بک لینک

موضوع بسته شده است 
سوال در باره ی لوکس بلاگ
(93-8-15، 08:09 عصر)ebrahim.sh نوشته است: سلام جان متاسفانه نظر ها خیلی متفاوت هست .

مثلا تو میگی از بلاگ استفاده کن ولی یکی میگه نه مزخرفه!

یا مثلا تو میگی بلاگ اسکای هم خوبه  در صورتی که خیلی ها میگن نه خوب نیست و ....

یا خیلی ها گفتن لوکس بلاگ عااااالیه بعدش چندنفر اومدن کلا لوکس بلاگ رو به عنوان یه آشغال جلوه دادن و خیلی دیگه از نظر ها که واقعا آدم رو گیج میکنه ...

خب یعنی توی کشور ما هیچ سرویس وبلاگدهی نیست که از همه لحاظ خوب باشه؟  هرکدومشون یه ضعف خیلی بد دارن؟

دوستان من وبلاگم رو توی لوکس بلاگ میسازم چه میخواد مزخرف باشه چه میخواد عاااااااالی باشه و....

چونکه واقعا دیگه گیج شدم . توی مملکت ما یه سرویس خوب و بی نقص پیدا نمیشه ...

عجب . .. .

همه چی تموم توی این دنیا که هیچ کس یا هیچ چیزی نیست.
تو اینترنت هم نه وبلاگدهی همه چی تموم داریم نه هاستینگ نه انجمن و نه ....
هر کدوم مزایا و معایبی دارن اصلاً مگه میشه خلق بشر بی عیب باشه؟ بی عیب فقط خداست.

به نظرم حداقل نظر کسایی رو قبول کنید که خودشون تجربه کار با اون سرویس رو داشته باشن مثلاً بعضی ها چون از رزبلاگ خوششون میاد شاید اصلاً یه بار هم لوکس بلاگ کار نکرده باشن اما میگن همه سرویس ها بدرد نخورن فقط رزبلاگ چون تو موقعیت فعلی که هستن رزبلاگ رو از همه بیشتر دوست دارن.

سلیقه هر کس هم فرق داره الان مثلاً من از بلاگ و بلاگ اسکای خوشم میاد اما مثلاً اگه شما برید توشون عضو بشیم ممکنه خوشتون نیاد.عضویت که ضرری نداره خودتون برید وبلاگدهی های معروف عضو بشید ببینید کدوم بهتره.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
 سپاس شده توسط ebrahim.sh
موضوع بسته شده است 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال در باره ی لوکس بلاگ - HSG - 93-8-15، 08:17 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان