بک لینک

مشکل در آپلود فونت
سلام
پست جناب Persian Geek کاملاً تایید میشه این کد باید در فایلی با عنوان htaccess. (حرف نقطه باید اولش بیاد) باشه که در پوشه public_html هاست شما باید باشه (یا اگر نیست ایجاد بشه) گذاشته باشه.به علاوه پس از گذاشتن دستور font-face با صد البته آدرس دهی صحیح به فایل های فونت باید در استایل ها هم جا هایی که از دستور font-family استفاده شده جلوش اسم فونت جدید رو بنویسید یا به جای این کار یه خط کد زیر رو به آخر استایل ها اضافه کنید:

کد:
*{font-face: 'My Font', Tahoma !important;}

یه خط کد بالا به شی علامت ستاره (*) استایل میده و این شی در واقع یعنی همه چیز های سایت یعنی هر استایلی به این شی ستاره داده بشه روی همه جا های سایت اعمال میشه خصوصاً که واژه important! باعث میشه استایل های این بخش نسبت به سایر استایل ها ارجعیت پیدا کنن.

در آخر هم پس از تمامی ویرایش ها و اصلاحات بهتره یه بار روی صفحه اصلی سایتتون در مرورگر کلید های Ctrl+F5 رو بزنید ببینید فونت لود میشه یا نه اگر بازم نشد برید با مرورگر های دیگه هم تست کنید ببینید تو اونا هم لود نمیشه اگر تو اونا هم لود نشد احتمالاً مشکلی در آدرس دهی فونت ها و یا شاید سطح دسترسی (Permissions) فایل های فونت در هاست هستش چون اون کد htaccess. که جناب Persian Geek گفتن فقط مختص مرورگر فایرفاکس و مرورگر های بر مبنی فایرفاکس هستش وگرنه تو مرورگر هایی مثل کروم بدون اون کد هم اصولاً فونت باید درست لود بشه.اون کد هم در فایرفاکس هم فقط موقعی نیازه که فایل فونت از آدرس دامنه ای غیر از دامنه اصلی سایت لود بشه که فایرفاکس جهت مسائل امنیتی این محدودیت رو به صورت پیش فرض داره.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط TYphon

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مشکل در آپلود فونت - HSG - 95-5-23، 01:38 صبح
RE: مشکل در آپلود فونت - HSG - 95-5-23، 01:43 صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان