بک لینک

موضوع بسته شده است 
یک سوال فوری در باره ی مکانی برای آپلود فایل ها برای وبسایت
(93-8-6، 08:19 عصر)ebrahim.sh نوشته است:
(93-8-6، 08:15 عصر)HSG نوشته است:
(93-8-6، 08:12 عصر)ebrahim.sh نوشته است: سلام این چه سایتیه دیگه!؟
این که پدرم رو در اورد تا سایت رو ساختم حالا هم نمیتونم وارد پنل مدیریت بشم .
خب راه دیگه ای نداره؟

این مال خود بنده است! ببخشید دیگه چند دقیقه ای طول میکشه تا آدرس سایتی که توش ساخته میشه باز بشه.
بالاخره هر چقدر هم بد باشه به خاطر رایگان بودنش و اینکه همه کار نصب وردپرس رو خودش انجام میده می ارزه نه؟
چه جالب .
راستی چرا یک اسم بعتر و سنگین تر براش انتخاب نکردی خب؟
خب  حالا من باید برای مدیریت محتوای سایتم یک وردپرس نصب کنم رو هاستم؟
راستی من میخوام یک قالب سفارش بدم برای سایتم . تو میتونی زحمتش رو بکشی؟
والا گل مراد اول یه سایت طنز و جوک بود که اتفاقاً‌ روی کانی وب هم بود بعد رفتم روی وردپرس بعدش دیدم من مهارت زیادی توی سایت جوک ندارم گفتم ببینم به چی علاقه دارم یادم آمد من خیلی به سایت ساز علاقه دارم دیگه گفتم اسم دامنه بدون عدد بدون خط تیره golmorad.com و golmorad.ir که خیلی هم ارزشش بالاست رو چی کار کنم گفتم یه دفعه تو ذهنم آمد سایت ساز گل مراد بعد سعی کردم چیزی که تو ذهنم هست رو پیاده سازی کنم.

درباره طراحی قالب والا من کاربر لینوکسی هستم و اصلاً از هیچ چیز بدون کپی رایت استفاده نمیکنم به همین دلیل هرگز هم از فتوشاپ استفاده نمیکنم به همین جهت هم طراحی خوبی ندارم اما اگه برای کد نویسی می خواستین می تونم انجام بدم.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
 سپاس شده توسط ebrahim.sh
ممنون بابت توضیحات
خب آخر به من نگفتی که من باید وردپرس رو روی هاستم بزارم یا نه . اصلا چطور باید ازش استفاده کنم؟
(93-8-6، 08:40 عصر)ebrahim.sh نوشته است: ممنون بابت توضیحات
خب آخر به من نگفتی که من باید وردپرس رو روی هاستم بزارم یا نه . اصلا چطور باید ازش استفاده کنم؟

وردپرس رو باید از این سایت http://wp-persian.com دانلود کنید و روی هاستتون آپلود کنید.
بعد از آپلود روی هاست و Extract فشرده اش تو هاست دیتابیس بسازید و وردپرس رو نصب کنید.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
 سپاس شده توسط ebrahim.sh
ممنون .
برای دانلود باید روی دریافت نگارش کلیک کنم؟
(93-8-6، 09:40 عصر)ebrahim.sh نوشته است: ممنون .
برای دانلود باید روی دریافت نگارش کلیک کنم؟

بله بعد می تونید به دو فرمت zip و tar.gz که هر دو توسط هر هاستی (چه سی پنل چه دایرکت ادمین) میشه Extract کرد.
ممنون بابت راهنمایی هایی که کردی داداش گل .
بابت این کمکی که کردی تنها کاری که از دستم بر میومد این بود که بهت اعتبار بدم .
بازم ممنون
 سپاس شده توسط HSG
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان