بک لینک

موضوع بسته شده است 
«22» صندلی داغ با حضور "mhe"
(94-4-23، 08:54 عصر)Mr.Navid نوشته است: سلام مجددSmile
علیک سلام
اولین این سوال رو  ج بدید که نقش مهم تا آخر صندلی دارهBig Grin
دوست دارید توی صندلی داغ ها رکورد دار بشید؟برای این کار باید بریم صفحه 40Big Grin/مطمئنید؟
خیر، راستش خیلی وقتش رو ندارم که 40 صفحه با شما همراهی کنم Smile
قم مردم اکثرا مذهبی هستن درسته؟شما چطور؟؟
شاید در اکثریت اینطور دیده بشه، اما تو هر جامعه ای اقلیت های متفاوتی هم هستند. به طور کل از بعضی شهر ها مثل تهران، تبریز و... وضعیت مذهبی بهتری داریم. خونواده ی خودمون در سطح متوسط هست و در حدی مذهبی هم هستیم. خودمم به این مسائل علاقه منده ام و پله پله درمورد افکار مذهبیم تحقیق می کنم.
از کدوم یک از سبک های زیر خوشتون میاد؟
Metro UI
Realism
Material Design

راستش هر کدوم سر جای خودش عالیه، اما Material Design به نظرم جذاب تره.

کدوم مدرسه میرید؟؟توی قم معروفه؟؟؟
دبیرستان دولتی نور، معروف که نه اما دبیر های خوبی داریم، خدا رو شکر.
امیدوارم به این سوالا ج بدید و مثل علیرضا نباشید که منو یکی دو هفته بذارید سر کارBig Grin
تو این زمینه منم خیلی وقته گذاشته سر کار ... Smile
یه عکس از خودتونBig Grin(هر وقت اینو به علیرضا گفتم گفت بعدا اخرشم ندادBig Grin)
یه عکس از PC
یه عکس از محیط کار
یه عکس از Desktop
این ها درخواسته نه سوال Smile (من از اون ریزبین هاش هستم، خیلی نمیذارم قضیه داغ بشه، رو من یه جور دیگه حساب کن Wink)
روی اون سوال اولیه خوب فکر کن ج بدهBig Grin

(94-4-23، 10:05 عصر)barati نوشته است: با سلام
علیک سلام
امیدوارم خوب و سلامت باشی .
خیلی ممنونم، برای شما هم همینطور.
1- هدفی  برای یک و پنج سال آینده در نظر گرفتی ؟ میشه ذکر کنی ؟
طی یک سال آینده قصد راه اندازی یه سایت رو دارم و البته میخوام برای کنکور هم مطالعه کنم. برای 5 سال خیر.
2- دوست داری دانشگاه رو تا چه مقطعی دوست داری ؟
والا تمام تلاشم رو برای کسب بهترین درجات می کنم، اما تا زمانی که بهم پیشنهاد کار مناسبی بشه مجبورم دانشگاه رو ادامه بدم. خیلی تحصیلات برام مهم نیست، تو هر زمینه ی مهارت رو ترجیح میدم.
3- اهل مطالعه غیر درسی هست ؟
بله، خیلی. کتاب هایی که به بهبود تصوراتم از اطرافم کمکم کنن، خیلی بیشتر می پسندم.
4 -طول روزت طبق برنامه ریزی پیش میره ؟ مهمترین برنامه های روزانه ات چی هست ؟
اصلا، اما تمام تلاشم رو دارم می کنم.   طراحی وب و مطالعه.
5- حرف اصلیت برای افرادی که وقتشون رو در انجمن و شبکه های مجازی تلف میکنند چه چیزی هست ؟
چی بگم، وقتی خودم هم خیلی زمان هدر میدم، حالا نه با شبکه های مجازی اما به شکل های مختلف، مثلا اینکه خیلی کار های مهمم رو عقب می ندازم ...!
6- بزرگترین هدف زندگیت چه چیزی هست ؟
حداقل خیری برای بقیه داشته باشم، میترسم از زمانی که پول در آوردن برای خودم باشه نه برای کمک به بقیه!
7- اصلاح طلب ؟ اصولگرا؟ اعتدال گرا ؟ هیچ گدام گرا Smile ؟
گزینه ی 5، هر سه موردِ اول گرا Smile
8- آینده ی وب ایران را چطور میبینی ؟
اگه همه بخوان با همین منوال پیش برن، امیدی نیست ... اصلا یکی از دلایلی که امیدی به موفقیت ایده هام ندارم همینه. چون باید سبک کاربرای وب عوض بشه، و اینقدر راحت از سایت های مسخره حمایت نکنن و دست از تعصب نسبت به بعضی سایت های بزرگ و مسخره ی ایرانی بردارن ...
9 -افطار چی خوردی ؟!!
دل و جیگر. (البته تو این مورد از کاربرایی که فردا این پست رو می خونن معذرت میخوام اگه اذیت میشن Smile)
10 -در طول ماه رمضان و روزه گرفتن تشنه هم میشی ؟ راه حلی برای برطرف کردنش داری ؟
تشنه که خب بله، به خصوص با این وضعیت هوای قم ... در کل پیشنهاد می کنم هندوانه بیشتر بخورید. مخلوط ماست و خیار تیکه تیکه شده و نعنا هم خیلی خوبه. (موقع سحر بخورید)
موفق باشی و خوشبخت
برای شما هم آرزوی سلامتی می کنم، سوالات خوبی بود.

(94-4-23، 10:08 عصر)g.saeed نوشته است: با سلام.
اگر یه روز تو یه بیابان راه گم کنید چطور راه خودتون رو پیدا میکنید?
یه چند تا ضربه به خودم میزنم تا از خواب بپرم! وای چه خواب بدی ... Smile
پدر یا مادر?
خواهر یا برادر?
واقعا نمیشه انتخاب کرد... خدا رو شکر هر چهارتاشون عالین...
اهنگ مورد علاقه تون?
راستش کره ای هست، نمیشه اسمش رو نوشت. اما خب چند تا دیگه هم هست، مثل : Little Things از One Direction.
اگر یک نفر بهتون بد و بیرا بگه عکس و العملتون چیه?
عکس العمل خاصی ندارم، در مواقع حاد : خودخوری!
در مشکلات به چه جیزی دل میبندید?
هیچی! اکثرا ضربه می خورم و با بی انگیزگی دنبال راه حل میرم که خب این از ضعف بنده ست.
در یک جمله ایمان رو توضیح بدید.
ایمان یعنی اگه معشوق بگه برو ته چاه، برو تو آتیش، برو خونه ی فرعون و ... با جون و دل قبولش کنی!
روزی چند ساعت میاین تو نت?
بستگی داره، بعضی وقتها خیلی کم، بعضی وقت ها خیلی زیاد.
رنگ مورد علاقه?
سفید. (ترکیب های سفید و طوسی - سفید و سیاه رو معمولا می پسندم)
 سپاس شده توسط Mr.Navid ، g.saeed
موضوع بسته شده است 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: «22» صندلی داغ با حضور "mhe" - mhe - 94-4-23، 10:15 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان