بک لینک

موضوع بسته شده است 
«18» صندلی داغ با حضور "Hacking"
(93-3-31، 01:00 عصر)مهدیجون نوشته است: بزرگ ترین سایتی که تا حالا هک کردی؟ گفتم
یه سوال فنی هم بکنم؟
میشه موبایل ینفرو هک کرد به جا و مکان و اس ام اساش بدون نصب برنامه روی گوشیش؟ فکر نکنم همچین چیزی باشه چون بدون دسترسی موبایلش به اینترنت یا موارد دیگه امکانش نیست البته برنامه داریم وقتی توی یه سایت لوگین میکنی یوزر و پسورد برات اسمس میاد البته اینو دوستم نوشته بود Big Grin 
چجور اخلاقی داری؟ بستگی داره طرف مقابل چطور برخورد  کنه در کل سعی میکنم اروم باشم Big Grin و با اخلاق
آیا خانوادت بهت گیر ندادن که چقدر پای کامپیوتری یا هک کردن عاقبت خوبی نداره؟ زیاد گفتن ولی کو گوش شنوا
اگه یکی بخواد هک یاد بگیره شما یا آشیانه بهش یاد میده؟ خیر من وقت ندارم فقط میتونم به سوالات جواب بدم نه بیشتر اشیانه شاید بتونه
گفتی دنبال هک نرید چرا؟ چون عاقبت نداره
بهترین دوستت تو انجمن؟ شاهو , Browning , Pouriya Sadeghi رهنمافرد Mahdi.R mboy2050 mmsh NorTon mohammad1 sh.azad 
غذا ی مورد علاقه؟ هرچی که دست پخت مامانم باشه
6 تایی یا 4 تایی؟ هیچ کدوم

(93-3-31، 01:30 عصر)هکر نوشته است: سلام میلاد جان خوبی داداش ؟ سلام شما رو که دیدم شرکت کردی عالی شدم فقط یکم گرممه Big Grin
چند تا سوال دارم برات : )))

چرا من تو رو دوست دارم ؟ این نشان لطف زیاد شما نصبت به ماست که منت رو سر ما میزارید علاقه بین من و شما 2 طرفه هست 53
چرا تو عرض 1 سال دهن همه اونایی که تو اشیانه شاخ بودن رو بستی ؟ Smile))) خخ دهن کسی رو نبستیم ولی مهمترین دلیلش تلاش بسیار بوده
نظر در باره کار های من ؟ نظری نمیشه داد چون قبلا همه رو چندین بار دیدم حتی اگه کور بشه ادم میتونه بدون چشم کارایه شما رو تایید کنه چون زیادی زحمت کشیدید
یادته چقدر باهم دعوا می کردیم ؟ خخخخ شده بودیم پت مت خخخ سن کم و ... 

اینا رو جواب بده اونایی که زیر 18 هست تو یاهو می پرسم : )))) باش

(93-3-31، 02:23 عصر)مهدیجون نوشته است: گفتی جایی نزدیک مازندران و گیلان رامسری؟ گیلان
داداش من هم دانشگاه بین الملل رامسر درس میخونه باریک
نظرت درباره سایت http://www.iransetup.ir چیه؟مال خودم نیستا ولی خیلی ازش خوشم میاد سایت خوبیه خودم میخواستم مثل این بزنم ولی وقت و ... نشد بزنیمش
تا حالا کرک بازی و برنامه هم زدی؟ اره
درخواست هک قبول میکنی؟ نه
یکی به من بگه داستان بای چیه؟ اینا پیام میدادن حالم خوش نبود میگفتم بای بای اینا دیونه میشدن Big Grin
تا حالا سورنا رو دیدی؟ از نزدیک نه ولی چندین بار حرف زدیم
بنظرت بهترین هکر ایران کیه؟سورنا یا تو؟اگه هیچ کدوم پس کی؟ در حال حاضر هم ایشون منم اصلا هکر نیستم یه سری هستن کارشون درسته ولی زیر زمینی کار میکنن اونا هم میتونن بهترین باشن 
بلک هت و نمیدونم چی هت یعنی چی؟ کلاه سیاه
چرا تو بلک هتی؟ کلاه ندارم که سیاه باشه
آیا از پلیس سایبری (فتا)بهت درخواست دادن؟ نه ولی مزاحمی اره
دوست داری بری پلیس فتا؟ نه اصلا
اگه واسه خودت مشکل پیش نمیاد میتونی عکس بزاری؟ توی اخرین پست میزارم
بنظرت ایران آرژانتین چند چند میشه؟ 3 - 0 4 - 0 این حدودا
نظرت درباره من؟(بگم که من 13 سالمه) زیاد برخورد نداشتم که نظری بدم کسی هم توی این انجمن بد نیست
جدیدا داره ازت خیلی خوشم میاد حس میکنم یجورایی اخلاقت مثل داداشمه که اتفاقا هم سن تو ه؟ خوبه
حس میکنم با مرامی ؟آره؟ تا حدودی
با این که ورزش رزمی کار کردی تا حالا کتک ملس خوردی؟ نه
ببخش اگه زیاد سوال میکنم داششش میــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلاد مشکلی نداره
آقایی کوچیکتم

(93-3-31، 02:45 عصر)miladgraph نوشته است: با سلام و دورد ...
نظر شما راجه به وبسایت برگ تولز و بنده ...

سلام نرفتم تا حالا ولی خوبه میتونه اینده داشته باشه انجمنش هم فکر کنم تازه راه افتاده انشالا که بیاد بالا انشالا

(93-3-31، 02:56 عصر)mohammadhero نوشته است: دیدم دور گرفته منم سوال بپرسم اره خیلی

1-چرا 2 سوم کاربرا از من بدشون میان؟ کدوما ؟

2-از من بدت میاد؟ نه برای چی

3-چرا شاهو جان از من بدشون میاد؟4 شاهو پسر خوبیه حتما کاری کردی

4-نمراتت چجوری بودن؟ متوسط

5-تا حالا حسودیت شده؟ به کی به چی

6-gf داشتی؟32 در حد حرف خواهر برادری اره از اون مدل ها ....... خاک بر سری نه

تموم4  باشد که رستگار شوی

عاقا من میرم سرکار سوالات ادامه رو شب میام جواب میدم
 سپاس شده توسط mohammadhero ، evil1378
موضوع بسته شده است 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: «18» صندلی داغ با حضور "Hacking" - Hack!ng - 93-3-31، 03:09 عصر

پرش به انجمن: