بک لینک

موضوع بسته شده است 
برای سایتم رزبلاگ بهتره یا وردپرس؟؟
(92-6-10، 05:49 عصر)ali13 نوشته است:
(92-6-10، 04:30 عصر)یاور دروگر نوشته است: اصلاً رزبلاگ چیه که بخواید اونو با وردپرس مقایسه کنید !!!!! اصن رزبلاگ در برابر با وردپرس حرفی برای گفتن نداره ! به نظر من حتی جوملا هم در برابر امنیت و انعطاف پذیری و امکانات وردپرس هیچی نیست.
شما هم اگر میخواید کار کنید برید سراغ وردپرس ولی اگر میخواید وقت تلف کنید برید رزبلاگ !
به نظر من رزبلاگ حتی در برابر پرشین بلاگ و بلاگفا هم حرفی برای گفتن ندارد ! از همه نظر نه فقط امکانات ... همه چیز که امکانات نیست ! شما حتی اگر نخواستید . هاست بخرید و وردپرس نصب کنید پیشنهاد من اینه که پرشین بلاگ یا بلاگفا رو انتخاب کنید بقیه کشکن !

حالا چرا پرشین بلاگ یا بلاگفا؟
توی بلاگفا که هیچ جایی برای پیشرفت نیست!!
شما چرا رزبلاگ رو با بلاگفا مقایسه میکنید؟!؟!
همون طور که رزبلاگ با وردپرس قابل مقایسه نیست،بلاگفا هم با رزبلاگ قابل قیاس نیست!

شما تجربه دارید آیا؟
حال و حوصله ندارم باهاتون بحث کنم !
شما حالا که تجربه ی من رو قبول ندارید برید 4 تا آدم عادل و با تجربه بیارید (حتماً عدل باشند)
بعد ازشون بپرسید بلاگفا بهتره یا رزبلاگ؟
یا پرشین بلاگ بهتره یا رزبلاگ؟
عزیز من من اصلاً رزبلاگ رو نمیتونم با قارچ بلاگ هم مقایسه کنم !
در ضمن حال و حوصله ی بحث هم ندارم.یعنی شما تا وقتی ندونید و با تجربه نفهمیده باشید کدومشون بهتره هی میاید میگید نه رزبلاگ بهتره ! اگر من صدبار هم بگم پرشین بلاگ بهتره باز میاید میگید رزبلاگ بهتره . الا این که خودتون یکم با تجربه بشید و خودتون بهش برسید

(92-6-10، 04:46 عصر)trackfa نوشته است:
(92-6-10، 04:23 عصر)0292 نوشته است: فقـــــــط وردپرســــــــــــــــــــــــ

البته جوملا هم خیلی خوبه جوملا افزونه های پیشرفته تر و متععد تری داره ورد پرس خوبه ولی پیشنهاد من جوملا هستشRolleyes
راستی وردپرس فیلتر شده؟
وردپرس چقد فضا برای آپلود فایل ها میده؟

شما اگر میخواید با سیستم وبلاگدهی وردپرس وبلاگ بسازید اصلاً 0.03 درصد هم بدردتون نمیخوره ! چون اولاً توی ایران فیلتره دوماً بدرد وبلاگ فارسی نمیخوره و دلایل متعدد دیگر.
اگر نمیخواید هاست و دامین بخرید و وردپرس فارسی روش نصب کنید بهتره برید سراغ همون پرشین بلاگ یا بلاگفایی که خودم بهتون گفتم.(اگر رفتید سراغ رزبلاگ یه روزی بهش میرسید که من چی بهتون گفتم و پشیمون میشید)
 سپاس شده توسط mohsen1377
موضوع بسته شده است 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: برای سایتم رزبلاگ بهتره یا وردپرس؟؟ - y235 - 92-6-10، 08:07 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان