بک لینک

موضوع بسته شده است 
«10» صندلی داغ با حضور mohammad hosein (يا Pichakmag)

محمد جان سلام و صندلی داغتو تبریک میگم

سلام محمد رضا جان.ممنون.ایشالا صندلی داغ خودتBig Grin

چندتا روش تقلب رو بگو؟؟؟؟؟؟؟؟
اصولا زیاد تقلب بلد نبودم تا اینکه امتحانات فرا رسیدBig Grin و با روش های تقلب آشنا شدمBig Grin کلا کار سختی هست . محصوصا پیش دبیرای ما.بیشتر رساننده ی خوبی هستم تا گیرنده!

این سوالات برای جاواوب بود که ازش بپرسم که سندلی داغش تمام شد
ممنون.ولی فکر کنم منظورتون " صندلی " بودBig Grin

چه حسی داری وقتی بهت گفتن میخوای بری صندلی داغ و گفتی بله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اولش خوشحال شدم ولی بعدش که صندلی داغ کاربران رو میدیدم ؛ دیدم جای خیلی ها که از من قدیمی تر هستند خالی هخست.مثل پوسا جان.چند بار ازش خواهش کردم خودشون بشینند و ما بسوزونیمشون ولی نشستند که نشستند!Smile

تا حالا خودتو پیش خودت پیدا کردی؟؟؟؟؟؟

یه چند باریCool

خودتو میشناسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سعی می کنم بشناسم.

خودت داخل 2 کلمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی سخته.بابا این چه سوالاییه.آدم باید یه ساعت بشینه محاسبه کنهBig Grin

1- به روز 2- خنده رو

خودت داخل 1 جمله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محمد حسین ابراهیم خانی هستم سردبیر مجله ی اینترنتی پیچک .برای اینکه پروژه ی مجله ی اینترنتی پیچک به ثمر برسه، سایت ها و وبلاگ های زیادی رو با موضوع مجلات اینترنتی، اخبار و... راه اندازی کردم.مجله ی اینترنتی پیچک بهترین سایتم بوده و انگیزه ام از روشن کردن adsl ، ورود به اینترنت و ... مدیریت سایتم هست!به وردپرس علاقه ی شدید دارم! تو کار های گرافیکی هم یه چیزایی بلدم.
فقط یه نقطه آخرش گذاشتم.شده یه جمله دیگهBig Grin

از خدا چی میخای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عاقبت بخیری.بخشش . زیارت آقام علی بن موسی الرضا (ع) و دیگر مکان های مذهبی. سلامتی خونواده ام

آینده ی انجمنو چجوری میبینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عالی تر از عالی.البته اگه کاربرا تو انجمن باشند.البته اگه مشکلات پیش نیاد.چند وقط پیش یه وبلاگ دیدم ارس 4blogers بود ، اسمش وبلاگنویسان بود ، کاربراش هم خیلی با حال بودند.اصلا شبیه سازی این انجمن بود.یکی از مدیران نام کاربری اش
karbar98
بودBig Grin

نظرت راجب من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شاد و پرجنب و جوش.کلا هر کی اسمش محمد رضا است باحاش حال می کنمBig Grin
 سپاس شده توسط mmsh
موضوع بسته شده است 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: «10» صندلی داغ با حضور mohammad hosein (يا Pichakmag) - mohammad hosein - 91-10-23، 07:05 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان