بک لینک

موضوع بسته شده است 
تحریم های جدید بلاگفا
(91-9-30، 12:14 عصر)yavar99 نوشته است: یک سوال تحریم ها براشون چه فایده ای داره؟مثلا" میره به سایت فلان میگه اگه بهم اینقدر پول ندی تحریمت می کنم؟یا دلیلش چیز دیگست؟

اون زمان ک پیچک تحریم شد
وقتی باز شد من دیدم به بلاگفا تبلیغ داده
 سپاس شده توسط ahmad-ahmad
سلام دوستان بلاگفا فقط به خاطر اینکه معروفه و همچنین ادرس کوتاهی داره و همچنین گرفتن رتبه ی گوگل داخلش راحت تره کاربران پرشماری داره.این سرویس که از خودش هیچ امکاناتی نداره و آقای شیرازی هم که داره کمکم شورش رو ر میاره...
(توسط ahmad-ahmad ویرایش شد. )
سر بی گناه را غم دار نیست...

لطفا تبلیغ بقیه سرویس ها رو نکنید که از اونا هم دل خوشی نداریم
 سپاس شده توسط Pouriya Sadeghi ، alaedin
(91-9-30، 12:14 عصر)yavar99 نوشته است: یک سوال تحریم ها براشون چه فایده ای داره؟مثلا" میره به سایت فلان میگه اگه بهم اینقدر پول ندی تحریمت می کنم؟یا دلیلش چیز دیگست؟
يه بار توي يه تاپيك مشابه (اين تاپيك رو دنبال نكردم) آقا ايمان حرف درستي زدن.
اكثر مواقع اين تحريم ها به نفع كاربرانه.چون اكثر اين سايت هايي كه ابزار يا هرچيز ديگه اي استفاده ميكنن ، كلي بك لينك و .... در كدهاشون قرار دادن كه واقعا براي وبلاگ فرد از لحاظ گوناگون مضره.
 سپاس شده توسط alaedin ، Pouriya Sadeghi
(91-9-30، 05:35 عصر)پويابهروش نوشته است:
اكثر مواقع اين تحريم ها به نفع كاربرانه.چون اكثر اين سايت هايي كه ابزار يا هرچيز ديگه اي استفاده ميكنن ، كلي بك لينك و .... در كدهاشون قرار دادن كه واقعا براي وبلاگ فرد از لحاظ گوناگون مضره.

کلی بک لینک و چییییییی؟؟؟؟
یک نمونه میگید بعد میگید و غیره
اگه برای وبلاگ مفید نبودند که اینقدر پربازدید نمیشدند
همچنین 60 درصد کدها و ابزارها بک لینک دریافت می کنند بقیه بدون بک لینک هستند
(91-9-30، 05:49 عصر)sinaa نوشته است:
(91-9-30، 05:35 عصر)پويابهروش نوشته است:

کلی بک لینک و چییییییی؟؟؟؟
یک نمونه میگید بعد میگید و غیره
اگه برای وبلاگ مفید نبودند که اینقدر پربازدید نمیشدند
همچنین 60 درصد کدها و ابزارها بک لینک دریافت می کنند بقیه بدون بک لینک هستند
اکثر قالب های موجود کلی بک لینک دارند . اصلا بعضی سایت ها پا رو فراتر از بک لینک میزارن و در متا تگ ها و هرجایی که دستشون برسه لینک میزارن . حتی در تگ H1 . کاربرانی که اطلاع ندارند با استفاده از این قالب ها چه بلایی سر وبشون میاد چی . اصلا چرا ما فقط بازدید رو در نظر میگیرم . وقت کاربرانی که مدت ها مطلب میزارن ولی بازدید مناسبی کسب نمیکنند چی . وقت اونا بی ارزشه .
ابزارهای موجود هم حتما نباید زیرش لینک باشه . لینک یه چیزیه که زیاد شاید به وب صدمه نزنه ولی اکثر ابزارها ایفریم هستند . یعنی هم سرعت لود سایت رو کم میکنند و هم بازدید از وب شما برای اونا به حساب میاد .
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
کجا اکثر ابزارها iframe هستش سایتهای ناشی شاید ابزاری با iframe برای وبلاگ ایجاد کنند هیچ یک از ابزارهای جوان تولز iframe نیستند اگر هم بخواهیم صفحه جدید در ابزار بزاریم از popup (پنجره کوچک) استفاده می کنیم که هیچ ضرری برای وبلاگ نداره
من به جوان تولز کاری ندارم . شما چرا همه اش هر چی میگم به خودتون میگیرید ؟
 سپاس شده توسط y235 ، پويابهروش
Smile پس با کی کار دارین
یه سایت ابزار وب (معتبر) معرفی کنید که از iframe استفاده کرده باشه
این همه ابزار هیچ کدون iframe نیستند وقتی نیستند چی بگم دروغ بگم؟
وقتی شما یک اطلاعات غلط میدید چه انتظاری دارید؟
من به جوان تولز کاری ندارم . تهمت هم نمیزم . اطلاعات کافی هم دارم .

به آدرس زیر برید و ببینید که من دروغ میگم یا نه . وقتی شما استفاده نمیکنید دلیل نمیشه بقیه هم استفاده نکنند . فک میکنید یک ابزار که افراد انلاین سایتش به 20 تا هم نمیرسه چطور رتبه الکسای اون 30 هزاره

کد:
http://1abzar.ir/abzar/tools/lig/?mod=iran&color=333333&tc=FFFFFF&tbg=89B002&bg2=FFFFFF&bg=EFEFEF&kc=B6B6B6&kadr=1
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان