بک لینک

موضوع بسته شده است 
نظرتون درباره طراحی جدیدم
تو طرح دومی بازم کیفیتش پایینه
*بیشتر دقت کنید می فهمید
حیف به وقتی که در بلاگرز گذراندیم....
 سپاس شده توسط mboy2050
طراحی های شما و زیبا و حرفه ای هستند ولی یه مشکل دارند.اونم اینه که از فونت های زیبا تر استفاده کنید و اونجا که نوشته زوم بلاگ "م"را قسمت های کشیده شده معلوم هستند

مُرد !
 سپاس شده توسط mboy2050
(92-10-4، 07:47 عصر)AmirRezaei نوشته است: طرحتون بسیار زیباست و در مورد اون قسمت وسط هدر هم به نظر من اگه در کناره ها این رو کار می کردین بهتر هم می شد...

البته این نظر شخصی من و ایراد برای کار شما نیست...

(92-10-4، 07:51 عصر)فرهاد17 نوشته است: تو طرح دومی بازم کیفیتش پایینه
*بیشتر دقت کنید می فهمید

قسمت وسط رو بردم گوشه و تغییراتی رو ایجاد کردم ، فرهاد 17 در مورد کیفیت هم من هر چی دقت می کنم چیز کم وضوح یا کم کیفیت نمیبینم ! در هر صورت کیفیت رو گذاشتن png24 آخرین کیفیت ممکن با حجم 3 برابر ولی بازم تغییری پیدا نکرد و مثل قبل تو بهترین کیفیت ! شایدم من نمیبینم ، لطفاٌ بگید کجا رو میگید. ( 2 نسخه کم حجم و پر حجم رو گذاشتم البته )

http://axgig.com/images/62219511846008191938.png

http://axgig.com/images/62733840343795150451.png

(92-10-4، 09:24 عصر)mohammadhero نوشته است: طراحی های شما و زیبا و حرفه ای هستند ولی یه مشکل دارند.اونم اینه که از فونت های زیبا تر استفاده کنید و اونجا که نوشته زوم بلاگ "م"را قسمت های کشیده شده معلوم هستند
اذیت نکن دیگه Big Grin فونت برای یه قسمت کار بود که برای اونم هم b yekan رو گذاشتم هم یه فونت پیچیده تر و خیلی خوشگلتر ، در مورد کشیدن م هم اگر به خاطر اون میگید فونت بده که خودم خواستم اونطور باشه Big Grin اون خط ها رو ببینید واقعاٌ بهتر نکرده ؟
 سپاس شده توسط MOHamMaD.Sh ، Pc-island ، AmirRezaei ، mohammadhero ، سجاد781 ، Miss Azad
تغییرات داده شده به نظرم کار رو خیلی بهتر کرد...
 سپاس شده توسط mboy2050
آره انطافا این آخرین نمونه ها بهترین بودن
اولین پروژه ی موفقیت آمیز من با PHP
 سپاس شده توسط mboy2050
آهان این شد بهترین
http://axgig.com/images/62219511846008191938.png
همه چیزش درست شد...
موفق باشی
 سپاس شده توسط mboy2050
(92-10-5، 12:17 صبح)miladgraph نوشته است: طرحت مفت نمي ارزه

چه جوري اسم خودتو گذاشتي طراح

دوست عزیز با این طرز گفتار آدم احساس میکنه که توان ساخت چنین طرحی رو ندارید این را میگویید !

اگه مفت نمی ارزه خوب اشکالاتش رو بگید!!!

راستی آقا محسن مثل همیشه عالی شده فقط ی ذره به سایت زوم بلاگ نمیاد! ولی در کل به نظرم خیلی زیبا شده.

موفق باشید.
 سپاس شده توسط سجاد781 ، Miss Azad ، mohammad hosein ، mboy2050
آقا میلاد یکم طرز حرف زدنتون رو تصحیح کنید
از شما بعدیه!!!!!!!!!!!!!
 سپاس شده توسط mboy2050
به نظر من اون کار اول فونت بهتری داشت ولی ترکیب بندی اخریه بهتر بود!
لوگو سمت چپ وبلاگ هم یکمی ایراد داشت شما نوشتید م بلاگ زو البته اگر میمش سمت چپ می رفت می شد گفت این روش و ترکیبی که شما دادید ولی جدا کردن یک کلمه به عقیده من خیلی جالب نبود!
کار بگ راند قوی ای داشت و خیلی جالب بود و واقعا مشتاقم بدونم چطور به ذهنتون رسیده که با فیلتر ها حالت ابر درست کنید . از فیلتر > رندر < کلودز استفاده کردید و بعد بلورش کردید درسته!
ضمنا لطفا به بحث ادامه ندید !
از کاربران خواهشمندم که قبل اظهار نظر دقت نمایند که اظهار نظرشان تخریب نباشد!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
 سپاس شده توسط mmsh ، mohammad hosein ، mboy2050
طراحی اخیرتون زیباست ولی فقط رنگ آبی به چشم میخوره.

مُرد !
 سپاس شده توسط mboy2050
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان