بک لینک

موضوع بسته شده است 
سایت آشیانه هک شد
(91-1-14، 05:30 عصر)messi نوشته است: حقشون بود . چطوری هست که وقتی اونا هک میشن تیتز میزنین و طرفداری این سایت رو میکنید ولی جسابش رو بکنید که چند تا سایت خارجی رو هک کرده بودن . شما فک کردید که بیشتر اینترنت پر شده از سایت های خدمات دهی رایگان خارجی ولی ما چی کار میکنیم . سایت پارس تولز و یک ابزار رو راه اندازی میکنیم و هزار جور لینک مخفی میذازیم اون تو . تا خالا یه خارجی تونسته از یک سایت ایرانی بهره مند بشه . جالا دلم خنک شد . بهتر که حک شد . لطفا طرفداری نکنید . ایرانی بودنشون رو بذارید کنار . به این فک کنید که دوست دارید سایت شما هک بشه .

باز دوباره بدون اطلاعات کافی اظهار نظر صورت گرفت. البته شخص شما رو نمیگم. ما همه همینطوریم. خیلی وقتا بدون اینکه پیرامون یک مسئله ای اطلاعات کافی داشته باشیم اظهار نظر میکنیم. جواب حرف شما رو کاربر98 به درستی اعلام کرد.
یعنی دولت این سایت رو حمایت میکند . خوب هک کردن یه سایت موقتی هست . نیست . باید فرهنگ سازی بشه . فیسبوک هم هک شد ولی هنوز هم داره به کارش ادامه میده . دنبال یه راه حل دیگه بگردید . البته داشتن علمش خوبه ولی الکی وقت خودشون رو میذارن واسه هک . حداقل سازمان سیا یا ناتو رو هک کنند . این که یکی اون ور دنیا بگه خلیج عرب اینا هکش کنند یعنی اینکه ما هم قبول داریم خلیج عرب هست ولی نمیخوایم صداش به گوش جهان برسه .
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
هک یک جور قدرت نمایی هست , یعنی وقتی اشیانه ( ارتش سایبری ) توانست فیس بوک را هک کند , این یک جور حقارت برای ان ها هست و این یعنی دولت ایران روی فیس بوک و ... هم مثلا تسلط دارد و یک سری چیز های دیگر که درست نیست سر ان ها بحث کنیم , فرهنگ سازی و این حرف ها اصلا ربطی به هک ندارد و کلا مسئله اش جدا هست.
لازم به ذکر هست که ما فقط اسم هک را می اوریم و از دانش پشت ان سخنی نمی گوییم , این به نظر من یک پیشرفت بزرگ و بسیار لازم برای کشور هست , نمونه اش پهپاد جاسوسی امریکا که گرفته شد با استفاده از همین علم بوده است.

ایا از خود پرسیده اید که چرا عرب ها که دشمنان درجه یک ایرانیان هستند , امروزه به خود جرات هک سایت های ایرانی را نمی دهند با اینکه سایت های خودشان در حال هک شدن توسط ما هستند ؟
 سپاس شده توسط ahmad-ahmad ، naghiii ، Miss Azad
در مسایل سیاسی ، اینترنت و به خصوص هک سایبری به نظرم حرف اول رو میزنن.اگه یه گروه بیاد تمامی سایت های وزارت خانه ها و سایت کل اقتصاد یک کشورو هک کنه،در واقع اون کشور رو فلج کرده.یعنی یه هک به ظاهر ساده از هزارتا حمله و جنگ فیزیکی بین کشور ها بدتر و اثر گذارتره.
در ضمن لطفا دیگه وارد مسایل سیاسی نشید و در این موارد بحث نکنید.
 سپاس شده توسط Miss Azad
(91-1-14، 05:52 عصر)messi نوشته است: یعنی دولت این سایت رو حمایت میکند .

تا جایی که من میدونم نخیر! این گروه شخصی است.

(91-1-14، 05:52 عصر)messi نوشته است: سازمان سیا یا ناتو رو هک کنند .
اطلاع دقیق ندارم ولی فک کنم سابقه هک کردن سازمان های نظامی را هم دارند.

(91-1-14، 05:52 عصر)messi نوشته است: این که یکی اون ور دنیا بگه خلیج عرب اینا هکش کنند یعنی اینکه ما هم قبول داریم خلیج عرب هست ولی نمیخوایم صداش به گوش جهان برسه .
این دیگه از اون حرف ها بود. واقعا نمیدونم چی بگم!
 سپاس شده توسط atanaghedifar
خلیج همیشه فارسه.
بابا دیگه بحث سیاسی نکنیییییییید.!
اینجا انجمن وبلاگ نویسانه نه هک کنندگان و میزگرد سیستمداران!!!!
----------------------------------
در ضمن لطفا دیگه وارد مسایل سیاسی نشید و در این موارد بحث نکنید.

من برای روشن شدن موضوع وارد این مسائل شدم و اگر لازم باشد بازم این کار را خواهم کرد.

اطلاع دقیق ندارم ولی فک کنم سابقه هک کردن سازمان های نظامی را هم دارند.

سایت ناسا توسط این تیم هک شده است.
 سپاس شده توسط ahmad-ahmad ، mahdizz
(91-1-14، 06:07 عصر)پويابهروش نوشته است: خلیج همیشه فارسه.
بابا دیگه بحث سیاسی نکنیییییییید.!
اینجا انجمن وبلاگ نویسانه نه هک کنندگان و میزگرد سیستمداران!!!!

چی میگی آقا پویا؟
پس تو بحث سیاسی نشنیدی تا حالا؟
بحث خلیج فارس یه بحث ملی است. نه سیاسی
خوب چرا ناسا رو هک کردند . واسه اطلاعات هکش کردند . کار خیلی زشتی هست . من مخالف هک کردن سایت های علمی هستم .
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
 سپاس شده توسط mahdizz
(91-1-14، 06:19 عصر)messi نوشته است: خوب چرا ناسا رو هک کردند . واسه اطلاعات هکش کردند . کار خیلی زشتی هست . من مخالف هک کردن سایت های علمی هستم .
ناسا:
ناسا عهده دار و مجری طرح های ملی ایالات متحده در زمینه برنامه های فضایی است. هم چنین ناسا مسئول مدیریت و اجرای پژوهشهای تجاری و نظامی در زمینه ی هوافضا است.
منبع: ویکی پیدیا
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان