بک لینک

موضوع بسته شده است 
«1» صندلی داغ با حضور "رسول"
-من حدودا سال 83 با ثبت نام توی گلدکوئست با اینترنت به طور عملی آشنا شدم . خب من تو گلدکوئست شکست خوردم ولی همیشه به قدرت اینترنت اعتقاد داشتم . بعدش کتاب جیبی کلید کسب درآمد از اینترنت رو خوندم و شروع کردم به کار تو این سایت های کلیکی که هیچ وقتم توش موفق نشدم . شاید براتون جالب باشه که من سال 84 کامپیوتر گرفتم .
اولین وبلاگمو تو بلاگفا به نام moneylist زدم که البته یک پست هم بیشتر توش ارسال نکردم.
- الان حدود یکسال و چهار ماه جدی تر دارم اینترنت کار میکنم این وبلاگ بعدیمه http://1ta.samenblog.com/ آره هنوز یکم بچه بودم ولی بالاخره فهمیدم این راهش نیست.
-من زبان ++C , و کمی هم ویژوال بیسیک کار کردم ولی نمیشه روشون حساب کرد.
-کمی جاوا اسکریپت و کمی php ، html , css
-دوست بیشتر جی کوئری و php و ویژوال بیسیک رو تقویت کنم.
- پول برام مهمه ولی صادقانه تا حالا هیچ پروژه ای برا کسی کار نکردم
- من ایده هایی دارم ولی نمیدونم بتونم عملی کنم ولی بیشتر در زمینه آموزش نه چیزای دیگه
- اولین cms که کار کردم جوملا بود ولی الان چند ماهی هست که وردپرس کار میکنم و ازش خیلی راضیم کاش وقتی رو که رو جوملا گذاشته بودم رو وردپرس میزاشتم.
- من یه چند باری به سایت بلاگرز اومده بودم برا گرفتن کد ، همینطوری گفتم به انجمنش سر بزنم . از قالبش خوشم و اینکه اصلا شلوغ نبود مثل بعضی از انجمن ها که طول میکشه تا برسی آخر صفحه. دیدم توش یه سوالی هست که من جوابش و بلدم عضو شدم.

فکرکنم سوالا شماره دار بشه بهتره
 سپاس شده توسط alaedin ، رهنمافرد ، mohammad1 ، Browning ، ahmad-ahmad ، atanaghedifar ، پويابهروش ، prince ، keyvan4u ، mnk ، nasim2011 ، DV7 ، Mmshm ، محمدرضا سلیمی ، 4mirali ، مهدی مرتضوی ، Farshad0732 ، Bahamin
موضوع بسته شده است 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: صندلی داغ این هفته با حضور " رسول " - رسول - 91-3-5، 06:11 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان