بک لینک

موضوع بسته شده است 
«11» صندلی داغ با حضور "پویا بهروش"
-گفتید دسوت داری آهنگ گوش بدی! حالا اگه تقی به توقی خورد و به خاطر مبارکتون افتاد که آهعنگ هم چیز خوبیه چی گوش میدید؟!چه سبکی؟ » والا من کلا از سوالت نفهمیدم از بس غلط املایی داشت Smile در کل ، بنده بیشتر آهنگ های سنتی و همینطور کردی رو گوش میدم.آهنگ های فارسی ، پاپ اثر هایده ، و همینطور استاد شجریان و آهنگ های پسرشون ، ایرج بسطامی یکی از آهنگهاش Smile و... رو گوش میکنم.

- چه شبکه های تلوزیونی را دنبال می کنید؟ » شبکه های مفید!!کمترایرانی ها رو نگا میکنم.نشنال جئوگرافیک خوبه و پرشین تون Smile

- چه برنامه های تلوزیونی رو نگا می کنید؟ » زیاد اهل تلویزیون نیستم اما برنامه هایی همچون برنامه علم نبرد ، دانش محض ، ارتباطات مهندسی که همشون از جئوگرافیک پخش میشن.کارتون لاکپشت های نینجا و باب اسفنجی رو هم نگا میکنم Big Grin . و...

- چرا آسمون قرمز نیست؟!به دلیل وجود لایه اوزون که تابش فرا بنفش رو میگیره و طول موجش رو کم میکنه.که باعث بوجود اومدن این رنگ میشه.همینطور برخی گازهای درون هوا هم در این عمل نقش دارندSmile

- یه بیت که خیلی دوتسش دارید رو بگید
زیاد شعر میخونم.واسه همین ابیات خیلی زیادی رو دوس دارم.کردی بنویسم که ترجمش کمی....Smile همینطور یه بیت معنی دار الان خاطرم نیست یه شعر میذارم:
دلا غافل ز سبحانی چه حاصل
مطیع نفس و شیطانی چه حاصل
بود قدر تو افزون از ملائک
تو قدر خود نمی دانی چه حاصل

- یه شعر که خیلی دوستش دارید رو نام ببرید!
در بالا گفتم که اهل شعر..... .:
اسرار ازل را نه تو دانی و نه من
وین حل معما نه تو خوانی و نه من
هست از پس پرده گفتگوی من و تو
چون پرده بر افتد نه تو مانی و نه من
(خیام)

- یه اس ام اس با حال بگید » چند دقیقه پیش واسم فرستادن Big Grin :
اگه بدونید چنگیزخان با سوزوندن کتابای علمی چقد از بار درسهایی که قرار بوده بخونیم کم کرده.........هر شب جمعه واسش فاتحه میخونید!!

- در انشا مهارت دارید؟ » بلهSmile

- و در آخر نظرتون در باره وب من اگه میشه بگید. » والا همیشه میام و خوبه از هرچیزی توش هست.ولی مشکلش پراکندگی موضوعات هست به نظرم.اما در کل سطحش بالاست.

هنوز با عشقت اول (بلاگفا )هستی؟ » اگه منظورت طرفداری هست بله.
نظرت در مورد:
کورد: » ملتی که هیچ چیز نمیتونه اونو از هم فروبپاشونه!
ماد: » اولین تمدن ایران.
یه جمله به کوردی بگو(ترجمه فارسیش رو هم بنویس) »
به کوردی ده ژیم به کوردی ده مرم.به کوردی ده یده م ولام قه برم.به کوردی دیسان زیندو ده بمه وه له و دونیایش بو کورد تی هه ل ده چمه وا (ماموستا هه ژار).

به کردی زندگی میکنم.به کردی میمیرم.به کردی جواب سوالات قبررو میدم.به کردی دوباره زنده میشم.اون دنیا هم به خاطر کرد تلاش میکنم(قودم رو به آب و آتش میزنم). شعری از هژار.

پس عکست چی شد؟ » چقد عجله داری!!!
یه خصلت خوب و یه خصلت بد ایرانی ها؟ » خصلت خوب اینکه تو همه کارهای علمی جهان یه دستی دارن.و خصلت بد هم زودجوگیری!!
یه خصلت خوب و یه خصلت بد کرد ها؟ » والا الان چیزی به ذهنم نمیرسه!
تا الان با معلمات دعوات شده؟لفظی یا بزن بزن؟ » بله شده.لفظی که هرروز اما بزن بزن که نه!
اگه شد عکستو با لباس کردی بذار پویا جان اگه نه هم که هیچ » باشه.

راستی جوانرود اومدی؟ » نه هنوز!
تا حالا سلیمانیه کوردستان رفتی؟ » نه!
کلا تا حالا چند دفعه رفتی کوردستان؟ » عراق؟نرفتم متاسفانه!
کوردی سورانی رو بلدی؟ » خودتم که میدونی سقز کوردی سورانی هست!!!!
میدونی زبان کوردی جز 5 زبان کامل دنیاست؟ » بله.
در مورد اینا یه چیزی بگو:
مسعود بارزانی: » زیاد خوشم نمیاد ازش.....
اوباما » رئیس جمهور آمریکا.
بشار جون » همین روزاست که بره.
بزرگترین آرزوی زندگیت چیه؟ » چون پرسیدی بعدا پ.خ بهت میگم Smile
فیلم تایتانیک1 رو دیدی؟(اگه ندیدی که 15 سال زندگیت بر باد رفته Smile) » دیدم.پس نرفته!!!!!!
راستی نظرت راجب منو و داوید چیه؟ » شخصیتا و کاربران که عالی.اما خوب هنوز که ندیدمتون Smile
بژیت کاک پویا(فونت کوردی نداشتم یعنی داشتم حذف شد وگرنه کوردی مینوشتم) Smile
راستی میدونی اون سه گره یی که در شال کوردی هست یعنی چی؟ » خیلی دوس دارم بدونم اما خوب نمیدونم.البته 7تاهم هست.
 سپاس شده توسط mohammad hosein ، DV7 ، y235
موضوع بسته شده است 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: «11» صندلی داغ با حضور "پویا بهروش" - پويابهروش - 91-11-9، 05:56 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان