بک لینک

موضوع بسته شده است 
«17» صندلی داغ با حضور "sh.azad"
(92-12-10، 10:38 عصر)mhe نوشته است: اوهووم ... با سلام ؛
من هم مثل بقیه خوشحال شدم که نوبت شما شده ، چون به شخصه برای من مبهم هستید !
دوست ندارم سوال های همیشگیه صندلی های داغ را بپرسم پس لطفا به اینها جواب دهید :

1. به نظر شما امضا ، جای مناسبی برای جنگ و جدل است؟ زمانی که پیرامون یک موضوع در یک تاپیک بحث می شود باید ادامه ی بحث در امضا کش دار شود؟  راستش مطمئنا از صندلی داغ مناسب تره! تازه من قصد بحث جدل نداشتم! لازم به یاد آوری نیست که سوال توهین امیز نداشتیم !

2. ... (سوال دوم را نوشتم اما پشیمان شدم پاکش کردم !) بفرمایید سوال اول را که گفتید دومی هم می فرمودید شایدمون کامل می شد!

3. چرا به ابزار Pen اینقدر علاقه دارید؟ چرا من با این ابزار مشکل دیرینه دارم و دیروز بحث شدیدی با او داشتم؟ من هم برام کار باهاش سخت بود باید با محبت درکش کنید مطمئنا از درک خیلی از آدما راحت تره!
4. نظرتان درباره ی من ، کار های من و خلق و خوی من؟ برای من تا قبل این پست قابل احترام بودید!

در پناه حق.
در آخر بگم من آدمی نیستم که روبرو یه چیز بگم پشت سر یه چیز دیگه امیدوارم درک کنید با تشکر آزاد!

(92-12-10، 10:43 عصر)mohammadhero نوشته است: سلام خانم آزاد!

آرزوی شما چیه؟
ادما  قضاوتاشون را کنار بذارن قبل از پرسیدن بعضی سوالا خوب فکر کنن!

نمیدانم کجای سوالم ابهام داشت که به این صورت تند برخورد کردید !
اما من اعتقاد دارم چون امضای هر کاربر مخصوصا ناظمین ، بیشتر به چشم می آید ، نباید حاوی محتوایی باشد که ابهام بیافریند!
---
همه ی ما با توجه به بینش مان ممکن است با بعضی کاربران دیگران مخالف باشیم ، مخالفت سر جای خودش باید باشد ، در تاپیک خودش!
شما و یکی از بهترین کاربران این انجمن این مخالفت ها را در امضای خود ادامه داده و ...
---
در هر حال بابت حرفای هایم عذر میخواهم و این بحث را ادامه نمی دهم چون مطمئن هستم سوء تفاهم های بیشتری رخ می دهد.

یا علی
 سپاس شده توسط mohammadhero ، Bahamin ، DV7 ، Miss Azad ، Farshad0732
موضوع بسته شده است 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: «17» صندلی داغ با حضور "sh.azad" - mhe - 92-12-10، 11:06 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان