بک لینک

موضوع بسته شده است 
انتخاب هاست
پس یعنی تیک وب از تهران هاست بهتره؟

در مورد دامنه چی؟کدوم بهتره؟
دامنه اگه ir باشه هیچ فرقی نداره ولی تیک وب ارزون تر میده .
هاست هم دوستان نظرشونو گفتند.
همه شرکت ها مشکلاتشونو دارند ...
مثلا خیلی از پشتیبانی تهران هاست تعریف نمیشه ...

سپاس شده توسط tikweb
ببخشید دوستان که دوباره مزاحمتون میشم اما قالبشو چیکار کنم؟
(واسه مطالب خنده دار میخوام)
(93-4-12، 12:51 صبح)bia2trol نوشته است: پس یعنی تیک وب از تهران هاست بهتره؟

نمیشه این طوری انتخاب کرد

مثلا من دوست دارم قوی ترین کامپیوتر دنیا از لحاظ سخت افزاری رو داشته باشم ولی گرون هست !

این هم همینه

25 تومن دارید باید قیمت هاشون هم در نظر بگیرید که تیک وب مناسب تره ولی از نظر کیفیت نمی دونم !

در مورد دامنه هم باید بگم اگه .ir میخاید بگیرید فرقی نمی کنه پس دنبال ارزونی باشید در مورد دامنه .ir
(93-4-12، 11:10 صبح)bia2trol نوشته است: ببخشید دوستان که دوباره مزاحمتون میشم اما قالبشو چیکار کنم؟

توی گوگل سرچ کنید قالب تفریحی یا مجله سرگرمی وردپرس
براتون کلی قالب میاره

در پناه حق
سرور مجازی هتزنر
کیفیتی و قیمتی بینظیر
همراه با انواع کانفیگ ها

تهران هاست یک شرکت است .
شما به شرکت اعتماد می کنید که میتوانید خود مدیر هاستینگ رو ببنید ؟ یا با یک سرویس خصوصی ؟

به نظر من هر دوی هاستینگ هایی که گفتید خوب است اما تهران هاست را انتخاب کنید
اما هیچکدوم اون جوری که من میخوام نیست
دوستان اینجا کسی پیدا میشه که بتونه یه قالب واسه من درست کنه؟؟؟
اگه اینطور هستش هزینش رو بگید ممنون

(93-4-12، 11:14 صبح)tikweb نوشته است:
(93-4-12، 11:10 صبح)bia2trol نوشته است: ببخشید دوستان که دوباره مزاحمتون میشم اما قالبشو چیکار کنم؟

توی گوگل سرچ کنید قالب تفریحی یا مجله سرگرمی وردپرس
براتون کلی قالب میاره

در پناه حق

(93-4-12، 11:48 صبح)هکر نوشته است:

تهران هاست یک شرکت است .
شما به شرکت اعتماد می کنید که میتوانید خود مدیر هاستینگ رو ببنید ؟ یا با یک سرویس خصوصی ؟

به نظر من هر دوی هاستینگ هایی که گفتید خوب است اما تهران هاست را انتخاب کنید
دوست عزیز اما نسبت به قیمت و کیفیت اکثریت میگن تیک وب خوبه؟؟؟تهران هاست میگن پشتیبانیش خوب نیست 
این درسته؟
(93-4-12، 11:57 صبح)bia2trol نوشته است: دوست عزیز اما نسبت به قیمت و کیفیت اکثریت میگن تیک وب خوبه؟؟؟تهران هاست میگن پشتیبانیش خوب نیست 
این درسته؟

در مورد پشتیبانی من با دو سه تا از هاستینگ ها کار کردم اگه انتظار دارین که تیکت که زدین زیر 30 دقیقه پاسخ بگیرین باید بگم که تو ایران از این خبر ها نیستSmile
ولی تهران هاست یه حسنی که داره من البته خودم جدیدا" استفاده کردم و خیلی عالی بود پشتیبانی از طریق تلفن بود
حدود یه ماه قبل یه مشکلی برای هاست های خارج از کشور ایجاد شده بود که سایت با ارور مای اس کیو ال مواجه می شد و قطع می شد که من با تماس مستقیم با آقای مافی و آقای جانقربان در کم ترین زمان مشکل رو حل کردند
جناب مافی و جانقربان و در کل تهران هاست هم از همکاران خوب ما هستند

بررسی اجمالی :
-تهران هاست هاست های میزبانی که ارائه میده یکی در داخل ایران هست و دیگری در امریکا اما تیک وب در فرانسه و دیتاسنتر ovh و داخل ایران دیتاسنتر پارس انلاین هاست ارائه میده

- در تیک وب با یک کلیک در پنل هاستتون خودتون میتونید بیش از 200 اسکریپت مطرح جهان رو نصب کنید و اگر هم نتونستید پشتیبانی براتون رایگان نصب میکنند !! 

-همراه با سرویس های تیک وب اگر یکساله خریداری بشن دامنه .ir رایگان هم داده میشه اما در تهران هاست سرویس ها دارای دامنه رایگان نمی باشند

- تیک وب دارای پشتیبانی انلاین یاهو می باشد(جزو معدود هاستینگ های ایران که پشتیبانی یاهو دارد)

- پهنای باند هاست های تیک وب نامحدود واقعی می باشد اما در تهران هاست محدود می باشد

- در تیک وب میتوانید سه روز سرویس های ما را تست کنید و در صورت رضایت خریداری کنید
- هاست های تیک وب را میتوانید ماهانه نیز خریداری کنید

- سرور جدید میزبانی تیک وب ، دارای انتی دیداس سخت افزاری می باشد
- در هاست های تیک وب میتوانید ورژن php را از 4.4 تا 5.6 خودتون انتخاب کنید و حتی extensions های php رو هم فعال و یا غیرفعال کنید(برای بعضی از اسکریپت ها و یا افزونه ها مورد نیاز می باشد)

در مورد کیفیت هم نظری نمیدم چون هم تیک وب هم تهران هاست کیفیت خوبی دارند

بازم انتخاب با خودتون هست

در پناه حق
سرور مجازی هتزنر
کیفیتی و قیمتی بینظیر
همراه با انواع کانفیگ ها
 سپاس شده توسط bia2trol ، evil1378
سلام
بهتر هست هیچ گونه مقایسه ای صورت نگیرد .
شما هم بودجه تون محدود هست و با توجه به بودجه تون میخواهید هاست اجاره کنید .
برای ما که فرق نداره ولی به پشتیبان تیک وب هم توصیه میکنم که بیشتر از این به تبلیغ سرویس هاشون نپردازند برای خودشون خوب نیست تو این انجمن Smile
چون به هر حال این انجمن توسط تهران هاست پشتیبانی میشه و اون ها دارن هزینه سرور رو متحمل میشن .
کاری به این دو هاستینگ ندارم ولی توصیه من در کل این هست که به هاستینگی اعتماد کنید که حداقل 4 سال سابقه مفید در عرصه هاستینگ داشته باشه و هیچوقت هم کیفیت رو فدای قیمت نکنید .
موفق باشید
 سپاس شده توسط tikweb ، AmirRezaei ، bia2trol ، -Saeed-
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان