بک لینک

نظرسنجی: با راه اندازی بخش اخبار و تازه های جالب دنیای وبلاگ و حوزه های مرتبط موافقید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بله
81.25%
13 81.25%
خیر
18.75%
3 18.75%
در کل 16 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

موضوع بسته شده است 
راه اندازی بخش برای اخبار و تازه های جالب دنیای وبلاگ و حوزه های مرتبط
این انجمن صرفا آموزشیه و جایگاهش با همه ی انجمن ها فرق میکنه. بیشتر روی امکاناتی مانور بدید که تو زمینه آموزش تاثیرش بیشتر باشه.
تنها حسن این امکانی که میخواید اضافه کنید اینه که تالار سوال و جواب کمی تخصصی تر میشه و فقط پرسش و پاسخ صورت میگیره. ( البته اگه کاربران رعایت کنند ) وگرنه بنظر بنده تاثیری تو وضعیت آموزشی و بهبود سطح فرهنگ این انجمن نداره.

بنده هر روز چندبار به رسم احترام و علاقه، انجمن بلاگرز رو باز میکنم، تاپیک های اخیر رو مطالعه میکنم و بدون نتیجه میرم. وگرنه دیگه انجمن برای آدم تازگی نداره. متاسفانه تاپیک ها بار علمی ندارن و دیگه چیز جدیدی نیست که آدم یاد بگیره. کم کم باید اسمشو بزارین: "blogers design" نه انجمن آموزشی.
لطفا تو این زمینه حساسیت خرج بدید. و الا 10 تا تالار جدید هم ایجاد کنید وضع فرق نخواهد کرد.

برخی کاربران واقعا حیف شدند. منم با شاهو کریمی موافقم. کاربرانی مثل browing بودنشون نعمته.
ولی خب "صلاح مصلحت خویش خسروان دانند" ..
 سپاس شده توسط miladgraph ، ebrahim.sh ، mahdizz ، Miss Azad ، AmirRezaei ، Mr.Navid ، admin ، modhamatan
(93-9-22، 09:18 عصر)ebrahim.sh نوشته است: خانم آزاد این حرف شما صحیح ...

ولی این کاز شاید جلوی اسپمر ها رابگیرد ولی از طرفی انجمن به صورت خیلی شدید خلوت میشود و واقعا دیگر جایی برای فعالیت کاربران باقی نمیماند .

موفق باشید ....

اشتباه نکنید اسپم دادن زیاد یا به قول شما شلوغ بودن انجمن دلیلی برای برتری نیست که هیچ دلیلی برای چت روم بودن انجمنه....انجمنی که آموزش خوبی بده و از جهت علمی عالی باشه حتی با سه کاربر و روزی یک ارسال  خیلی بهتر از انجمنی با کلی کاربر آنلاین و روزانه هزار تاپیکه ....اون سخنان شما برای انجمن های تفریحی صدق می کنه که ادماش دنبال وقت گذرونی اند نه چیزی دیگر در انجمن تخصصی پرسیدن سوالات علمی سوالاتی که به همه علمی می افزاید مناسب و هائز اهمیت است....
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
 سپاس شده توسط mortezaal ، mahdizz
(93-9-24، 06:47 عصر)Miss Azad نوشته است:
(93-9-22، 09:18 عصر)ebrahim.sh نوشته است: خانم آزاد این حرف شما صحیح ...

ولی این کاز شاید جلوی اسپمر ها رابگیرد ولی از طرفی انجمن به صورت خیلی شدید خلوت میشود و واقعا دیگر جایی برای فعالیت کاربران باقی نمیماند .

موفق باشید ....

اشتباه نکنید اسپم دادن زیاد یا به قول شما شلوغ بودن انجمن دلیلی برای برتری نیست که هیچ دلیلی برای چت روم بودن انجمنه....انجمنی که آموزش خوبی بده و از جهت علمی عالی باشه حتی با سه کاربر و روزی یک ارسال  خیلی بهتر از انجمنی با کلی کاربر آنلاین و روزانه هزار تاپیکه ....اون سخنان شما برای انجمن های تفریحی صدق می کنه که ادماش دنبال وقت گذرونی اند نه چیزی دیگر در انجمن تخصصی پرسیدن سوالات علمی سوالاتی که به همه علمی می افزاید مناسب و هائز اهمیت است....

نه اشتباه نکنید .

الان شما وقتی یک سوالی دارید و برای گرفتن پاسخ خود یک تاپیک ایجاد میکنید . زمانی که کاربران زیادی انلاین باشن خیلی راحت در کمتر از چند دقیقه جوابتون رو میگیرید .

ولی زمانی که تعداد کاربران انلاین کم باشد برای رسیدن به پاسخ باید خیلی صبر کنید .

درصورتی که در زندگی مهم ترین چیزی که فکر انسان را مشغول کرده است سرعت عمل هست!

پس چه بهتر است که کاربران همیشه در انجمن فعال باشند  .

به نظر بنده که بهتر است  مثل گذشته تعداد ناظمان را افزایش بدهند تا جلوی اسپمر ها گرفته شود . اینطور انجمن همیشه  فعال هست .

ببخشید سعی کردم به طور خلاصه نظرم را بیان کنم .

موفق باشید .
ما اصلا بلد نیستیم بعضی جاها رو خاص نگه داریم .. این انجمن جای مقدسیه .. برخی کاربران اینجا با بقیه مردم و کاربران فرق می کنند ... نباید انجمن رو ساده بگیریم ..
: ) شما اگ تفریح می خواید برو فیسبوک یا انجمن های تفریحی  .. اینجا مرجع راهنمایی هستش ...
با تشکر
 بابانوئل

♥ Webmasters World  ♥
 سپاس شده توسط Miss Azad
آقا شاهین شما با این حرفت کلا به بنده توهین کردی ...

معنی این حرفت اینه که بنده جزء این انجمن نیستم و کلا اسپمر هستم ...

شما اگر نظرت با بنده مخالف هست که نباید به بنده توهین کنی .

هدف من اینه که این انجمن همیشه شلوغ بمونه .

حالا اگر نظر شما با بنده مخالف هست که نباید اینطور شخصیت بنده رو زیر سوال ببری .

حتما شما هم خودت رو جزء کاربرانی میدونی که با بقیه ی مردم فرق دارن؟؟؟

من ترجیح میدم دیگه این بحث رو کش ندم .

موفق باشید ....
نه اینجا جای این بحثا نیست....! فکر کنم بهتر باشه دعوا رو کنار بگذارید!
ما کاربر آنلاین متخصص می خوایم نه اسپمر ...یکبار دیگه ارسال قبل منو بخونید ... این درخواست شما آنلاینای اسپمر را زیاد می کنه نه متخصص ها.... بطور کلی هم کاربری که دنبال اموزش و علم باشه مثل من و کاربری که متخصص باشه انجمن بدون اسپم را ترجیح میده هرچند برای پاسخ گرفتن مجبور باشه حتی یک هفته صبر کنه! در هر حال نظر شما هر چقدرم که اشتباه و غیر منطقی باشه نظر شماست .... و قابل احترام!
من دلایل واضحی در ارسال های اخیرم آورده ام.... و  منطقی بودن آنها را کاربران مشخص می کنند.
دیگر نیازی به ادامه این بحث نمی بینم!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
 سپاس شده توسط ebrahim.sh
خانم آزاد قبل از هرچیزی تولدتون مبارک و انشاالله که 1000 ساله شید 363 41درضمن لعنت هم بر یزید ظالم .1

واما راجع به این بحث هم باید بگم که منم با حرف شما کاملا موافغ هستم و باید به نظر هم احترام بگذاریم حتی اگر غیر معقول باشد .

اصلا شاید هم نظر شما مطقی تر باشد و بیشتر باعث پیشرفت این انجمن بشه .   پس بنده هم به شخصه با کمی تامل به حرف شما باهاتون موافق هستم .

شاید واقعا شلوغ بودن انجمن با اسپمر ها  کار درستی نباشه . 

یک مشکلی هم که وجود داره این هست که اکثر اسپمر ها سن خیلی پایینی دارند و خیلی کم پیش میاد یک فرد بالغ اسپمر باشد!

البته بنده اصلا قصد توهین نداشتم . چراکه خیلی از تیزهوشان و کاربران با تجربه ی همین انجمن سنشون زیر 16 سال هست!

ولی خب خیلی افراد دیگر هستند که از روی خامی و بی تجربگی و با سن پایینی که دارند به انجمن وارد میشن و همینطور پست های بی ربط ارسال میکنند .

به هر حال امیدواریم آقای مافی تصمیم عاقلانه و قابل قبولی بگیرند .

سربلند باشید ...
 سپاس شده توسط Miss Azad
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان