بک لینک

موضوع بسته شده است 
چرا خدمات حرفه ای رزبلاگ فعال نمیشه؟
Exclamation 
سلام
من تو رزبلاگ وبلاگ دارم و میخوام دامن رزبلاگ رو به دامنه اختصاصی تغییر بدم
در بخش خدمات حرفه ای رزبلاگ 5000 تومان پول به خساب رزبلاگ به صورت آنلاین پرداخت کردم
یه دونه تیکت هم ارسال کردم
ولی همچنان این امکان فعال نشده و پایین صفحه اون یک سالی که به خاطرش پول دادم داره میره!!!
چه کار باید بکنم؟
وبلاگم تو امضام هست

[تصویر:  53097164608429303525.gif]
سلام ، بعد از یک سال دوری از انجمن برگشتم...دنبال یکی میگردم که باهم یه وبلاگ طراحی گرافیک بزنیم. بهم pm بدید!

سپاس شده توسط maryam9
توی رزبلاگ برای اتصال دامنه 5هزار تومن پول می خوان؟!13
چند روز گذشته؟
 سپاس شده توسط ali13
حداقل 24 ساعت و حداکثر 72 ساعت تا ثبت دامنه طول میشکه
صبر داشته باشید.
ارزان ترین فروشگاه اینترنتی ایرانی...بزودی
 سپاس شده توسط y235 ، ali13
(92-6-15، 03:33 عصر)Meysam Moghadam نوشته است: توی رزبلاگ برای اتصال دامنه 5هزار تومن پول می خوان؟!13

من دقیقاً اطلاع دارم که براچی این 5 هزار رو میگیرن.
شما مثلاً اگر توی بلاگفا به وبلاگتون دامین وصل کنید وبلاگتون توی گوگل هم با آدرس دامین ایندکس میشه و هم با آدرس خود دامین و این به ضرر وبلاگتون هست !
اما با پرداخت این 5 هزار به رزبلاگ دیگه اصلاً وبلاگتون با ادرس خود وبلاگ ایندکس نمیشه چون دیگه اصلاً آدرس خود وبلاگ وجود ندارد ! و فقط با آدرس دامین ایندکس می شود.
 سپاس شده توسط Meysam Moghadam ، DV7 ، ali13
24ساعت گذشته

آقا یاور من الان بالاخره کار درستی کردم که این 5000 تومن رو دادم یا نه؟
سلام ، بعد از یک سال دوری از انجمن برگشتم...دنبال یکی میگردم که باهم یه وبلاگ طراحی گرافیک بزنیم. بهم pm بدید!

سپاس شده توسط maryam9
آره با این 5 هزاری که دادید واقعاً سود کردید چون دیگه آدرس وبلاگتون اصلاً وجود ندارد و فقط دامینتون توی گوگل ایندکس میشه.
مثل این میمونه که شما یک هاست خریده باشید و به جای وردپرس کنترل پنل رزبلاگ رو روش نصب کرده باشید و مطلب بفرستید.
موفق باشید , یا علی مدد
 سپاس شده توسط ali13 ، DV7 ، mohammad hosein ، maryam9
(92-6-15، 03:33 عصر)Meysam Moghadam نوشته است: توی رزبلاگ برای اتصال دامنه 5هزار تومن پول می خوان؟!13
نخیر.
برای اینکه دامنه های قبلی (... .rozblog.com به ... .ir ریداکتر بشن پول میخوان.گرنه با اتصال دامنه هم با ادامنه سایت بالا میاد هم با زیر دامنه رزبلاگ

ببخشید همزمان شد4
 سپاس شده توسط y235 ، ali13 ، DV7
آقا یاور ولی من هاست نخریدم!!
میخوام یه دو سه ماه دامنه رایگان استفاده کنم که بدونم پهنای باند و... چی باشه بعد هاست بخرم!!!
این که هاست رایگان گرفتم فرقی در چیزی که شما گفتید داره؟!

سپاس شده توسط maryam9
(92-6-15، 03:50 عصر)ali13 نوشته است: آقا یاور ولی من هاست نخریدم!!
میخوام یه دو سه ماه دامنه رایگان استفاده کنم که بدونم پهنای باند و... چی باشه بعد هاست بخرم!!!
این که هاست رایگان گرفتم فرقی در چیزی که شما گفتید داره؟!

من نگفتم هاست بخرید ! گفتی با پرداخت این 5 هزار مثل این میمونه که ....
در ضمن اینکار خیلی بهتر از هاست رایگان هست و اصلاً هاست رایگان ارزش ندارد که اصلاً شما واردش بشید فقط !(یعنی نباید اینترنتتون رو هدر بدید که وارد هاست رایگان بشید !!! )
موفق باشید , یا علی مدد
 سپاس شده توسط ali13 ، maryam9
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان