بک لینک

موضوع بسته شده است 
نمونه بنرهای sAmAn
سلام

به دلیل طولانی بودن تاپیک شما امکان بررسی کل تاپیک و همه نمونه کارها برای بنده وجود ندارد . از این بابت عذرخواهی می کنم .
در ارتباط با آخرین نمونه کار بنر من متوجه فلسفه وجودی اون نشانگر موس نشدم . اولا خیلی سریع و بدون هیچ پیش زمینه ای وارد صحنه شد ، ثانیا حرکت خوبی نداشت و به نظر من همون اندک نقاط قوت بنر رو هم تحت تاثیر قرار داد . اگر هم دلیل خاصی داشتید که از نشانگر موس استفاده کردید ، در اجرا ضعیف عمل کردید .
من با ابعاد فونت ها تقریبا موافق هستم . رنگ بندی کلی هم تا حدودی مورد پسند بنده بود ، اما طیف رنگی خوبی را به کار نبردید . اللخصوص در مورد پس زمینه که مرده و بی روح به نظر میرسه .
لطفا کمی از حاشیه بنر فاصله بگیرید . مثلا لوگو و قسمتی که نوشته شده سامان بنر خیلی به سمت چپ نزدیک شده .
در اسلایدی که دو عبارت لیست شدند ، عبارت "طراحی هدر و ..." به همین منوال به پایین بنر نزدیک شده .
روی افکت ها هم کمی کار کنید . کمی زمان بندی رو تغییر بدید تا اجزا حرکت روان تری داشته باشند .
کارهای قبلی هم ضعیف هستند . به نظر من آخرین کار شما از بقیه کارها بهتر از آب درآمده .
هدری هم که تهیه کردید فقط رنگ و متن و یک کاراکتر آماده بوده که اصلا خوب اجرا نشده .

لطفا از این ایراد گرفتن ها و صراحت بنده دلخور نشید و در راستای پیشرفت خودتون اونها رو کار بگیرید .
موفق باشید .
 سپاس شده توسط Gh-Moradi ، samankhosravi ، mahdizz ، AmirRezaei ، -Saeed-
موضوع بسته شده است 

پیام‌های داخل این موضوع
نمونه بنرهای sAmAn - samankhosravi - 92-12-16، 06:24 عصر
RE: نمونه کارهای من/ samankhosravi - i.sharifi - 93-2-29، 03:26 عصر
RE: نمونه بنرهای sAmAn - gharaee - 93-5-16، 10:24 عصر
RE: نمونه بنرهای sAmAn - gharaee - 93-5-16، 11:50 عصر
RE: نمونه بنرهای sAmAn - alivesali - 93-5-17، 03:52 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان