بک لینک

موضوع بسته شده است 
«6» صندلی داغ با حضور "alaedin"
(91-5-24، 03:18 عصر)alikhani98 نوشته است: به نظرت چراآمارانجمن خرابه؟! خوبه که Smile
به دروغ مصلحت اعتقادداري؟بيشترازراست گفتن؟ دروغ دروغه ؟
ميدوني اسم كامل من چيه؟ نه Huh

(91-5-24، 03:36 عصر)erfan.iceboy نوشته است: - می دونستی سنگین ترین مار دنیا 180 کیلوگرم وزن داره...!؟ نه

- می دونستی پرنده ها روی یکی از پاهاشون می خوابند تا گرمای بدنشون رو از دست ندهند...!؟ همشون که اینجوری نیستند ؟ هستند Tongue

- می دونستی ماهی ها نمی خوابند چون پلک ندارند...!؟ اونا هم واسه خودشون دنیایی دارند

- می دونستی زرافه نر بلند ترین حیوان است درحالی که تعداد مهره های گردن زرافه با انسان مساوی است...!؟ اولی رو میدونستم ولی دومی رو نه

- می دونستی لاک پشت بیشترین طول عمر رو داره اون هم با 100 سال زندگی...!؟
بله
- می دونستی دزدان دریایی برای این که چشماشون بهتر ببینه گوشواره توی گوششون می کردند و این مسئله از نظر علمی هم ثابت شده...!؟ نه

- می دونستی علت خمیازه کشیدن ما وجود گازکربنیک در بدنمون هست که وقتی زیاد میشه بی اختیار ما رو وادار به خمیازه کشیدن می کنه و وقتی هم به خمیازه کشیدن کسی نگاه می کنیم روی مغز ما اثر می ذاره و ما هم خمیازه می کشیم...!؟ Huh

- می دونستی من همه ی این ها رو از سایت http://www.koodakan.org/crux/danestani/index.htm گرفتم و خودم هم هیچ کدوم رو نمی دونستم...! Big Grin بله Big Grin

- می دونستی من وقتی توی صندلی داغ به کسی گیر بدم بیچارش می کنم...! Big GrinBig GrinBig Grin نه . Tongue
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
 سپاس شده توسط erfan.iceboy ، alikhani98
موضوع بسته شده است 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: «6» صندلی داغ با حضور "alaedin" - alaedin - 91-5-24، 03:41 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان