بک لینک

نمونه کار های نیمچه طراح (Miss Azad)
خانم آزاد من همه طراحی های شما تو این تایپکو دیدم و همشون عالیو حرفه ای هستن ولی این لوگوی بیگ بنگ خیلی خیلی 
جالبه یعنی هیچ قسمتی از لوگو از بحث بیگ بنگ جدا نیست

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط Miss Azad ، F.Seraji
من فک کنم شما غیر از ماوس و کیبورد یه تجهیزات دیگه ای هم دارین . نه؟
ندارین؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Miss Azad
خانم آزاد؛ زیبا کار شده، اما به نظرم اگه در طراحیتون بتونید به بیننده به نوعی القای احساس انفجار رو بدید خیلی بهتر میشه، چون همونطور که از اسمش پیداست در مورد نظریه انفجار بزرگ (بیگ بنگ) هستش.
نامه خداحافظی فراماسونری ممنوع در وبلاگ موجود است. می توانید برای آخرین بار از وبلاگ فراماسونری ممنوع دیدن فرمایید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Miss Azad
(93-6-18، 03:48 عصر)simorghmmm نوشته است: من فک کنم شما غیر از ماوس و کیبورد یه تجهیزات دیگه ای هم دارین . نه؟
ندارین؟؟
نه به هیچ وجه فقط همین ....!

(93-6-18، 04:23 عصر)پویا ناجی نوشته است: خانم آزاد؛ زیبا کار شده، اما به نظرم اگه در طراحیتون بتونید به بیننده به نوعی القای احساس انفجار رو بدید خیلی بهتر میشه، چون همونطور که از اسمش پیداست در مورد نظریه انفجار بزرگ (بیگ بنگ) هستش.
بله ولی نوعی حس انفجار را دارد ولی خب با جمع زدنش با موضوع سایت فکر می کنم از جهت مفهوم این بد نباشه!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
پاسخ
 سپاس شده توسط F.Seraji ، ArashDma
آفرین خانم آزاد!!

خیلی خوبه!!!

موفق باشید
حیف به وقتی که در بلاگرز گذراندیم....
پاسخ
 سپاس شده توسط Miss Azad
یک مسئله دیگه هم توی این تاپیک هم تاپیک نمونه کار های دیگه هستش اینه که عکسا رو داخل آپلودسنترای مختلف آپلود میکنید که خیلیاشون نابود شدن !

بهتر نیست نمونه کار ها رو پیوست کنید و در پستتون ادرس اونا رو بدید؟

الان مثلا کسی بخواد ببینه خانم ازاد از اول تا الان چقدر پیشرفت داشته نمیتونه ! صفحه اول رو ببینید ! همه لینکا خراب شدن

در پناه حق
سرور مجازی هتزنر
کیفیتی و قیمتی بینظیر
همراه با انواع کانفیگ ها
پاسخ
 سپاس شده توسط A.salehpour ، gharaee ، evil1378 ، Miss Azad
اخه خانم شما خودتون بعضی جاها سوال شده فونت چیه شما گفتی فونت نیست ،کار دستی بوده ،چطور با موس اینقد خوب میشه نوشت؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Miss Azad
ببینید این طرحا با ایلسلیتور طراحی شده اولا با موس اونقدر تکرار می کردم که منحنی مورد نظر منو بهم بده ... کار زمان بری بود هنوز هم بعضی وقتا این کار رو می کنم ولی خب در دو سه تا کار اخیرم با دست می کشم و از اون با گوشیم عکس می گیرم و میریزم رو کامپیوتر و بعد با پن در محیط ایلسلیتور اجراش می کنم!
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
سخن شما متین ... ولی در حجم های از 100 کیلو بیشتر اذیت می کرد ارور میداد .... خیلی هم کند بود....
ضمنا آپ ایران را اشتباه کردم ولی اون یکی بنا به دلیلی (که اونم نمیشه گفت...) به اون یکی اطمینان داشتم فکر نمی کردم اینطور عکسا تداخل پیدا کنن....
در هر حال فکر کنم عکس گیگ فعلا اپلود سنتر خوبی باشه در هر حال هر کدوم از طرحا را که خواستید ببینید یک پ خ بهم بدید آپش می کنم دوباره بهتون میدم!
پاسخ
 سپاس شده توسط Mansouri ، ArashDma
سلام ...
یادتونه ؟ 1

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

بابانوئل

♥ Webmasters World  ♥
پاسخ
 سپاس شده توسط Miss Azad
(93-6-25، 12:28 صبح)beckham نوشته است: سلام ...
یادتونه ؟ 1
جاش نبود البته ....
ولی بله خوب یادمه کار نسبتا ابتدایی ای بود!
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان