بک لینک

موضوع بسته شده است 
تولد تلخ
مدیران لطفا یه توجهی بکنید !!!! حداقل رنک کاربران رو برگردونید !!!

جناب مافی ما گفتیم با این اتفاق فعالیت شما بیشتر میشه ولی ... 107

سپاس شده توسط ipry ، Hack!ng ، alaedin ، رهنمافرد ، Gh-Moradi ، M.Wilson ، Miss Azad ، MohamadGh ، Morteza Tavassoli ، Bahamin ، Pouriya Sadeghi ، AMC10 ، ShahinSorkh ، ArashEbrahimi ، Pc-island ، بچه فضول
متاسفانه امکان بازگردانی رنک و رتبه و تشکر و این دست مسائل وجود ندارد.. عضویت حدود دو هزار کاربر حذف شده است و حدود رتبه و سپاس و تعداد ارسالهای چند هزار کاربر نیز با کم شده است اگر قرار باشد برای کسی ویرایش صورت بگیرید باید برای بقیه نیز انجام شود که با توجه به اینکه این کار از طریق ویرایش دیتابیس انجام می شود کاری بسیار دشوار و زمانبر است.
بنابراین از اینکه نمی توانیم چنین مواردی را انجام دهیم عذرخواهی مجدد می کنم.
این تاپیک در ادامه بسته خواهد شد
 سپاس شده توسط M.Wilson ، Meysam Moghadam ، farshad ، Farshad0732
من مسئولیتش را به عهده می گیرم. اگر حاضرید بسم الله ...
 سپاس شده توسط ipry ، mohammad1 ، Hack!ng ، mvg ، محمد رضا ، mboy2050 ، i LDA ، Fesghel ، Gh-Moradi ، Miss Azad ، Ali Bahadori ، ShahinSorkh ، amir_vasfi ، Pouriya Sadeghi ، F.Seraji ، AMC10 ، Pc-island ، -Saeed- ، بچه فضول ، Bahamin ، mohammadhero ، Farshad0732
بنده هم کار با تیبیل های مای بی بی در دیتابیس را به خوبی بلدم . خواستید همکاری میکنم برای این زحمات از دست رفته ی

کاربران. گرچه مزد زحمات من پالایش لینک انجمنم بود . ولی من این کار را در صورت تایید مدیریت فقط به خاطر کاربران انجام میدهم
سر بی گناه را غم دار نیست...

سپاس شده توسط رهنمافرد ، Hack!ng ، mvg ، Gh-Moradi ، Miss Azad ، Ali Bahadori ، ShahinSorkh ، ipry ، i LDA ، amir_vasfi ، Morteza Tavassoli ، ArashEbrahimi ، F.Seraji ، AMC10 ، Pc-island ، -Saeed- ، بچه فضول ، Bahamin ، mohammadhero ، Farshad0732 ، ArashDma
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان