بک لینک

موضوع بسته شده است 
سایتم پرید ، کمکم کنین !!
(93-4-8، 11:17 صبح)یزدان نوشته است:
(93-4-7، 06:22 عصر)mr.mohsen نوشته است: اخرش که چی ؟
هر کاری هم بکنی باز هاست رایگان هزار تا مشکل داره 
محدودیتشم از بلاگفا زیاد تره به نظر من عیدیاتو با پول تو جیبیت جمع کن هاست و دومین مناسب از شرکت های معتبر خریداری کنید4
مثل : تهران هاست ، تیک وب ، و......

خیلی دیگه  ددددددد ....68

در ضمن یکی از دوستان بلاگرزی چند وقت پیش بهم گفت که اول از هاست رایگان شروع کن بعد اگه دیدی بازدید از وبت بالا شد یه هاست پولی بگیر.
حالا فهمیدی خوشتیپ
بسم االله در هاست رایگان بفرمایید تجربه کسب کنید
اتفاقا برای شما که میخواهید تجرربه کسب کنید این ارور های هاست راگان هم تجربه خوبیه واستون
من اصلا نمی دونستم هاست چیه بعد که فهمیدم سری هاست گرفتم الان هم شکر خدا بازدید و رتبه الکسام هم عالیه
بازگشت حباب یخی 94/2/12 
فکر کنم برا تجربه کافی باشه چون سایتتون الان به حدی رسیده که مصرف سی پی یو هاست رایگانتون بیش از حد بوده !!!
دیگه تجربه چی میخواید از هاست کسب کنید !

در پناه حق
سرور مجازی هتزنر
کیفیتی و قیمتی بینظیر
همراه با انواع کانفیگ ها
(93-4-8، 11:17 صبح)یزدان نوشته است:
(93-4-7، 06:22 عصر)mr.mohsen نوشته است: اخرش که چی ؟
هر کاری هم بکنی باز هاست رایگان هزار تا مشکل داره 
محدودیتشم از بلاگفا زیاد تره به نظر من عیدیاتو با پول تو جیبیت جمع کن هاست و دومین مناسب از شرکت های معتبر خریداری کنید4
مثل : تهران هاست ، تیک وب ، و......

خیلی دیگه  ددددددد ....68

در ضمن یکی از دوستان بلاگرزی چند وقت پیش بهم گفت که اول از هاست رایگان شروع کن بعد اگه دیدی بازدید از وبت بالا شد یه هاست پولی بگیر.
حالا فهمیدی خوشتیپ
نقل قول: از هاست رایگان شروع کن بعد اگه دیدی بازدید از وبت بالا شد یه هاست پولی بگیر.
من با جملات دیگه تون کار ندارم که توهین به کاربره و قوانین انجمنو نقص می کنه.

این جمله یعنی چی؟

آخه هاست رایگان بازدید میاره؟

من خودم بهتون گفتم برو با هاست رایگان یه مدت امتحانی کار کن تا یاد بگیری و طریقه استفادش دستت بیاد بعد برو هاست بخر !

سپاس شده توسط mr.mohsen
خب اصلا بیخیال همه چیز شما در هاست رایگان روزانه 4000 بازدید داشته باشید موقعی که خواستید هاست بخرید و دامین متصل کند بازدیدا باهاتون میاد ؟ نه خیر اصلا اینطوری نیست
اگرم در xzn هاست بخرید و دامین متص کنید بازم بازدیدا باهاتون نمیاد
موفق باشید *
بازگشت حباب یخی 94/2/12 
(93-4-8، 01:25 عصر)mr.mohsen نوشته است: خب اصلا بیخیال همه چیز شما در هاست رایگان روزانه 4000 بازدید داشته باشید موقعی که خواستید هاست بخرید و دامین متصل کند بازدیدا باهاتون میاد ؟ نه خیر اصلا اینطوری نیست
موفق باشید *
ربطی نداره که ازکجاهاست بخرید مهم دامینشه اگرازاول دامین میخرید وبااون دامین کارمیکرد الان میتونست ازهرجایی که میخواد هاست بگیره دامینتشو وصل کن اطلاعاتشم بریزه توش
(93-4-8، 01:25 عصر)mr.mohsen نوشته است: خب اصلا بیخیال همه چیز شما در هاست رایگان روزانه 4000 بازدید داشته باشید موقعی که خواستید هاست بخرید و دامین متصل کند بازدیدا باهاتون میاد ؟ نه خیر اصلا اینطوری نیست
موفق باشید *
ایم جمله تون نشون دهنده سطح علمتونه!!
البته قصد توهین ندارما ولی خوب بالاخره دوست باید عیب های دوستشو بهش بگه53 
امام صادق (ع) می فرمایند:
نقل قول: بهترین دوست برای من کسی است که عیب های من را به من هدیه بدهد
آخه مگه می خواد از سرویس وبلاگدهی به هاست کوچ کنه که بازدیدش از بین بره؟؟
یا اصلا ساده تر
آدرس که عوض نمیشه فقط هاست عوض میشه که این هم ربطی نداره(البته این در صورتی صدق می کنه که ایشون از ساب دامین استفاده نکرده باشنBig Grin)
باز هم میگم بابت حرف من ناراحت نشید من قصدم کمک بود همین!
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان