بک لینک

انتقادات و پیشنهادات
(92-8-22، 09:18 عصر)ArashEbrahimi نوشته است: دوست عزیز تالار پیشنهادات و انتقادات ، همان طور که بقیه کاربران گفتند ، قبلا موجود بود.

حتی بعد از تولد تلخ هم جناب مافی " قصد " ایجاد کردن مجدد این تالار رو داشتند ... ولی این ما ناظمین بودیم که مخالفت کردیم.

لطفا تمام کاربرانی که از 3 تا 4 ماه پیش در این انجمن فعال بودند ، کلاهشان را چند دقیقه قاضی کنند.

عدم رسیدگی مدیران به این تالار را قبول دارم...من خودم چند پیشنهاد مفید برای انجمن دادم که به هیچ کدام رسیدگی نشد.

ولی به یاد دارید چه تاپیک هایی ایجاد شد ؟ ... چه توهین هایی به کادر مدیریت شد ؟

هر کی تا هر مشکلی براش پیش میومد ، در کمتر از یک دقیقه ، یک موضوع جدید در این تالار ایجاد می کرد.

برای مثال : تعلیق در آوردن امضا ، قفل کردن و حذف کردن تاپیک ها و ارسال ها ، اسپم دادن ناظمین و ...

اصلا همین شما یاور جان ... به یاد دارید برای تغییر نام کاربری خود چی کار کردید ؟

بعضی از دوستان فکر می کنند ناظمین دشمن پیشرفت آن ها هستند و وقتی هم ارسال های آن ها را حالا به هر دلیلی حذف می کنیم ، شاکی می شوند !

من همین الان هم به خاطر زیر پا گذاشتن حقم , بی احترامی به من کل جامعه رو میزارم رو سرم !!! فکر کردی چی آرش جان ؟ 4 ماه منو کم محل کرده ! بی احترامیه دیگه ! من همین الان هم هرکی بهم بی احترامی کنه , حقمو زیر پا بذاره !!!! دنیا رو رو سرش خراب می کنم !
قبلاً گفتم , الان هم میگم توی پروفایلمم نوشته و ... !
من 5 تا تاپیک برای تغییر نام کاربریم قبل از اون زده بودم بعد بعضی از کاربرا فقط یه ندا میدادند روزی 3 بار نام کاربریشون عوض می شد ولی من ... !
آرش جان شما چرا حرف بی پایه میزنید چرا یه طرفه به قاضی میرید ؟ منم میتونم مثل الان شما هر حرفی از دهنم در بیاد بزنم ولی این که نشد !

(92-8-22، 09:28 عصر)Mr.ali نوشته است: همین طور هست بعضی. از ناظمین......

هیچ کاری برای. ناظمین اشکال نداره میتونن. توهین کنن اسم بدن دعوا کنن. کاربران. رو از انجمن فراری بدن و....

دقیقاً
بعد بعضی از ناظمین هم هستند که گاهاً میگن ما اینقدر برای انجمن زحمت کشیدیم بعد کسی ازمون یه تشکر هم نکرده ! در جواب اینان باید بگیم:
مگه ما مجبورت کردیم که ناظم بشی که حالا انتظار داشته باشی ازت تشکر کنند؟؟ ! رو راست بگم , تو که میدونستی ناظمی زحمت داره ناظم نمیشید که حالا هی بگی زحمت کشیدم زحمت کشیدم انگار کوه کنده همین حالا هم اگر ناراضی هستی میتونی انصراف بدی ! البته خداییش بعضی از ناظمان هم فقط تلاش کردند برای انجمن از همون اول و هیچ وقت هم ادعای زحمت و کوه کندن و ... نکردند واقعاً من صمیمانه دست اونا رو میفشارم بهشون میگم خدا قوت.
البته منظور من این نیست که تشکر از زحمات ناظمین کار بدی هست بلکه کار بسیار خوب و پسندیده ای است ولی نه این که ناظم انتظار داشته باشه کسی ازش تشکر کنه ! این یه انتظار بیجا و خودپسندانه هست.
پاسخ
 سپاس شده توسط Ali Bahadori ، i LDA ، mj3a ، damaskrose

پیام‌های داخل این موضوع
انتقادات و پیشنهادات - sir1 - 92-8-22، 01:06 عصر
RE: انتقادات و پیشنهادات - y235 - 92-8-23، 02:59 صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان