بک لینک

انواع css راهنمایی
سلام دوباره

ممنون از همگی

یه توضیحی بدین +1

نقل قول:  #wrp .box1 .bx_center .post .body .readmore{
       margin-top:10px;
       margin-bottom:10px;
   }
   #wrp .box1 .bx_center .post .body .readmore a{
       margin:1px;
       margin-left:3px;
       padding:3px 7px 5px 7px;
       margin-left: 3px;
       cursor:pointer;
       background:#f3f3f3;
       color:#777;
       border:#ccc 1px solid;
   }
   #wrp .box1 .bx_center .post .body .readmore a:hover{
       background:#990000;
       border:#990000 1px solid;
       color:#FFF;
   }
a {

a:hover {

a:active {

این سه تا مورد یعنی چی ؟
پاسخ
(94-7-10، 07:42 عصر)aminjan نوشته است: a {

a:hover {

a:active {

این سه تا مورد یعنی چی ؟

سلام
کلاس رو که دوستان گفتن با نقطه . شروع میشه آیدی هم که گفتن با شارپ # شروع میشه.
اما وقتی نه نقطه باشه و نه شارپ و متن شیوه نامه به صورت معمولی نوشته شده باشه منظورشون تگ است.
یعنی a {} منظورش تگ a یا <a> است.برای همه تگ ها هم میشه مثلاً body{} به تگ body استایل میده یا img {} به تگ img.
می تونی تگ های اختصاصی خودت هم بسازی مثلاً mytheme {} به تگ mytheme که به این صورت <mytheme> نوشته میشه استایل میده.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط aminjan
hover: هم به حالتی از شی استایل میده که نشانگر موس رفته باشه روش.
مثلاً میشه در hover: یه رنگ دیگه برای متن انتخاب کرد که وقتی موس میره روش اون رنگی بشه.

active: هم به حالتی میگن که لینک فعال باشه یعنی مثلاً وقتی روی لینک کلیک شده باشه.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط aminjan
مرسی

width: 140px;
    /*height: 110px;*/

عرض رو میفهمم
ولی طول رو نمیفهمم  ;*/ ؟
پاسخ
(94-7-10، 08:18 عصر)aminjan نوشته است: مرسی

width: 140px;
    /*height: 110px;*/

عرض رو میفهمم
ولی طول رو نمیفهمم  ;*/ ؟

پهنا میشه width ارتفاع میشه height
الان این کدی که نوشتید ارتفاع یعنی height رو با علامت های /* و */ به کامنت تبدیل کرده.
وقتی کدی به کامنت تبدیل بشه اجرا نمیشه.باید این علامت ها رو حذف کنید تا کد اجرا بشه.

بعدش پیشنهاد میکنم حتماً به بخش آموزش CSS سایت http://w3schools.com رجوع کنید و اون جا از تست های آنلاینش بهره ببرید تا بهتر درک کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسط aminjan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان