بک لینک

نظرسنجی: با اين پيشنهاد موافقيد؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بله
80.00%
4 80.00%
خير
20.00%
1 20.00%
در کل 5 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

موضوع بسته شده است 
گزارش كاربران مسدود شده
کاربر : عماد ایران نژاد

مدت مسدودیت : 2 ماه

علت : توهین به ناظمین انجمن

ایشون تو یه تاپیک به بنده به خاطر قانون جامع توهین کردن و چیزی بهشون نگفتم و فقط پستشون رو پاک کردم ، دوباره تو همون تاپیک پست زدن و توهین کردن که مجبور شدم اخطار بدم و باز پستشون رو پاک کنم ، بعد از پاک کردن پستشون هم اومد اینبار تاپیک جدا زدن و باز هم توهین کردن اونم بدتر !

به علاوه این انتقاد ایشون درباره قانون جدید تالار گرافیک که بنده به صورت منطقی جوابشون رو دادم ولی باز به اسپم دادن و توهین ادامه میدادن ! :

نقل قول: عماد ایران نژاد

بسیار خب کاری نداره کافیه یک تاپیک جامع بزنید . یا اصلا خودم میزنم و واسه کاربرا طراحی میکنم در حد توانم . 

اونوقت متوجحه میشید که تعداد پست ها در اونجا بیشتر هست یا اینکه کاربرا خودشون بیان و تاپیک جدا بزنن . 

اگر حرف شما درست بود . من رو به مدت 12 ماه مسدود کنید . 

اما اگر حرف من درست بود شما باید از ناظمی خودتونو بکشید کنار .

حالا انتخاب با شماست . اگر نپذیرید یعنی یه جورایی...

جواب بنده :

نقل قول:
بله دقیقاٌ همین ، به یکی دیگه از فواید این قانون اشاره کردید ، تو تاپیک های جامع که معمولاٌ به تو چند هفته به بالای 10 صفحه میرسن 9 صفحهشون اسپم هست و کاربران هر چی که عشقشون میکشه تا دردل و بحث درباره کار داده شده و سفارش دادن الکی و میدن و این یعنی اسپمکده و ویژه شدن و افزایش رنک بیخود برخی کاربران ! و دلیل افزایش ارسال ها و درخواست های بیخود در تاپیک های جامع همینه . . . و در کل یا باید فقط تاپیک های جامع بشن که کادر مدیریت سعی کردیم این قانون رو اجرا کنیم ولی برخی دوستان مخالفت کردن و برش داشتم ، یا باید فقط تاپیک های جدا باشن که خوب هم هستن و بودن هر دو مدل باعث سردرگمی کاربران به خصوص کاربران تازه و بی نظمی انجمن میشه . . .
 سپاس شده توسط Hack!ng ، MR.MOHAMMAD ، Mr.ali ، hardnew ، AmirRezaei ، Bahamin ، Pc-island ، mohammadhero ، Pouriya Sadeghi ، sharvin ، Gh-Moradi ، samankhosravi ، 3iran ، Farshad0732 ، Mr.AliReza ، M.Wilson ، Makaveli ، Browning ، پویا ناجی ، damaskrose ، AliTayefi ، F.Seraji
موضوع بسته شده است 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گزارش كاربران مسدود شده - Janghorban - 91-12-18، 08:24 عصر
RE: گزارش كاربران مسدود شده - Janghorban - 91-12-20، 03:41 صبح
RE: گزارش كاربران مسدود شده - mboy2050 - 92-12-9، 07:00 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان