بک لینک

موضوع بسته شده است 
«17» صندلی داغ با حضور "sh.azad"
(92-12-13، 07:32 عصر)amirvazir نوشته است: سوال بده با عرض اب و احترام خدمت شما

فازت چیه دوست عزیز ؟

چی!!!! فاز من فاز ندارم دیده بودم سیگنال آنالوگ سینوسی فاز داره ولی آدمیزاد را ندیده بودم!
ضمنا من دوست فقط دوست فسقل و ارکیده و ..... هستم البته عزیز یا غیر عزیز بودنشون را از خودشون باید بپرسید اونا که عزیزن!!

(92-12-13، 07:44 عصر)alamto2012 نوشته است: سلام خانم آزاد 
[اگر سوالی رو نپسندیدید مختار هستید که پاسخ ندهید]

1- دیدگاهتون نسبت به فراماسونری؟ تشریف ببرید به ایران نماد خودتون متوجه میشید!

2- به نظرتون آمریکا و اوباما چه سودی از تهدید کردن ایران میبرند که هی دارن توی رسانه های بین المللی ایران رو تهدید می کنند؟
متاستفانه تاثیرش حدودا روی 59 درصد مردم ایران کارساز بوده هر چند برای اینکه حال آمریکا را بگیریم 41 درصد دیگه کافین!

3- اولین چیزی که با دیدن این جمله به یادتون میاد : « گزینه های ما روی میزه!!!» هنگامی که عمو سام سام کم می آورد!

4- به نظرم آدم منطقی به نظر میرسید درسته؟؟ چطور نمی دونم دیگران باید بگن! اکثریت میگن آدم منطقی ای هستید البته وقتی عصبانی نیستم!

5- نظرتون راجع به آدم هایی که جلو روت باهات دوستند ولی پشت سرت دشمن!! اولا خیلی حرص می خوردم ولی الان که فکر می کنم می بینم ارزش حرص خوردن را ندارن حتی اونایی که اونقدر پرو هستن که موقع نیاز قربونت برم جزوه بده توروخدا شهرزاد و وقت بی نیازی در جواب سوال اینکه مگه کلاس نداشتید جواب سر بالا میدن!

6- با توجه به اینکه شما هم مانند الان من در سن نوجوانی قرار داشتید وقتی که پدر و مادر ما نوجوونا رو درک نمی کنند بهترین کار چیه؟؟؟ قهر؟؟؟ راستش با مادرم خیلی مشکل نداشتیم به نظر من تو سن نوجوانی این ماییم که نمی تونیم مامان بابا ها را درک کنیم نه اونا! مامان بابای من در جواب اینکه من هیچ حرفی را هر چقدرم که منطقی بود نمی پذیرفتم صبر کردند و از در محبت و طبق شناختی که داشتند با صبوری من را راهنمایی کردند تا من از این بحران بزرگ شدن گذشتم!

7- اگه [خدای نکرده ، خدای نکرده ، زبونم لال!!] همین الان لحظه مرگتون فرا برسه آیا آمادگیشو دارید؟
راستش نمی دونم .... سوال سختیه نه من اونقدر خوب نیستم که برای مرگ آماده باشم!

8- به نظرتون اگه یه نوجوون به خاطر یه دوست نا باب مدتی یه خطایی رو انجام میداده و بخواد توبه کنه و برگرده به سمت خدا و امام زمان آیا خدا اونو میبخشه؟؟؟؟ [یا باید از رحمتش نا امید باشه؟؟]
تنها در یه صورت خدا نمی بخشه اونم در صورتی که از رحمت خدا نا امید بشه!
برای همین کسی که خودکشی می کنه گناه کار و جهنمی است!
رسول ترک را بخوانید!

9- به نظر من اگه دوستی دختر و پسر یه حدهایی رو هم رعایت کنند اصلا اشکال نداره!! نظرتون چیه؟؟؟ [خود بنده مدتی رو با جنس مخالف رفاقت داشتم و یه حدهایی رو هم رعایت می کردیم هیچ مشکلی هم پیش نیومد!!]
انشاء الله چند سال دیگه میرین گواهی نامه می گیرید !
آیا همه اونایی که سرعت میرن تصادف می کنن یا اونی که تصادف کرده بخاطر سرعت غیر مجاز ، اولین بارش بوده که سرعت مجاز را رعایت نکرده! نتیجه این سرعت رفتنش یه روز یه عزیزی رو از یه خانواده میگیره....
پس چون همیشه تصادف اتفاق نمی افته عیبی نداره اگر با دقت بیشتر یکمی هم با سرعت غیر مجاز رانندگی کنید این منطقی است؟
همیشه که قرار نیست اتفاق بیوفته یه بار می افته و اون یک بار صدمات جبران ناپذیری را به بار می آورد!
حد هایی رو رعایت می کردید ؟!؟!؟!؟!همین که شما با یه دختر دوست شدید از حدود اسلامی خارج شدیم همه ی ما نیازمند چهارچوب هایی هستیم!

10- در 4 خط بنده رو توصیف کنید!! کار سختیه کسی که خیلی نمی شناسمتون ولی شما هم قابل احترام هستید چیز های مبهمی از طراجی شما یادم مانده اخیرا فعالیتتون کم شده راستش من خیلی سخته کسی رو که نمی شناسید درست در حتی یک جمله هم تعریف کنید چون شاید رفتاری که دیدید مال اون زمان بوده به نظر من با این چیزهایی که من می دونم توصیف و قضاوت کار سختی است!

11- کامل کنید....

« آقای روحانی کلید را خیلی دوست دارد! »

12- نظرتون رو بگید : « آدم باید توی زندگی حداقل یه بار همه چیو تجربه کنه !!!!» آره فقط این دفعه که گوینده این سخن شیشه مصرف کردن و درگیر شدند... نظرشون را بپرسید خودشون حرفشون را پس می گیرند!
خیلی چیزا تجربه کردنی نیست!

13- و حرف آخر .... هر چی می گم سیاسی نپرسید بازم می پرسید!
«موفق باشید...»
 سپاس شده توسط 3iran ، mojtaba.kh.18
سلام
بنده اهل تسنن هستم
ایا راست میگن شیعه از سنی کینه دارن ؟ شما چی ؟

و نظرتون در باره این طرحم ؟
http://www.samenblog.com/uploads/s/sport...180851.jpg
 سپاس شده توسط samankhosravi ، MR.MOHAMMAD ، Farshad0732
سلام
معمولا چقدر تو روز با بردار و خواهرتون دعوا ميفتاديد يا ميفتيد؟4
آپ وب لاگ :: آپلود سنتر وب لاگ نويسان
خدمتي مناسب براي وب لاگ نويسان عزيز ايراني
به راحتي فايل ها و تصاوير خود را به اشتراك بگذاريد

(92-12-14، 12:18 صبح)هکر نوشته است: سلام
بنده اهل تسنن هستم
ایا راست میگن شیعه از سنی کینه دارن ؟ شما چی ؟
ببینید این حرفا بوی یک دو به هم زنی از غرب است!
شما خودتون باید در جریان باشید تو همین ایران چقدر بمب گذاری تو بین شیعه ها کردن گفتن برادران اهل سنت کردن و بر عکس ! کشور های غربی اگر پاش بیوفته حاضرن برای سود خودشون دو گروه را به جان هم بندازند چون چیرگی بر یک ملت متحد غیر ممکن است شعار معروف سیاستمداران کثیف همین است تفرقه انداز و حکومت کن!
الان به جریانات اخیر آفریقا نگاه کنید مسیحیا به جون مسلمونا افتادن دارن می کشن مسلمونا را!
از کجا براشون سلاح داره میرسه؟
هرگز نگذارید این سخنان در قلب هاینان بنشیند که این ممکن است آغاز یک تفرقه باشد!

و نظرتون در باره این طرحم ؟
http://www.samenblog.com/uploads/s/sport...180851.jpg
مثل همیشه عالی فقط درمورد بگ راندهدر یکمی کنجکاوم تا چه حد خودتون افکت گذاری کرید خیلی جالب شده!
البته من سلیقه ای اینقدر ساده راخیلی دوست ندارم ولی همه اینجوری می پسندند!

(92-12-14، 12:22 صبح)upweblog نوشته است: سلام
معمولا چقدر تو روز با بردار و خواهرتون دعوا ميفتاديد يا ميفتيد؟4
دعوا نداریم با هم ماهی یکبار یا کمتر جرو بحث لفظی!
 سپاس شده توسط sh.karimi ، upweblog ، Farshad0732
نظرتون درباره این صندلی داغ؟
زمان به سرعت در حال گذره ...
سلام
شرمنده من صندلی داغ رو دیر دیدم...
..
.
.
تا حالا از طراحی یک طرح برای یه فرد خاص پشیمون شدید؟
بهترین سرویس وبلاگدهی از نظر شما؟
(92-12-14، 03:28 عصر)pediii_ram نوشته است: سلام
شرمنده من صندلی داغ رو دیر دیدم...
..
.
.
تا حالا از طراحی یک طرح برای یه فرد خاص پشیمون شدید؟ خیلی وقتی برای کسی طرحی می زنم و استفاده نمی کنن...
بهترین سرویس وبلاگدهی از نظر شما؟ گفتم!

(92-12-14، 02:05 صبح)mohammad.a.hadizadeh نوشته است: نظرتون درباره این صندلی داغ؟
مثل بقیه شاید خلوت تر و بدتر!
با سلام به شما دوست خوبم، خانم sh.azad
اول از همه صندلی داغتون رو بهتون تبریک می گم
بنده از حضورتون تنها یک سوال دارم،
نظرتون در مورد وبلاگ ما یعنی "فراماسونری ممنوع" چی هست؟
تا حالا اصلأ تشریف آوردین؟! اگه اومدین نظرتون رو بگید.
ممنون53
نامه خداحافظی فراماسونری ممنوع در وبلاگ موجود است. می توانید برای آخرین بار از وبلاگ فراماسونری ممنوع دیدن فرمایید.
(92-12-14، 06:18 عصر)پویا ناجی نوشته است: با سلام به شما دوست خوبم، خانم sh.azad
اول از همه صندلی داغتون رو بهتون تبریک می گم
بنده از حضورتون تنها یک سوال دارم،
نظرتون در مورد وبلاگ ما یعنی "فراماسونری ممنوع" چی هست؟ وبلاگ خوبیه و این ایده آهنگ ایده جدیدی است ولی مطالبتون یکجوریه که خواننده خیلی حوصله اش نمی کشه این متن های طولانی را بخواند!
تا حالا اصلأ تشریف آوردین؟! اگه اومدین نظرتون رو بگید.
ممنون53
 سپاس شده توسط پویا ناجی
به نظرتون این وبلاگ که مدیرش یک ششمی است چطوره؟
--
نظرتون راجع به بازی های ایرانی؟
نظرتون راجع به انگری بردز ونسخه جدیدش؟(شرکتش خیلی خیلی نامرده!)
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان