بک لینک

موضوع بسته شده است 
نظرتون درمورد طراحی های بنده ؟ ||
فرمت flash به gif تبدیل میشه .
zamzar.com  
و خود نرم افزار فلش هم می تونه تبدیل کنه دوستان هرگز فکر نکنید این به این دلیل که gif هستش فلشه

سپاس شده توسط mhe
(92-8-3، 12:14 صبح)radd نوشته است: كجاياد گرفتي؟

با یه کلیپ کوتاه که نشون میداد چجوری میشه یه متن رو تو فتوشاپ از راست به چپ منتقل کرد ، یاد گرفتم !

(92-8-3، 12:23 صبح)عرشیامنصوری نوشته است: فرمت flash به gif تبدیل میشه .
zamzar.com  
و خود نرم افزار فلش هم می تونه تبدیل کنه دوستان هرگز فکر نکنید این به این دلیل که gif هستش فلشه

دوست من ، الان مشکل شما چیه؟
میخواهید ثابت کنید که من با فتوشاپ طراحی نکردم؟
نه عزیزم من میگم این بنر توسط شما طراحی نشده!!!
ببخشید که این طور میگم ولی بسیار با احترام 
لطفا ناراحت نشید.

چرا این فکر رو میکنید؟
چه دلیلی داره دروغ بگم؟
(92-8-3، 12:30 صبح)عرشیامنصوری نوشته است: نه عزیزم من میگم این بنر توسط شما طراحی نشده!!!
ببخشید که این طور میگم ولی بسیار با احترام 
لطفا ناراحت نشید.
حرف میزنی دلیل بده
زندکی فیلمه ,منم بازیگر...
 سپاس شده توسط mhe
(92-7-29، 05:10 عصر)ali13 نوشته است: اف بنر برای شماست!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟! بله
---------------------
لوگو خیلی خوبه ممنون
برای بنر ها اگر از رنگ بندی های بهتر استفاده کنید بهتره
بنر اولی افکت هاش فوق العاده هست....فقط رنگش یه کم تو چشم میزنه
موفق باشید
من واقعا نمی خوام کسی ناراحت شه ولی اگر بنر در حد مرگ توسط شما ساخته شده لطفا رو اون ویرایشی کنید و آدرس وبلاگ خودتون fbanner رو در نهایت قرار بدید.
اگر این کار را انجام بدید من به شما تبریک میگم و شما را از بهترین طراحان می شناسم . زیرا fbanner واقعا ابزار های خوبی داره و امیدوارم موفق باشه پس امیدوارم طراحی تونم خوب باشه.
با تشکر

(92-8-3، 12:45 صبح)عرشیامنصوری نوشته است: من واقعا نمی خوام کسی ناراحت شه ولی اگر بنر در حد مرگ توسط شما ساخته شده لطفا رو اون ویرایشی کنید و آدرس وبلاگ خودتون fbanner رو در نهایت قرار بدید.
اگر این کار را انجام بدید من به شما تبریک میگم و شما را از بهترین طراحان می شناسم . زیرا fbanner واقعا ابزار های خوبی داره و امیدوارم موفق باشه پس امیدوارم طراحی تونم خوب باشه.
با تشکر

دوست من ، برام فرقی نداره که حرفم رو باور کنید یا نکنید ، چون من قصدم از ایجاد تاپیک جمع کردن انتقاد بود.
در هر صورت موفق باشید . (در ضمن ، قبلا تو خود وبلاگم پستی داده بودم و گفتم که psd های قدیمی رو پاک کردم ، خنده در حد مرگ هم از اون قدیمی هاست و پاک شده ، دو تای دیگه رو تازه طراحی کردم و psd شون رو دارم ، اگه میخواهید اونا رو ویرایش کنم)
موفق باشید
طراحی هایتان خوبه فقط حجمشونو یه کم کم تر کنید.Big Grin

سپاس شده توسط mhe
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان