بک لینک

موضوع بسته شده است 
«10» صندلی داغ با حضور mohammad hosein (يا Pichakmag)
دوست داری چی صدات کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محمد حسین.کسی بهم محمد نمی گه .تنها کسی که بهم می گفت مربی سوار کاری ام بود.اما اومدم بلاگرز همه بهم می گن محمد.Big Grinمحمد رو هم دوست دارم

از چه غذایی خوشت میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بالا گفتم

چه غذایی میتونی درست کنی؟؟؟؟ زیاد غذا درست نمی کنم! تخم مرغBig Grin ماکارونیBig GrinبرنجBig Grin

ریاضی سخته یا آسون؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حساب= سخته
هندسه= آسونه
بقیه اش هم معمولی

منظورم اینه که به چه اسمی صدات کنند؟؟؟؟
محمد حسین ، محمد

[color=#FF0000]یه خاطره از دوران مدرسه ات بگو... (البته اگه شخصی نباشه...!)

آخرین خاطره ام واسه چند روز پیش بودBig Grin کتاب علوم یکی از دوستام ( امیر حسین) رو دوستان دیگه در کیف من بد بخت جا گذاری کرده بودند.بیچاره یه هفته گشت چیزی پیدا نکرد.فرداش امتحان علوم داشتیم اون هم کتاب نداشت!( البته من کتاب یکی از آشنا هام رو داده بودم بخونه خه سال پیش من دینی ام رو همین موقع گم کرده بودم درکش می کردم) هی تو کلاس می گفت که بگردید و اینا.من هم کوله ام رو می گشتم می دیدم چیزی نیست.آخرش یک روز ( کم تر از 24 ساعت قبل امتحان اصلی) دیدم کتابش رو کف اتاقم پخش بر زمینه!Big Grin بهش زنگ زدم با یکی از آشناهاش اومد خونه مون ازم گرفتBig Grin اون آشناشون خیلی عصبانی بود میخواستم بخورتمBig Grin ولی خودش از ماجرا آگاه بود فردا اومد عذر خواهی کردBig Grin

زدی به هدف...! تولدم روز فرار شاهه...!!! جالبه،نه...!!!؟ جالبه.منو بگو فکر می کردم چشنی ، عیدی چیزیه همچین گفتی مناسبت مهم.Big Grin
 سپاس شده توسط erfan.iceboy ، DV7 ، y235
موضوع بسته شده است 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: «10» صندلی داغ با حضور mohammad hosein (يا Pichakmag) - mohammad hosein - 91-10-24، 08:21 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان