو به نام قبلیم ‏Ali Bahadori‏ برگردونه ، تشکر
Smile
منم منم ! من کاربر قدیمی بودم با 406 پست !
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان