بک لینک

نظرسنجی: با راه اندازی بخش اخبار و تازه های جالب دنیای وبلاگ و حوزه های مرتبط موافقید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بله
81.25%
13 81.25%
خیر
18.75%
3 18.75%
در کل 16 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

موضوع بسته شده است 
راه اندازی بخش برای اخبار و تازه های جالب دنیای وبلاگ و حوزه های مرتبط
(93-9-22، 05:03 عصر)ebrahim.sh نوشته است:
(93-8-29، 09:09 عصر)admin نوشته است: با تشکر از همه ی نظرات و پیشنهادات به نظر بنده بهترین پیشنهاد و نظر را تا کنون خانم آزاد داده اند.
من فکر می کنم یکی از مهمترین مهارتهایی که کاربران عزیز این انجمن باید به دست آورند این است که وقتی تاپیکی مطرح می شود فقط در رابطه با آن موضوع بحث کنند و جوابها، پیشنهادها، نظرات و یا انتقادارات احتمالی خود را دقیقا برای همان موضوع ارسال کنند. به عنوان مثال در همین تاپیک به عقیده ی من نباید بحث بازارچه مطرح میشد زیرا این مساله ما را از موضوع اصلی دور خواهد کرد.

شما واقعا با پیشنهاد خانم آزاد موافغ هستید؟؟؟؟؟

همین الان با برکنار کردن بعضی از مدیران و ناظمان انجمن سرد شده و تا حدودی هرج و مرج هست . وای به حال ان روز که بخواهید تایپیک ها رو طوری کنید که بعد از تایید شما نمایش داده بشن ....

مطمان باشید اگر با همین روند ادامه بدید انجمن از این که هست هم سرد تر خواهد شد .

من سابقه ی انچنان تو انجمن بلاگر ندارم ولی شنیده بودم که دو سال پیش انجمن حتی ساعت 3 نصف شب هم سه چهار تا کاربر انلاین داشت!

در صورتی که الان در طول روز این چنین هست .

در کل باید یه فکری به حال انجمن بکنید ...

پیروز باشید ...
ببخشید این که ناظمان کم شده اند چیزی مقطعی و گذرا هست .... ولی اینکه اسپمر ها همیشه هستند ... و متاستفانه خیلی از اسپمر ها متاستفانه قوانین را رعایت نمی کنند اینکه نیازمند تایید باشد تنها جلوی اسپمر ها را می گیرد .... بنظر من مخالفین اسپمر ها باید باشند و نه کاربرانی که به قوانین احترام می گذارند خیالتون راحت اگر ناظم ها دیر تر از ایجاد این انجمن انتخاب شوند بی شک اسپمر ها که متاستفانه حد و حدود خودشون را نمی دانند انجمن را پر از اسپم خواهند کرد پس خیلی بهتر است که تاپیک ها دیر به دیر تایید شوند تا اینکه بدون تایید میدانی باشد برای اسپمر ها!
امیدوارم منظورم را رسانده باشم!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
 سپاس شده توسط sh.karimi ، mahdizz
موضوع بسته شده است 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: راه اندازی بخش برای اخبار و تازه های جالب دنیای وبلاگ و حوزه های مرتبط - Miss Azad - 93-9-22، 05:32 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان