بک لینک

چگونه با بلاگرز (انجمن وبلاگنویسان)آشنا شدید+خاطرات شما
(95-11-4، 08:35 عصر)only نوشته است:
(95-11-3، 03:07 صبح)mozakhraf_ir نوشته است:
(95-10-29، 07:23 عصر)ArashDma نوشته است: اینجا رو که خاک گرفته شده یه مزرعه لینک اما من از اینجا بزرگ شدم وظیفمه که بگم !
من داشتم دنبال آموزش طراحی بنر می گشتم و با اینجا آشنا شدم و تنها کسی که کمکم کرد امیر رضائی بود. منم از اون به بعد به اینجا رو ول نکردم هر روز سر میزدهم، کم کم بزرگ تر شدم و همچنین توی انجمن تبدیل به کاربر ویژه شدم و انگیزه ای شد که برم دنبال مسائل خاص که رفتیم و مدنی در زمینه سئو برای بچه ها پاسخگو بودم. انجمن که اسپم شد منم رفتم و دنبال وبلاگ نویسی حرفه ای که نتیایج خوبی هم بدست آوردم. بعد از اون به مدت 1 سالی توی کار طراحی اپلیکیشن بودم (هستم) و الان هم دارم روی پروژه های شخصی ام کار میکنم.

اما استارت من همون بنر ها بود که اگر نبود، آرش طراحی هم نبود یه جورایی مدیون امیر رضایی هستم. کسی که هنوز با اینکه نمیدونه دنبالش می کنم و هر روز به سایتش سر میزنم. Smile امیدوارم هر جا باشه خوب و خوش سلامت باشه. ممنون محمد عزیز که منو دعوت کردی، ایشالا کارای بزرگتر Smile

از وقتی تلگرام اومده تقریباً 90 درصد فروم‌ها رو خاک گرفته. البته انجمن های تخصصی هنوز فعالیت دارن؛ ولی عمومی‌ها به جز یکی دوتا دیگه قو پر نمی زنه...
من از طریق گوگل با اینجا آشنا شدم.
سلام

دوست عزیز شاید بگن بعضی فروم ها با تلگرام کم بازدید شدن که اکثرا تفریحی ها به این شکله ولی اینجا مشکلاتش یه چیز دیگه ست که اکثر کاربرا میدونن و تو بیشتر تایپک ها هم بهش اشاره شده.......

چیه مشکل؟ من نمی دونم
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: چگونه با بلاگرز (انجمن وبلاگنویسان)آشنا شدید+خاطرات شما - mozakhraf_ir - 95-11-5، 05:49 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان