بک لینک

موضوع بسته شده است 
«11» صندلی داغ با حضور "پویا بهروش"
بازی آنلاین می کنید؟یه نمونه بگید. » یه زمانی نجواگیم و فلش فوتی میرفتم.الان نمیرم!Smile
بازی آفلاین چطور؟یکی بگید ما هم فیض ببریم! » PES
نفر بعدی صندلی داغ کیه؟!؟؟! » خدا میدونه!هنوز بهش فک نکردم!
بهترینِ کتاب هایی که خوندید(نمیتونه درسی باشه!)؟ » تاریک و رون - چیشتی مجیور - پیامی از فراسوی زمان و ...
بدترینشون(میتونه درسی هم باشه:دی) » اجتماعی - دینی - پرورشی - مهارت های زندگی
بهترین سرگرمی تون؟! » فرق میکنه.بازی - برنامه نویسی - درس Big Grin

باسلامي دوبــاره

تا حالا به اين لينك رفتي؟ » بله.
نظرت در مورد من و همچنين وبسايت 4بلاگرز » 4بلاگرز رو که گفتم.اما صادق جان شما که نیازی به پرسیدن نیست عزیزی!نباشی انجمن خلوته!
بيشتر از چه مزه اي خوشت مياد » بین شیرین و ترش.
به يزد تا حالا اومدي » نه متاسفانه
مجري مورد علاقه‌ات در صداوسيما » هیچ کس!
راديو گوش ميدي،چه شبكه‌اي » رادیو فرهنگ و همینطور یکی دیگه هم بود که اسمش رو خاطرم نیست الان.فک کنم ایران.
تا حالا آلبوم خواننده ها را خريداري كردي،يا آنها را دانلود ميكني » نه نخریدم.تک آهنگ همیشه دانلود میکنم یا میگیرم از افراد.ولی هیچ وقت نخریدم(اونوقت ادعای کپی رایتم دارم Tongue).
بهروش به چه معناي هستش » به + روش . به در معنای بهتر-بهترین. واو کسره داره و کشیده نیست.Behravesh .بهترین روش.دارای بهترین ایده و روش Smile

موفق باشيم » 100%

خوب بذار من بهت بگم(پندار نیک-گفتارنیک-کردار نیک) » جون من؟!!! ایول!
راستی آینده برنامه نویسیت رو چطور پیش بینی میکنی؟ » اگه به یاری دوستانی همچون آقا فربود PHP یاد بگیرم،خوب.
با نیوک کار کردی؟ » نه.
اسکرول درست میکنی؟ » اسکرول؟!
تو کار گرافیک هستی؟ » بله تا حدودی.

انتخاب کن:
باب اسفنجی-پاتریک(خیلی خنگه Big Grin)-اختاپوس-خرچنگ » همشون.ولی پاتریک Smile
کوچک ترین آرزوت؟ » الان یکی واسم یه لیوان آب بیاره.خودم حوصله ندارم پاشم!!!!!!
تا چند سالگی اسباب بازی میخریدی؟ » یادم نیست!
تا حالا شده همین طوری بدون هیچ مناسبتی بری خونه ی دایی,عمو و....؟ » بله.همه همینطورن!البته در اطراف ما.
میتونی بگی چی شد که اولین بار نماز خوندی؟محرک اولیت چی بود؟ » والا دوستانم میرفتن میخوندن.همینطور اینکه همین نماز باعث میشد 10دقیقه دیرتر به کلاس بریم.خوب ماهم رفتیم.(چیه بابا هرکسی دلیلی داره دیگه!)
زرنگ ترین یعنی به قول خودمون خرخون ترین بچه کلاستون کیه؟اگه خودتی که بگو خودم اگه نه اسم و فامیلش رو بگو که اینجا یادگاری بمونه. » دانا شریفی و سامان رحیمی.یه ثانیه به مغزشون استراحت نمیدن لاکردارا!

- جرا حر کی میاذ انجعن روذ مشذودس می گنبد؟! (! - گفتی غلط املایی از این به بعد می خوام پر از غلط بنویسم یه جور در گیر سوالام بشی که انگار داری مسئله ریاضی حل می کنی Big Grin ) » آسون بود که!منظورت کیان؟!هرکس رو مسدود کردیم دلیل داشته!سند هم داریم.بگم؟! تو تالار مدیران و ناظمان هرکس رو که مسدود کنیم اعلام میکنیم تا در صورت نیاز پاسخگو باشیم.
- جرا نرای این گه دکبر سد، باید جنذ نا حیوون رو گست و نابود کرد تا تشریحش کنند؟!! » نمیدونم ولی خیلی حرکت غیر انسانیه به نظرم!خوب از یه مدل استفاده کنن!
- چرا سطح علمی برخی دانشگاه ها پایین و برخی بالاست؟ » به دلیل نظام غلط آموزشی و بودجه کم!
- چرا بستنی اینقدر گرون شده؟! » نمیدونم.آدم نمیتونه بخره ورشکست میشه!
- چرا دیگه کارتونای خوب تو بازار نیست!؟ » نمیدونم!
- چرا تلوزیون کارتونی یه قرن پیش رو شنشون میده؟! » شبکه دورو میگی؟!منم توجه کردم!نمیدونم!
- چرا فیلم جدیدی که خوب باشه به سینما کم میاد؟! » به دلایلی
- چرا هر وقت میخوای بری سینما حتما باید یکی باشه که جای حساس فیلم گوشیش زنگ بخوره؟ » نرفتم واسه همین تجربه نداشتم!
کدوم یکی از اینها رو بیشتر دوست داری چرا؟:
- تبلت ، آیفون ، آیپد ، PC ، لپ تاپ ، سگا، پلی استیشن ، X box ،(+ تبلت ایرانی دیمو! ، جی ال ایکس) » هیچ کدام

نظرت راجب اینا:

ناصر رزازی: » پادشاه موسیقی کردی.
چوپی فتاح: » هنرمند تبلبیغاتی با صدای مزخرف!!!!
 سپاس شده توسط mohammad hosein ، y235 ، alikhani98
موضوع بسته شده است 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: «11» صندلی داغ با حضور "پویا بهروش" - پويابهروش - 91-11-9، 06:16 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان