بک لینک

موضوع بسته شده است 
9 راه برای کسب درآمد اینترنتی از سایت و وبلاگ
(91-12-4، 12:16 عصر)alaedin نوشته است:
(91-12-4، 12:06 عصر)manoto نوشته است: شما باید صبر کنید،زمان بذارید،تکنیک های بازاریابی را یاد بگیرید و بعد انتظار کسب درآمد داشته باشید!
اگر که فکر میکنید همکاری در فروش دروغ هست،پیشنهاد میکنم پست زیر را حتما مطالعه کنید:
http://vivan.rozblog.com/post/1
-----
همچنین اگر تصمیم گرفتید که از اینترنت درآمد کسب کنید، به سایتم مراجعه کنید و مطالب آموزش کسب درآمد اینترنتی را بخوانید و اگر سئوالی داشتید با ایمیلم تماس بگیرید،میتونید رو من حساب کنید
والا بنده با این همه تجربه ای که در این زمینه دارم نیازی به آموزش نمیبینم . اکثر کاربران میدونن که نمیشه به این سایت ها اعتماد کرد . مثلا بنده در سیستم همکاری در فروش 2 هزار تومان سهم از فروش یک چیزی داشتم . بعد از یک ماه در پنل نوشت سهم شما 700 تومان . وقتی هم که بپرسی الکی یه چیزی میگن

دوست عزیز:
لطفا به لینک زیر برو و مطلب را با دقت بخوان(شماره 4 و 5 را با دقت تمام بخوان):
http://vivan.rozblog.com/post/1
تا جوابت رو بگیری!
همه سیستمها قابل اعتماد نیستند!

(91-12-4، 12:29 عصر)MrAhmad نوشته است: ببینید کسی نگفته همکاری در فروش دروغه، اتفاقاً خیلی چیز خوبی هم هست و راسته ...
اما :
معمولا، تکرار می کنم معمولاً کسایی که اینطور سایت هایی رو راه اندازی می کنن نمی تونن سهم واقعی کاربرا رو پرداخت کنند، چون اگه اینطوری باشه باید هر چی در میارن و بدن به کاربرها ...

اکثر سایت هایی که هستند (اکسین ای دی اس - آد گاه - و و و ...) همشون حتی پول هم پرداخت می کنند (اینو من خودم دیدم !)
من خودم توی یکی از سایت هام مدت ها از همین سایت ها استفاده می کردم، بعد از چندین ماه 40 هزار تومان به حسابم ریختند اما انصافاً خیلی بیشتر از اینها باید می ریختن (چون مطمئن بودم که تعداد IP های ارجاعی از طرف من خیلی خیلی بیشتر از این حرفاست، حالا اونهایی که منجر به خرید می شدن هم بماند - دوست هایی هم کهخودم معرفی کرده بودم باز بماند.)
در کل طوری شده که کسی نمی تونه اعتماد کنه، و اگر کارشون هم درست باشه (یعنی دروغ نباشه) حق اصلیمون رو نمی دن.

دوست عزیز:
من خودم هم سیستمهای کلیکی ایرانی را قابل قبول نمیدانم! اما اگر عرض مینمایید که سیستمهای همکاری در فروش پول را خیلی کمتر از حق شما بهتان میدهند،باید عرض کنم که مشکل از خودتان است(البته باعرض پوزش از شما)! قبل از اینکه با یکی از سیستمهای همکاری در فروش کار کنید،باید چند مورد را در نظر بگیرید که در این پست نوشته ام:
http://vivan.rozblog.com/post/2
---
ببخشید که اینجا عرض نکردم،چون تو پست سایتم کامل توضیح داده ام!

(91-12-4، 11:37 صبح)حــــــــســــــیـــــــــــن نوشته است: من تو بلاگفا ویلاگ دارم آیا میتونم کسب درامد کنم
چرا که نه؟؟؟
به ویوان مراجعه کن و مطالب آموزش کسب درآمد از اینترنت را مطالعه کن!
اگه بقیه میتونند از اینترنت درآمد کسب کنند،پس تو هم میتوانی!!!
 سپاس شده توسط alaedin ، حــــــــســــــیـــــــــــن
(91-12-4، 12:28 عصر)manoto نوشته است: من هم تا 2 ماه اول هیچ درآمدی از همکاری در فروش نداشتم ولی دست از تلاش بر نداشتم و تکنیکهای بازاریابی موفق را یاد گرفتم و توانستم که درآمد کسب کنم!
اولین درآمدم 8 هزار تومان بود! و این باعث شد که بیشتر تلاش کنم و بعد از چند ماه،الان درآمدم (از همکاری در فروش) در هر ماه تقریبا 480 هزار تومان هست، و خدا را شکر میکنم!
این جمله را بخاطر بسپارید:
فقط غیر ممکن،غیر ممکن است!
---
اگر من میتوانم از اینترنت درآمد کسب کنم! پس شما هم میتوانید!

میگم اصن شما راست میگین !

یه سوال شما که ماهیانه 480 هزار تومن  در آمد دارین ،وبلاگ تون باید یه 4/5 تا دامین که هیچ  چرا وبلاگ تون یه دونه ( دامین هم نداره )؟

اصن با این درآمد می تونستین ، یک هاست بگیرین!!!!!!!!! اما روی وبلاگ هستین هنوز؟
- واسه همین سوالات که وبلاگنویسان اتماد نمی کنن نه به حرفهای شما و نه به حرفهای خودشون Huh
 سپاس شده توسط MrAhmad ، aminjan
(91-12-4، 05:15 عصر)مائده نوشته است:
(91-12-4، 12:28 عصر)manoto نوشته است: من هم تا 2 ماه اول هیچ درآمدی از همکاری در فروش نداشتم ولی دست از تلاش بر نداشتم و تکنیکهای بازاریابی موفق را یاد گرفتم و توانستم که درآمد کسب کنم!
اولین درآمدم 8 هزار تومان بود! و این باعث شد که بیشتر تلاش کنم و بعد از چند ماه،الان درآمدم (از همکاری در فروش) در هر ماه تقریبا 480 هزار تومان هست، و خدا را شکر میکنم!
---

میگم اصن شما راست میگین !

یه سوال شما که ماهیانه 480 هزار تومن در آمد دارین ،وبلاگ تون باید یه 4/5 تا دامین که هیچ چرا وبلاگ تون یه دونه ( دامین هم نداره )؟

اصن با این درآمد می تونستین ، یک هاست بگیرین!!!!!!!!! اما روی وبلاگ هستین هنوز؟
- واسه همین سوالات که وبلاگنویسان اتماد نمی کنن نه به حرفهای شما و نه به حرفهای خودشون Huh

ببین دوست عزیز:
-1کی گفته هر کی وبلاگ داره،باید دامنه به وبلاگش وصل کنه! اونم 5 تا دامنه!!!
-2من اطلاعات زیادی در مورد مدیریت سایت ندارم! و گر نه سایت شخصی را ایجاد میکردم!
-3من تو وبلاگم آموزش رایگان میدم! نه پولی از بازدیدکنندگان میگیرم،نه خدایی نکرده قصد کلاهبرداری دارم!
-4هدف من ایجاد وبلاگ ویوان فقط و فقط پیشبرد بیزینس وب فارسی است و دیگر و هیچ!
-5اگه فکر میکنی که من درغگو و کلاهبردار هستم،خب به وبلاگم نیا! کسی مجبورت نکرده!
---
دوست عزیز میشه یکم در مورد این (از همکاری در فروش)و تبلیغات کلیکی که میگین توضیح بدی چجوریه؟؟؟
و سوال دوم اینکه مثلا یک وبلاک یا وبسایت پر بازدید با رنک بالا کسی میخره؟؟یعنی اصلا خریدو فروش اینطوری هم هست؟؟؟
 http://www.architecheng.mihanblog.com
[url=www.architecheng.mihanblog.com]پایتخت معماری

[/url]

(93-5-22، 12:51 صبح)ali gohariyan نوشته است:
---
دوست عزیز میشه یکم در مورد این (از همکاری در فروش)و تبلیغات کلیکی که میگین توضیح بدی چجوریه؟؟؟
و سوال دوم اینکه مثلا یک وبلاک یا وبسایت پر بازدید با رنک بالا کسی میخره؟؟یعنی اصلا خریدو فروش اینطوری هم هست؟؟؟

الان همچین ادمی نیس اینجا ایشون تقریبا یه سال به این انجمن نیومده
این تاپیک مال ۹۱-۱۲-۴ هست
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان