بک لینک

موضوع بسته شده است 
افزایش سئوی قالب وبلاگ شما - رایگان
(92-7-19، 01:19 عصر)Sina_Hp نوشته است: تو گفتی به اون سایت ها اعتقاد نداری (درصدهاشون) ولی از فاکتور هاشون استفاده میکنی!
الان میگی سئو فلانی 87درصد بود که تو 100% کردی. مگه این اعدادی که میگی با استفاده از همین سایت ها نیست؟؟
اصلا بغیر اینجور سایت ها راه دیگه ای هست که آدم بفهمه سئوش چند درصده؟
بعدم بچه ها کد قالبشون رو میدن تو درست میکنی... کسی آدرس نمیده که مثلا من بیام نگاه کنم ببینم قبل و بعد اصلاحات تو چه تغییراتی کرده... اینو واسه این گفتم که گفتی میشه از کارام بفهمی... میخوام بگم من خیلی دوست دارم بفهمم...
بازم میگم داداش خیلی بچه ی باحالی هستی میدونی که خیلی وقتم هست میشناسمت حتی قبل اینکه بیام توو این انجمن... قصد جسارت ندارم... فقط اینا واسم سوال شده بود
میدونم که قالب خودمم هم کلی مشکل داره... حداقل اون اصول اولیه سئو هم رعایت نشده توشSleepy

من درسته توی قالب هایی که توی اول همین تاپیک سئو کردم نوشتم مثلاً از 80 رسید به صد ولی بعدش توی قالب های آخری دیگه اصلاً همچین چیزی ننوشتم چون اصلاً از اون سایت ها استفاده نکردم.
اون پارمتر ها رو که شما می گید از پارامتر های این سایت ها استفاده میکنی ! در واقع این پارامتر ها پارامتر هایی هستند که همه ی سئو کاران آن ها رو میدانند و این سایت ها اومدن این ها رو به عنوان پارامترشون قرار دادند نه این که سئو کاران بیان پارامتر هاشون رو از این سایت ها بگیرند !!
موضوع بسته شده است 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: افزایش سئوی قالب وبلاگ شما - رایگان - y235 - 92-7-24، 04:26 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان