بک لینک

موضوع بسته شده است 
«18» صندلی داغ با حضور "Hacking"
سلام

نظرت در مورد این عکس سوارز چیه آیا؟!

[تصویر:  139304040849476683077114.jpg]
نامه خداحافظی فراماسونری ممنوع در وبلاگ موجود است. می توانید برای آخرین بار از وبلاگ فراماسونری ممنوع دیدن فرمایید.
 سپاس شده توسط samankhosravi ، Farshad0732 ، HMD ، Hack!ng
میشه یه نوع هک که ردخور نداره و آسونه رو یاد بدید59
لطفا25
در حال برنامه نویسی یک اسکریپت هستم...|منتظر باشید 
 سپاس شده توسط Hack!ng
(93-4-5، 09:04 عصر)3iran نوشته است: سلام دوباره
میگم این معنی "خخخخ" چی میشه؟ سلام فکر کنم میشه خنده این  ; ))

(93-4-5، 09:19 عصر)behzadzati نوشته است: سلام آقا میلاد و امید وارم حالت خوب باشه

راستش ما هم جزئی از هک سر در میاریم حتی به جرئت میتونم بگم با یه فیک پیج! که برای شما آب خوردنه تونستم بالای 500 تا ایمیل بزنم! البته تو بعضی بازی های آنلاین و ... هم به دردم خورده ولی دیگه زیاد تو کار باگ و اینا وارد نیستم و در حد مبتدی
البته تو ADSL هم دست دارم خخخخ

من یه سوال ازتون دارم:شما وقتی سایت های مهم رو هک میکنید که تو برخی رسانه ها من دیدم خبرشو مثل itsn که خیلی خوشم اومد از کارتون... شما چه انگیزه ای از این کار دارید؟ هیچ هدف خاصی ندارم از این کارا نه برای کسب شهرت هست نه ... فقط نشون دادن امنیت پایین و همچنین بیشتر جنبه  fun  مثلا افتخار مردم براتون مهمه یا منافع خودتون یا رو کم کنی یا ...

موفق باشین

(93-4-5، 11:52 عصر)y235 نوشته است: میلاد تا الان اسم بهبهان رو شنیده بودی؟ کجا؟ اره شنیدم فکر کنم خانواده در موردش حرف زده باشن یا رفقا

(93-4-6، 10:17 صبح)vahidsaz نوشته است: میلاد جان .

تا حالا به فارس اومدی؟؟؟چطوره؟؟؟تخت جمشید چی؟؟؟؟ سلام نه نیومدم شاید در اینده

اینکه میگن کلاینت هکینگگ از بقیه هک ها سخت تره درسته؟؟؟؟ تا حدودی چیزی راحت نیست

نظرت در مورد این سایت-----irhack.com--------??????? خوشم نیومد

اموزش های سایت بالایی رو همشو بلدی؟؟؟؟کدوم بلد نیستی؟؟؟ شاید همشون بلد باشم :دی

(93-4-7، 12:38 صبح)مهدیجون نوشته است: آقا میلاد خدا بد نده چی شده؟بد خوردی از رفیق؟آدرس بده بریم بزنیمش؟ نمیخواد ignore کردم
نبینم ناراحت باشی
اینم بگو تو کانتر تو کدوم سروری منم بیام اونجا؟ arrow 2 با سرور هایه awp

نماز روزتون هم قبول
آقا میلاد شما که ما رو تحویل نمی گیرید ، اما خب ما شما رو دوست داریم !
به خاطر اینکه بی منت امنیت رو بالا می برید ! (منت ، امنیت ! قافیه رو داری؟ Smile)
صندلی سرد شده؟ خیلی سوختی نه؟ Smile
موفق باشی.
 سپاس شده توسط Black Ghost ، samankhosravi ، Hack!ng
باسلام آقای Hacking
اول اینکه چند سالتونه؟
دوم اینکه ماشین دارید؟ چی؟
 سپاس شده توسط Hack!ng
نگفتی عاقا میلاد
میشه یه چشمه از هنرات رو یادمون بدی یا نه
در حال برنامه نویسی یک اسکریپت هستم...|منتظر باشید 
 سپاس شده توسط Hack!ng
(93-4-7، 07:42 صبح)sh.azad نوشته است: منم خیلی دوست دارم پلیس بشم ولی خب دخترا رو سخت می گیرن! خیلی دنبالش بودیم سر کنکورما که اصلا خانم نمی گرفت دانشکده و گرنه رتبه ام جوری بود که میتونستم اونجا قبول شم! سلام برای خانم ها بهترین مورد این که از کنکور قبول بشن یه قسمت جدا داره مطمئنی شما مسیر رو درست رفتید
چی شد تصمیم گرفتید پلیس بشید.... همون طوری که روز مصاحبه ازم پرسیدن اینجا هم همون رو جواب میدم ..// ادم باید پله های ترقی رو از یه جا شروع کنه دیگه یکی از دلایلش این بود دلایل بعدی هم خدمت به کشور  و ...
اگر پلیس شدید دست ما رو هم بگیرید! چشم
در کدوم بخش احتمالا فعالیت می کنید! فتا آیا! معلوم نیست ولی فتا سیستمش فرق میکنه ازمون جدا داره زیادم خوشم نمیاد دستم تو کار فتا باشه مجبوری رفقا هکر خودت رو بفروشی چیزی که اصلا خوشم نمیاد

(93-4-7، 10:28 صبح)پويابهروش نوشته است: سلام داداش. من فقط یه سوال می پرسم و میرم: بگو برو :دی
نظرت در مورد این افراد(اگر قبلا پرسیده شده شرمنده. حوصله ندارم بگردم. یه نظر متفاوت با اونها بگو به صورت چند خطی :| ) :
آقافربود. رفیق خوبی هست 53 قبلا زیاد گیر میداد اون موقع تقصیر من بود Big Grin الان مشکلی نداریم
امیرحسین ادم جالبی هست برای هک اون سرور صربستانی خوب بحث کرد با ما یه طوری هم درست میگفت
پوریاصادقی رفیق قدیمی در مواردی هم ازشون کمک فکری و اینا میگیرم درسته سنشون کم تر از من هست ولی خوب کمک میکنه توی این زمینه
آقا احمد(سخایی) زیاد سخت میگیرن ایشون :دی البته قبلا الان رو نمیدونم
آقا رسول یک کد کم پیدا هست ولی خوشم میاد از سوادش 
من 53 بیا خصوصی بگم بهت پویا جان شما هیچی کم نداری کارت درسته 36 mr.mohsenسلام میلاد جان خوبی سلام
نظرت در مورد من چیه ؟ قبلا نپرسیدی ؟
بی ادبم عایا ؟؟ من که چیزی ندیدم
پی سی داری یا لپ تاپ ؟ کدوم ؟ pc
سایت داری ؟ نه
اگه راهت بیوفته سایت منم هک میکنی؟ اگه بدونم برای شماست نه کلا ایرانی نمیزنم مگر با دلیل و ..
چند ساعت طول میکشه یه سایتو داغون کنی ؟ دی: بستگی داره سایت چی باشه

(93-4-7، 10:43 صبح)behzadzati نوشته است: انصاف نیست به سوال ما جواب ندادی سلام شرمنده کدوم سوال حتما ندیدم لینک بدید

(93-4-7، 10:43 صبح)behzadzati نوشته است: انصاف نیست به سوال ما جواب ندادی
فکر کنم جواب دادم شما ندیدی

سپاس شده توسط پويابهروش
سلام
خوبی
این جوک رو شنیدی
لرستان در خاموشی کامل ب سر میبرد ، شهروندان لر در عملیاتی ماهرانه تمامی کابل های مسی را قطع کردند
نظرت درباره دژاگه؟
نظرت درباره من ؟
نظرت درباره خودت ؟
کلاا تبریک !!!!!!
 سپاس شده توسط Hack!ng
درود میلاد جان-رفیق قدیمی

نظرت راجع به بلژیک؟!!(نکته را گرفتی!)
 سپاس شده توسط Hack!ng
من فقط یه چیزی بگم و یاد آوری کنم

آقا میلاد قول دادی که توی پست آخر عکسی از خودت بزاریا

یادت نره
گرچه بی مهری تو ، بر دل من سنگ زند