بک لینک

موضوع بسته شده است 
مقایسه‌ی بلاگفا و لوكس بلاگ
پمقایسه‌ی بلاگفا و لوكس بلاگ
من در اين مقاله در نظر دارم مقایسه‌ای داشته باشم بين دو سرويس وبلاگ دهي «بلاگفا» و «لوكس بلاگ». يكي از مزاياي بلاگفا رتبه‌ی بالاي آن در گوگل است؛ به عنوان مثال من دو وبلاگ مشابه در لوكس بلاگ و بلاگفا دارم؛ ولي وقتي مطلبي از وبلاگ را در گوگل سرچ می‌کنم مطالب وبلاگ بلاگفايم هميشه جلوتر از وبلاگ لوكس بلاگم ظاهر می‌شوند. كه اين نشان دهنده‌ی سازگاري بيشتر بلاگفا با سيستم سرچ گوگل است. هر چند سرويس بلاگفا به واسطه‌ی قدمتش در ميان وبلاگ‌های ديگر معروف‌تر است اما محدودیت‌های خاص خود را نيز دارد. چيزي كه ممكن است بلاگفا را در رقابت با ساير وبلاگ‌های نوظهور بازنده كند سادگي بيش از حد و نداشتن هرگونه امكانات جانبي است. به عنوان مثال سرويس لوكس بلاگ داراي فضاي نامحدود آپلود عكس و فايل، سيستم نظر سنجي، خبرنامه، سيستم عضو گيري و... می‌باشد كه كاربري وبلاگ را در حد يك سايت بالا می‌برد. اما يكي ديگر از مزاياي بلاگفا قالب‌های بی‌نقص و كاربري بدون خطاي آن است. اين در حالي است كه بيشتر قالب‌های لوكس بلاگ داراي نقص هستند و نيز خيلي از موارد در موقع ارسال مطلب جديد با پيغام خطا روبرو می‌شویم. اما از طرف ديگر بايد گفت كه سرويس بلاگفا به واسطه‌ی محدودیت‌های بی موردی كه براي بعضي لینک‌ها اعمال می‌کند گاهي اوقات بسيار اعصاب خرد كن می‌شود. مثلاً فرض كنيد شما يك عكس يا فايل را در يك هاستي آپلود می‌کنید و وقتي می‌خواهید آن را در بلاگفا به نمايش بگذاريد با پيغام خطا و ممنوعيت روبرو می‌شوید! اين در حالي است كه لوكس بلاگ علاوه بر اينكه خود هاست مجاني دارد هيچ محدوديتي را هم براي لينك ساير سایت‌ها اعمال نمی‌کند. يكي ديگر از مشكلات بلاگفا كار با اسكريپهاست. اين سرويس علاوه بر اینکه اجازه‌ی استفاده از هر اسكريپي را نمی‌دهد، حتي به كار بردن اسكريپهاي مجاز در داخل متن را نيز غير ممكن می‌سازد. من خودم با ادغام متن و اسكريپهاي خبري و تبليغي در لوكس بلاگ، طرح‌های جالبي ايجاد نموده‌ام اما هرگز موفق به انجام اين كار در بلاگفا نشده‌ام. در پايان آدرس هردو وبلاگ بلاگفا و لوكس بلاگم را براي مقايسه قرار می‌دهم تا تفاوت‌ها به صورت ملموس‌تری مشخص شود.

متن توسط karbar98 اصلاح شد
لینک ها توسط karbar98 حذف شد
 سپاس شده توسط atanaghedifar ، peymankm ، DV7 ، hossein1377 ، mohammadreza477 ، Yahya
موضوع بسته شده است 

پیام‌های داخل این موضوع
مقایسه‌ی بلاگفا و لوكس بلاگ - abbasyalqiz - 91-3-31، 11:39 صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان