بک لینک

نظرسنجی: با اين پيشنهاد موافقيد؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بله
80.00%
4 80.00%
خير
20.00%
1 20.00%
در کل 5 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

موضوع بسته شده است 
گزارش كاربران مسدود شده
کاربر : ahmadzehiri271@gmail.com

دلیل : توهین های مکرر . بسیار مکرر !!!! شمارش خاموشه وگر نه الان بهش می گفتم بنده از خانواده خوب تربیت شدم یا ایشون !!!

یک نکته : ببین کاربر ahmadzehiri271@gmail.com از هرجا اومدی این رو بدون اگه هر ناظمی از شما با اخطار دادن بگذره ..من از این ها نیستم بگم 1 روز عضو شدی و بزارم راحت بشی !! توی یک ثانیه می تونی 1 دونه نفس بکشی بکنی 2 تا بنده با جدیت رفتار میکنم ! قاطی تر از اون حرفام بیای فوش بدی به کاربران انجمن یا بنده !!! در ضمن این اخرین کار بنده با شما نیست تا اون وقتی که شماره جدید میخری البته دانش اموزی میخری چون سنت قد نمیده Smile)) بنده باهات تماس می گیرم دو کلمه قشنگ باهات در میون میزارم که فوش دادن به ما و بقیه کاربران عزیز و برادر عزیزم اقای براتی ( barati ) چه درسی رو پیش رو دارد ...
حالا باشد برای فردا ....
وای به حال روزی که کریمی قاطی کنه : )))
مدت : همیشه گی ... بشمار 1 ...

**از تمامی مدیران برای تندی بنده من را ببخشد اما درک کنید که... ! بنده اگه مادری یا پدری ندارم چرا باید فوش بخورد ؟ گناهشون چیه ؟
 سپاس شده توسط barati ، Bahamin ، ArashEbrahimi ، historian ، Ali Bahadori ، mortezaal ، Mansouri ، -Saeed- ، HMD ، farnam2011 ، AmirRezaei ، Meysam Moghadam ، mahdizz ، 3iran ، Farshad0732 ، mhe ، mboy2050 ، M.Wilson ، Black Ghost ، ArashDma ، Gh-Moradi ، Makaveli ، سجاد781 ، Hack!ng ، AliTayefi ، Pc-island ، emperator ، alireza zamani ، F.Seraji ، kia12 ، MOHamMaD.Sh
موضوع بسته شده است 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گزارش كاربران مسدود شده - Janghorban - 91-12-18، 08:24 عصر
RE: گزارش كاربران مسدود شده - Janghorban - 91-12-20، 03:41 صبح
RE: گزارش كاربران مسدود شده - sh.karimi - 93-4-13، 01:24 صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان