بک لینک

موضوع بسته شده است 
مقایسه‌ی بلاگفا و لوكس بلاگ
حتما متوجه شدين تم 98 زير نظر سرويس وبلاگدهي رز بلاگه . خوب رز بلاگ با ترجمه ي قالب ها براي ساير سرويس ها و قرار دادن كدهاي تبليغاتي و ويروسي قصد ضربه زدن به سرويس هاي ديگه رو داره .
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
 سپاس شده توسط jki ، DV7 ، atanaghedifar ، محمدرضا سلیمی
(91-3-31، 04:13 عصر)messi نوشته است: بله ! من اوايل فك ميكردم بلاگفا سرويس بيخودي اما حالا مطمئن هستم بهترينه . بلاگفا قالبهاي ويروسي رو قبول نميكنه . قالب هاي تبليغاتي رو قبول نميكنه . تعداد برچسب ها فقط 5 تا ميتونه باشه . ساده است . خودشو لوس نميكنه مثل لوس بلاگ . پول دامنه رو نميخوره مثل لوس بلاگ . پيج رنك وبلاگ هاي بلاگفا خيلي زود بالا ميره . درسته بعضي چيزا رو ممنوع كرده ولي اگه درست به قضيه نگاه بشه متوجه نيت خير مدير بلاگفا ميشيد .
هر چند نظر قهر آلود شما مورد احترامه ولی خود من توی هر دو سرویس بعلاوه رزبلاگ وبلاگ دارم و بعد از چند سال استفاده از بلاگفا چند وقتیه کرکرشو دادم پایین و منتقلش کردم روی لوکس بلاگ بس که گیر الکی میده و ساده و مزخرفه؛اون وبی که توی بلاگفا داشتم بعد از یکسال تازه پیجش شد 2 ولی اونی رو که توی لوکس ساختم دقیقاً با همون مطالب بعد از دو هفته شد 2؛در واقع از بلاگفا یکسال دو هفته کمتر زودتر این اتفاق افتاد؛و از روزیم که به لوکس اومدم هنوز مشکلی نداشتم و در عرض مدت کوتاهی بازدید وبم به900بازدید در روز هم رسید در حالی که رزبلاگ هم مثل بلاگفا نتونسته این کار رو بکنه.Big Grin
900‏ بازديد وبگذر يا لوكس بلاگ
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
 سپاس شده توسط mohammadreza477
من یه چیز بگم؟ مقایسه ی سرویس ها با هم دردی از ما دوا نخواهد کرد. پس وقت خود را تلف نکنید.
محض تذکر گفتم. دیگه بقیه اش با خودتون دوستان Wink
 سپاس شده توسط sa.ali ، mohammadreza477
همه ی سرویس های وبلاگدهی یه سری معایبی دارن از بلاگفا بگیر تا صبا بلاگ که تازگیا هک شده
بیخودی وقتون رو تو مقایسه تلف نکنید
کم باش و از کم بودنت نترس اونی که اگه کم باشی ولت میکنه
همونیه که اگه زیاد باشی حیف و میلت میکنه
 سپاس شده توسط mohammadreza477 ، alaedin
لطفا تايپك هاي قديمي را بروز نكنيد.
 سپاس شده توسط alaedin ، mohammadreza477
(91-4-23، 05:56 عصر)h.mallaki67 نوشته است:
(91-3-31، 04:13 عصر)messi نوشته است: بله ! من اوايل فك ميكردم بلاگفا سرويس بيخودي اما حالا مطمئن هستم بهترينه . بلاگفا قالبهاي ويروسي رو قبول نميكنه . قالب هاي تبليغاتي رو قبول نميكنه . تعداد برچسب ها فقط 5 تا ميتونه باشه . ساده است . خودشو لوس نميكنه مثل لوس بلاگ . پول دامنه رو نميخوره مثل لوس بلاگ . پيج رنك وبلاگ هاي بلاگفا خيلي زود بالا ميره . درسته بعضي چيزا رو ممنوع كرده ولي اگه درست به قضيه نگاه بشه متوجه نيت خير مدير بلاگفا ميشيد .
هر چند نظر قهر آلود شما مورد احترامه ولی خود من توی هر دو سرویس بعلاوه رزبلاگ وبلاگ دارم و بعد از چند سال استفاده از بلاگفا چند وقتیه کرکرشو دادم پایین و منتقلش کردم روی لوکس بلاگ بس که گیر الکی میده و ساده و مزخرفه؛اون وبی که توی بلاگفا داشتم بعد از یکسال تازه پیجش شد 2 ولی اونی رو که توی لوکس ساختم دقیقاً با همون مطالب بعد از دو هفته شد 2؛در واقع از بلاگفا یکسال دو هفته کمتر زودتر این اتفاق افتاد؛و از روزیم که به لوکس اومدم هنوز مشکلی نداشتم و در عرض مدت کوتاهی بازدید وبم به900بازدید در روز هم رسید در حالی که رزبلاگ هم مثل بلاگفا نتونسته این کار رو بکنه.Big Grin
Big Grin منم همينكارو كردم بعد از يك ماه ورودي گوگلم رسيد به 300 تا الان يك ساله دارم شده ورودي گوگل 1800Tongue از نظر ايندكس شدن مطالب لوكس بلاگ بهتره.در ضمن اين آمار با وبگذره
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان