بک لینک

نظرسنجی: با اين پيشنهاد موافقيد؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بله
80.00%
4 80.00%
خير
20.00%
1 20.00%
در کل 5 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

موضوع بسته شده است 
گزارش كاربران مسدود شده
کاربر: alikord
دلیل : کاربر جعلی (اکانت دوم)
مدت : دائمی
به اکانت اول ایشان 30% اخطار داده شد.
باتشکر از aghbrooz
 سپاس شده توسط Bahamin ، Gh-Moradi ، Farshad0732 ، Pc-island ، AmirRezaei ، Mohammadinia ، mohammadhero ، ipry ، Mr.AliReza ، Browning ، i LDA ، damaskrose ، AliTayefi ، F.Seraji
کاربر حامی
کاربر hardnew
علت اکانت های اضافی کاربر مهدی مرتضوی
اکانت اول هم مدت مسدودیتشون افزایش پیدا کرد!
با تشکر از erfanoo !
اگر میشه آی پیشون را مسدود کنید ممنون!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
 سپاس شده توسط Farshad0732 ، pouya.raie ، Pc-island ، Bahamin ، Makaveli ، AmirRezaei ، Mohammadinia ، Hack!ng ، mohammadhero ، ipry ، samankhosravi ، Mr.AliReza ، Browning ، damaskrose ، AliTayefi ، F.Seraji
کاربر : استاد

دلیل محرومیت : از مجموعه اکانت های کاربر مهدی مرتضوی یا hardnew و ...

مدت : دائمی !

از مدیران خواهشمندم هرچه سریع تر اقدام به مسدود سازی آی پی این کاربر نمایند ، با تشکر .
You're Just A Little Infant
 سپاس شده توسط Pc-island ، Bahamin ، samankhosravi ، mboy2050 ، Farshad0732 ، pouya.raie ، Mohammadinia ، mohammadhero ، Hack!ng ، mmsh ، استاد مهدی ، Mr.AliReza ، Gh-Moradi ، Browning ، damaskrose ، AliTayefi ، F.Seraji
کاربر : حاتمی
دلیل: اکانت چهارم مهدی مرتضوی!!!!
آقای مرتضوی این کار فایده ندارد ما خیلی سریع با امکانی که در اختیارمان هست متوجه می شویم!
با احترام مدیران محترم فکر نمی کنید وقت مسدود سازی آی پی ایشون است؟
 سپاس شده توسط Mohammadinia ، Bahamin ، Mr.ali ، Farshad0732 ، Hack!ng ، pouya.raie ، mohammadhero ، Gh-Moradi ، Makaveli ، samankhosravi ، mmsh ، استاد مهدی ، Pc-island ، Mr.AliReza ، Browning ، damaskrose ، F.Seraji
کاربر : مهدی0012

دلیل محرومیت : از مجموعه اکانت های مهدی مرتضوی ، hardnew و ...

مدت : دائمی !
 سپاس شده توسط Mr.ali ، ipry ، mboy2050 ، Hack!ng ، damaskrose ، samankhosravi ، Bahamin ، pouya.raie ، mmsh ، Farshad0732 ، sh.karimi ، kia12 ، Gh-Moradi ، استاد مهدی ، mohammadhero ، Pc-island ، Mr.AliReza ، Browning ، AliTayefi ، F.Seraji
کاربر : استاد مهدی
کاربر : مهدی مرتضوی
علت : چند اکانت یک کاربر !
مدت زمان : دائمی!
کاربر تعهد دادند که دیگر به قوانین احترام خواهند گذاشت! و در خواست داشتند که hardnew آزاد شود!
با اجازه مدیران دیگر به ایشون یک فرصت دیگر داده شد!
با تشکر آزاد!
 سپاس شده توسط mahdi-yas ، ipry ، Farshad0732 ، Mr.ali ، Bahamin ، mohammadhero ، Makaveli ، mmsh ، emperator ، Hack!ng ، pouya.raie ، Ali Bahadori ، Pc-island ، hardnew ، Gh-Moradi ، Mr.AliReza ، Browning ، damaskrose ، AliTayefi ، F.Seraji
کاربر : عماد ایران نژاد

مدت مسدودیت : 2 ماه

علت : توهین به ناظمین انجمن

ایشون تو یه تاپیک به بنده به خاطر قانون جامع توهین کردن و چیزی بهشون نگفتم و فقط پستشون رو پاک کردم ، دوباره تو همون تاپیک پست زدن و توهین کردن که مجبور شدم اخطار بدم و باز پستشون رو پاک کنم ، بعد از پاک کردن پستشون هم اومد اینبار تاپیک جدا زدن و باز هم توهین کردن اونم بدتر !

به علاوه این انتقاد ایشون درباره قانون جدید تالار گرافیک که بنده به صورت منطقی جوابشون رو دادم ولی باز به اسپم دادن و توهین ادامه میدادن ! :

نقل قول: عماد ایران نژاد

بسیار خب کاری نداره کافیه یک تاپیک جامع بزنید . یا اصلا خودم میزنم و واسه کاربرا طراحی میکنم در حد توانم . 

اونوقت متوجحه میشید که تعداد پست ها در اونجا بیشتر هست یا اینکه کاربرا خودشون بیان و تاپیک جدا بزنن . 

اگر حرف شما درست بود . من رو به مدت 12 ماه مسدود کنید . 

اما اگر حرف من درست بود شما باید از ناظمی خودتونو بکشید کنار .

حالا انتخاب با شماست . اگر نپذیرید یعنی یه جورایی...

جواب بنده :

نقل قول:
بله دقیقاٌ همین ، به یکی دیگه از فواید این قانون اشاره کردید ، تو تاپیک های جامع که معمولاٌ به تو چند هفته به بالای 10 صفحه میرسن 9 صفحهشون اسپم هست و کاربران هر چی که عشقشون میکشه تا دردل و بحث درباره کار داده شده و سفارش دادن الکی و میدن و این یعنی اسپمکده و ویژه شدن و افزایش رنک بیخود برخی کاربران ! و دلیل افزایش ارسال ها و درخواست های بیخود در تاپیک های جامع همینه . . . و در کل یا باید فقط تاپیک های جامع بشن که کادر مدیریت سعی کردیم این قانون رو اجرا کنیم ولی برخی دوستان مخالفت کردن و برش داشتم ، یا باید فقط تاپیک های جدا باشن که خوب هم هستن و بودن هر دو مدل باعث سردرگمی کاربران به خصوص کاربران تازه و بی نظمی انجمن میشه . . .
 سپاس شده توسط Hack!ng ، MR.MOHAMMAD ، Mr.ali ، hardnew ، AmirRezaei ، Bahamin ، Pc-island ، mohammadhero ، Pouriya Sadeghi ، sharvin ، Gh-Moradi ، samankhosravi ، 3iran ، Farshad0732 ، Mr.AliReza ، M.Wilson ، Makaveli ، Browning ، پویا ناجی ، damaskrose ، AliTayefi ، F.Seraji
کاربر: hardnew
دلیل : عدم توجه به تذکرات داده شده ، عدم توجه به اخطار های داده شده ، عدم توجه به نظمان , زدن تابیک های نامربوط همانند به عنوان مثال ! " تابیک خط کشـــــــیده "
مدت : 3 روز
لازم به ذکر هست اخطار های ایشان تا سقف پر شده 100%
 سپاس شده توسط Makaveli ، Mr.ali ، Farshad0732 ، mboy2050 ، Bahamin ، mmsh ، Miss Azad ، samankhosravi ، pouya.raie ، Hack!ng ، Pc-island ، damaskrose ، Browning ، mohammadhero ، AliTayefi ، F.Seraji
کاربر: soltandard16
دلیل : اکانت دوم کاربر " X " ، به اکانت اصلی 20 درصد اخطار داده شد و در صورت تکرار به صورت دائمی مسدود میشن ، با تشکر از کاربر X بابت گزارش )))))) ، شوخی کردم Big Grin ممنون از کاربر emperator

سپاس شده توسط 3iran ، Hack!ng ، Makaveli ، mohammad.a.hadizadeh ، Gh-Moradi ، Bahamin ، Pc-island ، hardnew ، sh.karimi ، damaskrose ، Browning ، Farshad0732 ، MR.MOHAMMAD ، mohammadhero ، AliTayefi ، F.Seraji
کاربر : lovelorn1364

دلیل محرومیت : توهین به انجمن و اعضا در اسپم هایی متعدد پس از منتظر موندن برای ویرایش قالب حدود چند ساعت !

مدت : 1 هفته
 سپاس شده توسط AmirRezaei ، mmsh ، Browning ، Bahamin ، pouya.raie ، mohammadhero ، Pc-island ، Farshad0732 ، دانیال اکبری ، mboy2050 ، damaskrose ، AliTayefi ، F.Seraji
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان