بک لینک

چگونه با بلاگرز (انجمن وبلاگنویسان)آشنا شدید+خاطرات شما
با سلام
با احترامی که برای تمام دوستان به خصوص دوستان قدیمی بلاگرز دارم و با تشکر از آقای حبیبی که از بنده برای شرکت در تاپیک دعوت کردن تو این تاپیک شرکت می کنم

داستان حضور من هم از جایی شروع شد که من به صورت اتفاقی تصمیم گرفتم در بلاگفا یک وبلاگ با محتوای تفریحی ایجاد کنم و البته ایجاد هم کردم برای اینکه اولین بار بود که از سیستم های وبلاگدهی استفاده می کردم آشنایی خاصی با قالب , کد قالب , گرافیک و یا اصطلاحات دیگری در این زمینه نداشتم
برحسب علاقه ای که پیدا کردم دنبال کد هایی برای وبلاگ بودم و یا مشکلاتی که برای وبلاگم پیش میومد رو سعی می کردم که از طریق گوگل جستجو و برطرف کنم و نمی دونم چرا من هر جستجویی می کردم مستقیم میومدم انجمن وبلاگ نویسان Smile
تا اینکه ثبت نام کردم و تونستم اینجا برای مشکلاتم راه حل پیدا کنم یواش یواش با دوستانی آشنا شدم که واقعا" مسیر زندگیم رو تغییر دادن . خیلی سریع به گرافیک و کار با فتوشاپ علاقه مند شدم و یه مدتی مشغول طراحی بنر و لوگو شدم که نمونه هایی هم تو این انجمن دارم
کد نویسی قالب رو سخت و تقریبا" غیر ممکن می دونستم و از این رو به غیر از ویرایش کد ها کار خاصی انجام نمی دادم تا اینکه به کمک آموزش یکی از کاربران اینجا که اسمشون حسین بود ولی متاسفانه نام کاربریشون از یادم رفته و نتونستم نامی ازشون ببرم تونستم اولین قالب پی اس دی رو به html تبدیل کنم از اون به بعد رفتم سراغ آموزش های css و html و js و در آخر هم php و هر روز با علاقه ای که پیدا می کردم تونستم کد نویسی قالب رو به صورت حرفه ای آغاز کنم 

تقریبا" یک سال و نیم هست که سفارش طراحی پوسته های وردپرس و قالب های وبلاگی و در به طور کل طراحی و راه اندازی سایت رو انجام می دم و خوشحالم بگم که تقریبا" طراحی سایت 7 شرکت بزرگ رو انجام دادم و این همه پیشرفت خودم رو مدیون انجمن بلاگرز و دوستان خودم می دونم و هیچ وقت از یاد نمی برم 
ولی با تغییرات مدیریتی و متاسفانه عدم توجه به انجمن و کاربران باعث شده تا کمتر در انجمن حضور داشته باشم ولی باز هم به رسم احترام بعضا" به انجمن میام
در آخر از برخی از دوستان که حضور ذهن دارم تقدیر و تشکر می کنم و اسم اونهایی که از یادم رفته رو عذرخواهی می کنم:

Black Ghost , mahdizz , F.Seraji , Mansouri , Miss Azad , Mr.AliReza , mortezaal , emperator  , E-Beshkani ,MR.MOHAMMAD , Mohammadinia , پويابهروش و ...
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، HSG ، only ، omidg ، Mr.AliReza ، MR.MOHAMMAD ، amirARSHAN79 ، Black_Sky ، TYphon ، Aria.021 ، g.saeed ، mohammadhero ، PC1 ، Bahamin

پیام‌های داخل این موضوع
RE: چگونه با بلاگرز (انجمن وبلاگنویسان)آشنا شدید+خاطرات شما - AmirRezaei - 95-3-6، 08:26 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان